Skladbu nelze přehrát. (Sony Ericsson Xperia Mini)

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petas.68 1. 5. 2012 13:18

Dobrý den, koupil jsem si právě 32GB MicroSDHC a zkopíroval jsem si všechno ze starý (i když ne úplně všechno). Potom co jsem zkopíroval soubory tak jsem samozřejmě dal paměťovku do mobilu, pustil jsem si hudební přehrávač a hned mi vyskočilo okýnko "Skladbu nelze přehrát". Pak jsem vymazal všechny písničky a zkopíroval rovnou od PC, a pak mi to šlapalo normálně, jenže hned 2 den se mi to opakuje, také jsem fotil a také jsem si je prohlížel ale druhý den fotky zmizely (aneb bylo tam logo které mělo znázorňovat že je fotka poškozená) nevíte co s tím? Předem děkuji za odpověď.
petas.68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retrocrew 1. 5. 2012 14:03

Jestli ti to předtím nedělalo tak to může být tou paměťovkou,zkus tam dát tu starou a nech si jí tam chvilku a jestli to dělat nebude tak je to tou novou kartou.Takže kdyžtak reklamovat,nebo si s tim zkusit pohrát,já bych jí přeformátoval a dal tam potom všechno postupně.Je možný že nějakej soubor tam dělá neplechu.Přítelkyni to dělalo u Nokie,postupně se jí ztrácely věci,tak jsem to dal co počítače a zjistil že tam má nějakou špatnou hru,prostě to nešlo ani vymazat,tak jsem jí přeformátoval,všechno jsem jí tam postupně naházel a teď už jí jde krásně (samozřejmě ten vadnej soubor jsem tam nevracel) :) ale když ti to bude dělat furt tak kartu reklamuj ;)
retrocrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 1. 5. 2012 14:45

Jaké značky je ta karta? Mám ve své Mini kartu A-Data 32GB class 10 a žádný problém.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 1. 5. 2012 18:07

To může být i vadná karta. Mám zkušenosti, že mi prostě zb krty, to byla ještě 1GB MS Pro Duo věci. Formátování mi nepomohlo.
Každopádně, jak už bylo řečeno, zkus naformátovat a uvidíš, když tak vyreklamuješ.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petas.68 2. 5. 2012 21:57

Reklamovat bohužel nemohu aneb jsem ho koupil na bleších trzích, jinak značka je Kingston, 32GB Class 10. Stále se pokouším ale po zkopírování hudby a videí se nedala přehrát hudba, video jen pár vteřin. Po tom co jsem vypnul a pak zapnul mobil tak videa zmizela úplně, a po připojení do PC jsem zjistil že i hudba zmizela, Prázdná složka... Jestli nebude jiné řešení tak se s tím radši smířím a koupím si novou na Alze. Jinak vám všem co jste mi odpovídali musím poděkovat :)
petas.68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 2. 5. 2012 22:12

To by mohlo býy tou značkou Kingstone.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petas.68 3. 5. 2012 06:41

Teď jsem dokonce zjistil že ty soubory se pak nedají přehrát ani na PC :-l :(
petas.68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 3. 5. 2012 08:15

Pohledej utilitu HTS Flash Card Tester a kartu s ni projed.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petas.68 4. 5. 2012 05:48

Mužeš mi se dát odkaz prosím? :-)
petas.68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 5. 2012 19:55

Reku: O značku ani nejde. Já jsem měl SanDisk a nepomohlo to. Byla sice koupena v kamené prodejně Mobilky, ale fungovala bez problému, ta chyba se objevila až tak po roce.

petas.68: Po tom, co jsi ještě napsal dál, to opravdu vidím na vadnou kartu.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků