Sony Xperia Tipo - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod slovacik 31. 12. 2012 17:06

Daffid píše:V nastavení Zabezpečení si můžeš nastavit své jméno na zamčené obrazovce. V Nastavení Bluetooth jde přejmenovat telefon. A v Informacích o telefonu je vše ostatní.


V Bluetooh ked dam tak je tam na vyber:
premenovat telefon pod tym casovy limit viditelnosti a zobrazit prijate subory ale ked kliknem na premenovat tak mi nic neponukne proste tuakm na to miesto a nic sa nedeje. Ani v kliknuti na casovy limit sa nic neponuka :)
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod AndelExit 31. 12. 2012 18:54

slovacik píše:
Daffid píše:V nastavení Zabezpečení si můžeš nastavit své jméno na zamčené obrazovce. V Nastavení Bluetooth jde přejmenovat telefon. A v Informacích o telefonu je vše ostatní.


V Bluetooh ked dam tak je tam na vyber:
premenovat telefon pod tym casovy limit viditelnosti a zobrazit prijate subory ale ked kliknem na premenovat tak mi nic neponukne proste tuakm na to miesto a nic sa nedeje. Ani v kliknuti na casovy limit sa nic neponuka :)


Nastavení - bluetooth - zapni bluetooth - vyvolej nabídku a dej přejmenovat telefon. ;-)
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 1. 1. 2013 14:06

Ok uz to mam dakujem
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod pavelasino 3. 1. 2013 08:33

Přestal mi včera fungovat widget počasí. Nejdříve nenačítal data a teď ani nenajde žádné město. Nevíte proč?
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 3. 1. 2013 09:10

Widget počasí mi od včerejška také nefunguje - mám Xperia neo V
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AndelExit 3. 1. 2013 11:22

pavelasino píše:Přestal mi včera fungovat widget počasí. Nejdříve nenačítal data a teď ani nenajde žádné město. Nevíte proč?
Reku píše:Widget počasí mi od včerejška také nefunguje - mám Xperia neo V

Sice používám In-počasí, ale vyzkoušel jsem widget počasí v telefonu a potvrzuji, nenajde žádné město. Tak vyzkoušejte nějakou alternativu.... Za sebe mohu doporučit In-počasí. 8-)
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 9misak9 3. 1. 2013 13:19

Jde vyfotit nějakou kombinací obrazovku i u Sony Xperia S?
9misak9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EliVo 3. 1. 2013 17:46

Dobrý den,
stala sem se taktéž vlastníkem Xperie Tipo - v dual verzi, a měla bych na vás zkušenější dotaz. Vůbec mi nejde synchronizace přes PC, nevidím zařízení, ani samotnou kartu, z interního uložiště nemůžu vytáhnout z 227 kontaktů žádný jiný, jen ten první, pak to spadne a na foťáku sem nenašla třeba 4B nebo sepii, což mi přijde vzláštní, protože SE měl foťák s tímhle už před 5 lety. Přešla sem teď zpět z dual Samsungu, protože sem celou dobu čekala, až SE, teda Sony dual udělá. Je to můh první chytrej telefon, zatím si nejsem zcela jistá, jestli se ve všech těch aplikacích vyznám, ale bojuju a tímto prosím o radu.

-- 3. 1. 2013 17:48 --

počasí nešlo, ale už mi to město v pohodě našlo, a co se týče pojmenování simky, na poprvé se přejmenovaly v pohodě, ale pak sem je přehodila - dostat tu spodní ven bylo teda peklo - ale i při přepisu názvu mi tam zůstává pořád to původně napsané, takže sem se dostala do dost blbé situace, kdy se mi obě jmenují úplně obráceně, než sem zadala VF-TM a TM-VF :-(
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod AndelExit 3. 1. 2013 18:06

EliVo píše:Dobrý den,
stala sem se taktéž vlastníkem Xperie Tipo - v dual verzi, a měla bych na vás zkušenější dotaz. Vůbec mi nejde synchronizace přes PC, nevidím zařízení, ani samotnou kartu, z interního uložiště nemůžu vytáhnout z 227 kontaktů žádný jiný, jen ten první, pak to spadne a na foťáku sem nenašla třeba 4B nebo sepii, což mi přijde vzláštní, protože SE měl foťák s tímhle už před 5 lety. Přešla sem teď zpět z dual Samsungu, protože sem celou dobu čekala, až SE, teda Sony dual udělá. Je to můh první chytrej telefon, zatím si nejsem zcela jistá, jestli se ve všech těch aplikacích vyznám, ale bojuju a tímto prosím o radu.

-- 3. 1. 2013 17:48 --

počasí nešlo, ale už mi to město v pohodě našlo, a co se týče pojmenování simky, na poprvé se přejmenovaly v pohodě, ale pak sem je přehodila - dostat tu spodní ven bylo teda peklo - ale i při přepisu názvu mi tam zůstává pořád to původně napsané, takže sem se dostala do dost blbé situace, kdy se mi obě jmenují úplně obráceně, než sem zadala VF-TM a TM-VF :-(

Ahoj, máš nainstalovaný PC Companion? To pojmenování tak je, musíš si je přejmenovat.
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EliVo 3. 1. 2013 18:13

hmmmm, asi ne, já sem nic takovýho nestahovala a v telefonu ani nenašla
EliVo
Junior

Odeslat příspěvekod slovacik 3. 1. 2013 18:34

Ahojte na TIPE mi nejde navigacia. Ked zapnem GPS stale hlada moju polohu nechavam asi hodinku a stale hlada polohu a nemoze najst a ked tuknem na navigaciu tak vypise ze caka na aktulanu polohu a nic a tak dookola. Neviete kde je problem?
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod pavelasino 3. 1. 2013 19:06

Mi se PC companion nainstaloval při prvním připojení k PC přes USB.
----
Máš puštěný internet i GPS?
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 3. 1. 2013 19:13

ne internet nemam pusteny len GPS.
Na HTC nemam spusteny internet a ide to v pohode.
Po pripojeni na internte by som platil a to nechcem
Ako mozem nainstalovat svoju navigaciu? Alebo ako zistim ci funguje GPS?
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod AndelExit 3. 1. 2013 19:24

EliVo píše:hmmmm, asi ne, já sem nic takovýho nestahovala a v telefonu ani nenašla

To musíš nainstalovat jinak ti synchronizace nepůjde. Tady je odkaz, nainstaluj to a pak připoj telefon, tak budeš telefon i aktualizovat...
http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/

-- 3. 1. 2013 19:26 --

AndelExit píše:
EliVo píše:hmmmm, asi ne, já sem nic takovýho nestahovala a v telefonu ani nenašla

To musíš nainstalovat jinak ti synchronizace nepůjde. Tady je odkaz, nainstaluj to a pak připoj telefon, tak budeš telefon i aktualizovat...
http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/

Jinak na www.xperia.cz je poměrně široká komunita a najdeš tam základní informace a telefonech xperia a na např: http://www.svetandroida.cz najdeš potřebné informace o fungování systému, který používáš.
Slovačik to je i pro tebe.
AndelExit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpolan 3. 1. 2013 19:30

slovacik: Zkus si stáhnout prográmek GPS status, podle mě má lepší výsledky v připojení, vidíš, kolik chytá satelitů a jak silně a taky má možnosti nastavení citlivosti přijímače.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků