Sony Xperia Tipo - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pavelasino 12. 11. 2012 18:32

Zprávy - tlačítko nastavení - tón při oznámení
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stavad 15. 11. 2012 18:57

zdravím lidi, prosím vás jak se dá restartovat RAM?
stavad
Junior

Odeslat příspěvekod windows007 16. 11. 2012 15:39

díky za předchozí radu :)

ještě bych měl dotaz, zda se dají aplikace nainstalovat nebo později přesunout na paměťovou kartu. Pokoušel jsem se o to tak, že jsem šel do nastavení → aplikace → vše, ale mám tam pouze možnost přesunutí do interního úložiště, což mi moc nepomůže, jelikož i ta je dost omezená.

Díky za rady :)
Opravdový skinhead není rasista, bez jamajské kultury by skinheads neexistovali, byla to jejich kultura spojená s britskou pracující třídou, která je vytvořila...:o)
windows007
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 16. 11. 2012 21:14

Přímo na paměťovou kartu to nejde. Jedině, jak píšeš, do interního úložiště. Paměťová karta a úložiště jdo prohodit pouze s rootem, něco jsem o tom četl na Xperia.cz ve fóru o Sole.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rony1311 17. 11. 2012 11:44

Ahoj, potřeboval bych poradit. Tipo vlastní můj syn a chtěl jsem mu na úvodní obrazovku dát aplikaci ,,Timescape" jako to mám u xperie mini. Jenomže v sekci Widgety jsem našel jenom ,,Timescape přátelé" a to mě odkazuje jenom na Facebook a Twitter, což nechci (chtěl bych to mít na SMS a volání). Když dám hlavní <Menu> pak <Nastavení> <Aplikace> a <Vše>, tak tam Timescape najdu, ale na úvodní obrazovku ho prostě nedostanu. Nevíte někdo? Děkuji
Rony1311
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mpolan 19. 11. 2012 18:32

Obávám se, Rony1311, že Tipo tuhle funkci neumí. Timescape je totiž celé prostředí Xperií a z widgetů tam zůstaly jen dva, ti přátelé a sdílení. Asi jediné řešení je nastavit na plochu widget "oblíbené kontakty", ale jestli to splní tvé požadavky, netuším.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod Rony1311 20. 11. 2012 09:06

Děkuji za odpověď. Sice mě moc nepotěšila, ale aspoň se tím už nemusím zabývat - dost mě ,,hlodalo", že na to nemůžu přijít. Jinak je Tipo docela dobrým společníkem mého synka, takže až na nějaké drobnosti tento MT chválím.
Rony1311
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavelasino 20. 11. 2012 14:44

Dnes se po připojení USB kabelu provedla aktualizace software... :-)
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rony1311 21. 11. 2012 11:59

A je po aktualizaci nějaká viditelná změna?
Rony1311
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavelasino 21. 11. 2012 19:10

Trochu se mi přeskupily aplikace a nainstaloval se znova PlayNow. V nastavení přibyl čístač SMS. Nastavené zvonění a tóny zmizely, musel jsem znova najít a nastavit. Jinak mi to přijde stejné, ale nejsem odborník. :-)
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 24. 11. 2012 11:15

zdravim mel bych par dotazu / nejasnosti

1.) takova to "modra" folie ktera je nalepena pres cocku fotaku - to mam dat pryc nebo to tam nechat?? vazne nevim.. :-D

2.) to spodni menu - tech 5 ikon - sluchatko , sms a to - to je asi napevno, co? nejde to zmenit...?

3.) jak vyfotit obrazovku mobilu?, cetl jsem tu to foru, kde se psalo ze to snad je v navodu? Nicmene ja jsem k tomu zadny navod nedostal, byl tram jen slozeny pidinavod asi na a4 a tam to neni, stejne tak to neni v nejakem pdf guide co jsem stahl z netu

4.) netusi nekdo proc tento telefon neni podporovany v aplikaci pro ZUNO banku? Vim ze bych to mel - a budu - smerovat bance, jen mne to dost zarazilo a zklamalo :-(
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod pavelasino 24. 11. 2012 12:10

1) Folii pryč :-))
2) Jde to změnit - podrž prst a přesuň do koše, který je uprostřed. Pak podobným způsobem tam dosadíš, co chceš.
3) Podržet zároveň tlačítko vypnutí a ztlumení hlasitosti. Docela dlouho mi to trvalo, než jsem se to naučil, chce to trénink. :-\
4) S tímhle neporadím. :-l
pavelasino
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 24. 11. 2012 20:09

Zdravim, tenhle mobil jsem si chtel koupit ale nakonec sahnul po jinem , abych zde nerozpoutaval flame, jen naznacim ze vyrobce ma v nazvu a logu, trosku nakousnute jablicko.
K veci, jisty moderator, v jinem vlakne zminil ze je tipo pomale, prirovnaval jej k e52ce coz je zhovadilot a napsat to muze jen on.
Zajimalo by me tedy, jak jste s rychlosti tohoto sonaka, bezicim na 0.8Ghz spokojeni vy.
Ja si s nim asi pred mesicem pohraval a niceho jsem si tedy nevsimnul a ze jsem mu dal za usi.V recenzich se zminuje ze k obcasnemu zpomaleni-skobrtnuti, sem tam dojde, ale tohle je "vysadou" vsech devices bezicich na kterekoliv verzi aOS zarizeni s dual ci vice jadry nevyjimaje.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qsubt 27. 11. 2012 13:02

wolfN - nevim s cim moc srovnavat, je to muj prvni smartphone, ale ja nepozoruji ze by byl v necem pomaly..., vsechny reakce na cokoliv jsou okamzite.. mam dual verzi. Hry do sve "recenze" nepocitam, ty mne nezajimaji.
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod michkre 27. 11. 2012 19:27

Dobry den,mam tento mobil asi 3 dny ale kdyz volam,nebo nahravam video tak neni skoro nic slyset,zkousel jsem i sluchatka s mikrofonem a taky hroznej sum a vse potichu.Ani restart(obnoveni tovarnich dat) nepomohlo.V menu jsem nikde zadne nastaveni mikrofonu nenasel,nevite kde ho hledat?jestli tam nejake je?Asi pujde spis o vadny kus,tak resim jestli vyreklamovat nebo radsi vratit ve 14denni lhute.Diky za rady
michkre
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků