Sony Ericsson Live with Walkman, obecně

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cooker 19. 3. 2012 21:16

Google play mi funguje bez problémů na wi-fi i Vodafone. Pokud jde o apps killer, tak si myslím, že to moc nepomůže - ta aplikace jede neustále na pozadí a pracuje, takže bude spíše ke škodě - já ho nepužívám a jsem v pohodě.

Aplikace:
Opera mini - prohlížení webu při připojení přes operátora (šetří data)
Smooth Calendar - widget pro google kaledář
Pubtran - jízdní řády
Překladač Google
Multicon Widget - - umožní na ploše umístit až 4 ikony aplikací do místa pro jednu ikonu
Imo instant messenger - kecálek (skype, icq, facebook, google talk)
Ghost Commander - souborový manager
Dropbox
DigiClock Widget - hodiny
BSPlayer - přehrávač
Battery Widget
HD Flashlight (by Notes) - baterka (svítilna)
a další
Samsung Galaxy NOTE10 Lite
Dell Inspiron 15 7559 + HP ProBook 430 G5
Cooker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRendy 19. 3. 2012 23:56

Jaké odpočítávání? Nikdy se mi nic takového nezjevilo.

Nejsem fandou killerů a nemyslím, že je to potřeba.

Já poradím MX video, velmi dobrý přehrávač. A místo Pubtran, CG Transit. Narozdíl od Pubtranu je zcela offline a je velmi prakticky udělaný. Dále kalkulačka, stopky, správce souborů a další věci z Marketu. A taky tuna her :-D
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod macekklacek23 20. 3. 2012 19:54

jj a ohledne baterky nejaky setrice nebo neco takoveho? nebo nejake specialni nastaveni aby to tolik nezralo nic extra na tom nedelam a kazdej den nabijim cet sem tady ze se da dostat na dva dny ;-)
macekklacek23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony.j 20. 3. 2012 20:24

V nastavení vypnou 3G síť a integraci služby facebook do telefonu xperia, tohle dost pomůže..
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 21. 3. 2012 00:47

s výdrží už jsem to vzdal :-) dnes klasických 18h do 7% baterky, ale je fakt, že mám prostě vše zaplý a navíc sem dneska dost volal a celkem tak hodinu na netu a 15minut Air control, takže asi ok...

Minulý týden jsem byl v alpách a vypnul jsem data a to je celej kámen urazu, ani ne 3g, to jsem nechal zaplý.. ale bez dat jsem byl uplně v pohodě na 6 dnech...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sony.j 21. 3. 2012 06:51

No mě vydrží taky ty dva dny.. za den: 2 hodiny poslechu hudby přes bluetooth, hodina internetu přes operátora, 20-30 sms, asi 20 emailů, jas mám nastavený na 90%, akorát sem vypnul tu funkci "integrace služby facebook do telefonu xperia". Nicméně ho každý večer dám do nabíječky i když má baterka ještě asi 65%.. co kdyby náhodou. ;-)
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 21. 3. 2012 14:26

tak to závist, mám po 7h přesně 52%... 10 sms, 2 maily, hodina hudby přes sluchatka, 5 min hovorů, 30 min internet. nejvíc mi bere zobrazení, to mi sebralo 44%... a do večera daleko :-(
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jenda94 21. 3. 2012 17:14

Zdravíčko,tohle jsem dnes našel na seznamu ve zprávách

Test časopisu Consumer Reports prokázal, že nový iPad může při práci dosahovat vyšších provozních teplot než druhá generace. Po hraní akční hry po dobu 45 minut se teplota jablečné novinky vyšplhala na 47 °C.

Apple přitom nedoporučuje iPad používat, pokud jeho teplota přesáhne 35 °C. V takovém případě by měli uživatelé tablet okamžitě vypnout, aby v krajním případě nedošlo k poškození některých hardwarových součástek.

Když hraju nějakou hru tak se v pohodě dostanu taky na teplotu přes 45°C,myslíte že tam něco neuvařím ?
Sony Ericsson Live with Walkman
Jenda94
Junior

Odeslat příspěvekod kopap 21. 3. 2012 18:30

2x Battery mi pri provozu na mobilni data prokazatelne prodlouzi zivotnost baterky - doporucuju. A taky vychytly je widget k defaultnimu kalendari - Agenda widget :-)
kopap
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macekklacek23 21. 3. 2012 18:57

ja nevim myslite ze pomuze jinej launcher ? kdyz to zobrazeni zere fakt kotel.
macekklacek23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 21. 3. 2012 20:13

ty máš navíc nějakej launcher... to já bych vubec nerozchodil, dneska jsem dvakrát kouknul na ram a volno kolem 60MB, go launcher mi žral dalších asi 25mb, to by mi fakt nešlo... jediný co mám, tak je live tapeta od beautiful widgets a to mi příjde, že ani moc nežere... ale taky pořád zjištuju jak navýšit, klidně i větší baterkou..
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macekklacek23 21. 3. 2012 20:17

ja sem cet ze vetsi kapacita baterky je fake ze bz musela bejt vetsi ta baterka tak nevim no :-( ja prave taky dneska sem mel co delat abych dojel domu a nevypnul se tak nevim no skoda ze tam neni aspon tech standartnich 1500mAh hned by to bylo znat podle me
macekklacek23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 21. 3. 2012 20:25

přesně no... je to škoda... kdyby vydržel fakt aspon jeden den pohodlně, tak bych byl spokojenej.. takhle se na chvíli zapomenu, třeba píšu delší mail a už si řikám, že to moc vybíjím... gps to je totální žrout, s navigací od google to ze sta procent vybiju podle odhadů tak za hodku, možná lehce přes.. neopovažuju se to zkoušet, ale párkrát už jsem hledal přesnou adresu a měl to zaplý asi 10 minut a ubylo snad 15% :D
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macekklacek23 21. 3. 2012 20:29

jo to verim protoze ja se dneska taky nejak zabrouzdal na internetu a behem chvilky to slo hrozne dolu :-( to je asi jedina slabost tohohle telefonu jinak sem nad miru spokojenej.
macekklacek23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 21. 3. 2012 20:30

Nesetkal se někdo z vás s timhle problémem? dělá mi to totiž taky :D http://androidforum.cz/post336931.html#p336931
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků