Sony Ericsson Live with Walkman, obecně

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TheRendy 31. 3. 2012 09:38

Jedině, kdy platíš za net je když jsi připojený přes data operátora, jinak si prostě frčíš na internetu, kterej máš doma.

Market, resp. Google Play, je server, kde odkud si stahuješ aplikace.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod miri12 31. 3. 2012 10:38

děkuju:) akorát když sa chcu dostat na ten market, nebo na net tak mi to napíše že došlo k chybě serveru. Nevím co s tím... co je špatně? ... a když si na google play na pc nainstaluju nějaké aplikace a poté je chci najít v telefonu, kde je mám hledat? nebo je mosím ještě nějak přetáhnout do telefonu z pc?
miri12
Junior

Odeslat příspěvekod TheRendy 31. 3. 2012 12:23

Jen pro jistotu - jsi připojený k netu, že? Tzn. fungujou ti internetové stránky, když si je otevřeš v prohlížeči v mobilu, že?
Pokud ano a přesto se ti nedaří připojit k Marketu, tak zkus restart telefonu, popř. dej obnovit nastavení telefonu a když nepomůže ani to, tak dej obnovit tovární nastavení (vše najdeš v nastavení).

Aplikace si stáhneš z Marketu až se dokážeš připojit na svůj Google účet, popř. až si nějaký vytvoříš.
Aplikace lze do telefonu dostat i mimo Market, ale k tomu potřebuješ nějakýho správce souborů a toho v při prvním použití do telefonu dostaneš jen přes Market :-). Je to takový začarovaný kruh a bez Marketu se zkrátka neobejdeš.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 31. 3. 2012 13:55

Jak moc se T-Mobile podepsal na prostředí walkmana? Co všechno změnil a nacpal tam nějaké vlastní "užitečné" aplikace? Díky za info.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TheRendy 31. 3. 2012 14:35

Kromě bootovacího loga tam T-Mobile nacpal i aplikaci Internet, což je vlastně Prohlížeč od Googlu, akorát tam máš přednastavený T-Mobilovský stránky.

Zásadnější změny jsou: nemožnost vypnutí zvuku závěrky foťáku a nemožnost funkce Snížení nákladů u SMS.

To je asi vše, čeho jsem si za tu krátkou dobu všiml, páč jsem ihned jak to šlo přeflashoval na origo nebrandovaný fw.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 31. 3. 2012 20:14

Díky, originální sw se dá sosnout z ofic.stránek Sony nebo kde se dá najít? Jak by to bylo se zárukou?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 31. 3. 2012 21:53

roy1: http://xperia.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=22 , http://xperia.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=54 ;)

ak nahráš späť brandovany SW tak ti nemôžu v pripade reklamacie nič dokazať ...
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 31. 3. 2012 23:22

Super,díky.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 1. 4. 2012 00:37

3554 korun v twist sadě na eshopu t-mobile.cz opět skladem ! Telefon v dubnu nezdražil i přes velký zájem ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Koby 1. 4. 2012 07:05

potom co jsem se vrátil že zahraničí mi nějak nejdou data. internet běží v pohode, ale maily už ne, píše to chyba připojení k serveru, palmary weather stejná chyba, u trackid to hlásí problém se síti. nejhorší je to, že mám vedle hodin neustále znak synchronizace a baterka je za pár hodin ko. baterku nejvic žerou služby google.
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenda94 1. 4. 2012 10:43

Zdravim,chtel bych se zeptat zda li jde nejk zrusit aby mi nechodily ty upozorneni nb zpravy nbo co to je o tom ze muzu vyhrat iphone atd,dekuji.
Sony Ericsson Live with Walkman
Jenda94
Junior

Odeslat příspěvekod Sony.j 1. 4. 2012 14:40

Zato může nějaká nainstalovaná aplikace/hra, takže najdi která a dej ji pryč :-)

-- 1. 4. 2012 15:40 --

Koby píše:potom co jsem se vrátil že zahraničí mi nějak nejdou data. internet běží v pohode, ale maily už ne, píše to chyba připojení k serveru, palmary weather stejná chyba, u trackid to hlásí problém se síti. nejhorší je to, že mám vedle hodin neustále znak synchronizace a baterka je za pár hodin ko. baterku nejvic žerou služby google.

Vypnou a zapnout telefon nepomohlo?
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 2. 4. 2012 09:25

uff, tak vyzkoušel jsem uplně všechno a nakonec zabralo znovu si poslat o Nastavení připojení a internetu v nabídce menu SonyEriccson. Už jsem se fakt docela bál, protože factory reset nesnášim :)

Používáte někdo nějakou nabíječku do auta? Přemýšlím, co vybrat.. Jestli stačí fakt obyčejná za 150,- nebo nějaký origo Sony... Mám zkušenosti s neorigo nabíječkama, že to natlouká baterku až moc rychle a to není uplně dobrý si myslím.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dobrkac 2. 4. 2012 10:24

Koby: Nabíječku do auta i neoriginál, jen si dej pozor, aby měla nabíjecí proud okolo 1000mA, protože jinak se ti může stát, že se třeba při navigaci nebude dostatečne dobíjet, v nejhorším případě, že se tel vybije...
Tohle je ideál
http://www.gsmobil.cz/belkin-iphone-ipo ... uta-5v-1a/ , ale najdi si levnější, třeba i od SE...
Samsung Omnia W
dobrkac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 2012-1 4. 4. 2012 15:39

Zdravím, tak s mobilem jsem zatím docela spokojen. Jen mě "štve" že nabijím každý večer.
Jde telefon používat jako GPS i v zahraničí kde nemám aktivovaný datový tarif? Nebo má jenom aGPS, která odesílá/stahuje data přes net? :-( Díky
2012-1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků