Sony Xperia T/TX

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod D3VL3R 29. 8. 2012 17:44

Sony Xperia T/TX

Video:

Snímky:
Obrázek

Obrázek

Parametry:
Displej: 4.6"
Rozlišení: 1280 × 720, technologie Bravia Engine
Systém: Android 4.0
Paměť RAM: 1 GB
Procesor: 1.5 GHz Qualcomm MSM8260
Grafický čip: Adreno 225/ Adreno 220
Fotoaparát: 13 Mpx, autofocus, Exmor RS
Konektory: 3,5 Jack, microUSB
Funkce: 3G, GSM, GPS, WIFI, NFC
Hmotnost: 127g
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior

Odeslat příspěvekod Pecka88 30. 8. 2012 12:42

hmm našláplej Sony :-)
Pecka88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 31. 8. 2012 15:05

Benchmark vypadá velmi dobře, výkonější než čtyřjádra:
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_tx_ ... s-4722.php
Nebo článek v češtině: http://mobilenet.cz/clanky/nejvykonnejsi-telefony-soucasnosti-nove-xperie-od-sony-9972
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mimous 31. 8. 2012 22:17

T vypadá dobře, navíc budoucí Bond phone. To by zase mohla být nějaká edice :)
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Junior

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 13. 10. 2012 23:33

mimous píše:T vypadá dobře, navíc budoucí Bond phone. To by zase mohla být nějaká edice :)

Edice nevim, ale dneska jsem ji koupil v TM a v brandu maji Bonda vsude :) Tema, zvuky atd.... Samozrejme to slo hned pryc :)))
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 14. 10. 2012 08:27

Mne sa ties paci a zvazujem kupu no mrzi ma ze ten timescape sony nevymakal ako pri perdoslich modeloch (myslim tu vyzualizaciu) to sa mi horzne pacilo teraz je to take "suché", a este mi vadi ze tam nedali LTE ale kedze zijem na Slovensku kde sme 10 rokov pozadu tak mi to tak skoro treba asi nebude kazdopadne ty co ju mate mohli by ste sem napisat ake postrehy mate ktomu telefonu myslim co sa vam paci a co nie lebo marne cakam na mobil maniu cz/smartmaniu kym to otestuju vo videoteste chlapci asi zaspali a venuju sa fotakom a inym prkotinam ... skoda
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod Kubíno 17. 10. 2012 19:43

Mám otázku jak je to u té sony xperie T s těma spodníma tlačítkama??? :) Mizí ve hrách a při focení a natáčení videí? nebo zůstávají :) ? děkuji
Kubíno
Junior

Odeslat příspěvekod slaterius 18. 10. 2012 12:05

Kubíno píše:Mám otázku jak je to u té sony xperie T s těma spodníma tlačítkama??? :) Mizí ve hrách a při focení a natáčení videí? nebo zůstávají :) ? děkuji

Při focení/natáčení se ikonky změní na tři tečky, pruh pod nimi zmizí. V režimu 16:9 je tedy využita celá plocha, v režimu 4:3 se plocha ořízne šedým pruhem. Když klepnete na tečky, vyjede pruh a ikonky.
Ve hrách pruh s ikonkami zůstává a někdy přibude čtvrtá pro vstup do menu. Jednotlivé ikonky se otočí o 90 stupňů, takže je vidíte i v režimu na šířku ve správně orientaci.
slaterius
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 18. 10. 2012 14:42

Mna by este zaujimalo ako to je s tym Timescape(nadstavba od sony - vyzualizacia menu) pretoze na niektorych videach je to taketo :
8:32 - http://www.youtube.com/watch?v=IUMgVwewdpk
(to sa mi zda dosť špatne)

a tu:
3:50 - http://www.youtube.com/watch?v=dt_LG6USFy4
(je to pekná vyzualizacia ako pri predoslich modeloch)
talze by ma fakt zauimalo ako to je v skutocnosti pripadne ci sa to da prepinat medzi tymito dvomi ...
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod slaterius 18. 10. 2012 20:34

Nevím, jestli sem Tě dobře pochopil, ale na tom jednom videu je aplikace spuštěná ručně se seznamu, ve které si navolíš, co všechno se má zobrazovat. Na tom druhém jsou vidět jednotlivé widgety na ploše...
slaterius
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 18. 10. 2012 20:51

ne ne mam na mysli tu vyzualizáciu modrú v pozadí akoby dym alebo čo to je tak na jednom videu to stoji a je to take "suche" a na druhom sa to krásne hýbe a vytvára to pekne efekty pri pohybe medzi plochami ...
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod slaterius 18. 10. 2012 22:57

Aha, tak to pozadí je možné si zvolit - buď jen statický obrázek nebo to animované "vlnění", které mimochodem vypadá na tom jemném displeji fakt suprově.
slaterius
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 21. 10. 2012 07:25

Ešet k tym SW tlačidlam ked hras daku hru alebo pouzivas aplikaciu nezavadzaju ? pripadne obraz hry je aj pod tlacidlami alebo su tlacidla oddelene od hry ?
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod slaterius 21. 10. 2012 12:50

Jsou oddělené. Černý proužek pod ikonkami splívá s okrajem telefonu, takže na mě to vůbec nepůsobí nijak rušivě.
slaterius
Junior

Odeslat příspěvekod slaterius 24. 10. 2012 20:10

Po počátečním nadšení jsem teď celkem zklamaný. Telefon se i několikrát za den samovolně restartuje. A to i když leži v pohotovostním režimu na stole.
Dneska dokonce z něj ani nešlo volat, když jsem měl nastaveno "Pouze GSM". Po přepnutí na "WCDMA/GSM" normálně fungoval, když jsem dal zpět jen GSM, byl mrtvej. Pomohlo až vypnutí a zapnutí.
Na zahrančních fórech jsem o tom nic nenašel, Téčko zatím není asi moc rozšířené. Uživatelé ale píšou o tomhle problému u Xperia S.
slaterius
Junior

Další stránka