Sony Ericsson Live with Walkman, obecně

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zany1972 4. 4. 2012 18:28

Brůča1 píše:Vyzkoušej i nějakou jinou simkartu, pokud bude fungovat, tak bude problém v té konkrétní kartě, pak by bylo dobré si ji nechat vyměnit.

Kartu mi dnes vyměnily a funguje super moc dík za radu :-)
zany1972
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 8. 4. 2012 12:17

Jak docílit toho, aby mi při psaní sms na šířku nepsal telefon diakritiku? Díky
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod Darkstorm713 16. 4. 2012 15:49

Dobrý den :)

Koupil jsem si nový mobilní telefon Sony ericsson Live Witch walkman a nemám se systémem Android takřka žádné zkušenosti a hlavně bych se chtěl pozeptat je v telefonu nějaký seznam provolaných minut délka minulého hovoru a celkový počet odeslaných SMS jak to bývá u většiny mobilů ... nebo existuje nějaká aplikace, která mi ukáže tyto informace. Ať hledám jak hledám tak bohužel nic jsem nenašel. Jo a ještě jedna věc je běžné že se mobil do 2 dnů vybije při běžném užívání :D. Dřiv jsem měl jen starý SE K550i a ten vydržel dlouho :D

Děkuji za každou odpověď
Darkstorm713
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 4. 2012 15:56

Výdrž je vcelku normální, takovou, jako u starého telefonu nečekej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod marvy 16. 4. 2012 16:07

ahoj,

dobrá volba,android si musíš přizpůsobit, na to je v podstatě dělanej. Mrkni na play.google.com,tam najdeš všechno na jednom místě. :-) 8-) ;-) .Výdrž fakt nečekej tu, jako byla u starejch mobilů. :D Hodně štěstí, přeju ti at seš spokojenej. ;-)
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 16. 4. 2012 16:46

Live with Walkman má už založené vlákno tady:
viewtopic.php?f=9&t=1153067

Jinak tady najdeš odpověď na počítadlo hovorů atd. :
viewtopic.php?f=9&t=1165221
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Darkstorm713 16. 4. 2012 18:06

Tak jo lidi mockrát vám děkuju dost jste mi pomohli dělal jsem si s tím hlavu :D :D postahuju tu aplikaci a bude to fajn. Jinak mobil mi šlape jako hodinky taky jsem rád že jsem si vybral právě tento ... volil jsem ho kvůli hudbě :) sice mě trošku zklamali sluchátka, ale co nadělám :D Mějte se fajn díky
Darkstorm713
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 16. 4. 2012 18:55

Myslíš sluchátka Live Sound MH1?
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Darkstorm713 17. 4. 2012 13:21

Nn mám ten mobil od O2 a do balení mi přibalili tyto sluchátka --> Headset MH 410
Darkstorm713
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 17. 4. 2012 13:57

Aha, tak to chápu, ty jsou fakt jen jako nouzovka. Proto jsem raději koupila Twist sadu s MH1. Určitě ale najdeš doma lepší.
Naposledy upravil Brůča1 dne 17. 4. 2012 15:47, celkově upraveno 1
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Darkstorm713 17. 4. 2012 14:31

:D a ještě poslední otázečka ... nějak mi nejde stahovat z toho play.google.com doma nemám wifi a internet v mobilu taky nemám .. (moc peněz :D) Tak jak si ty různé aplikace nebo hry do mobilu stáhnu ? :) Nebo alespoň do PC a přes USB dám do mobilu :)
Darkstorm713
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 17. 4. 2012 14:53

hm :oops: :/ zaregistruj se na play, skoč si k někomu kdo wifi má a nebo si zaplat připojení na tejden, ale to je dlouhodobě na prd. :D na android to chce mít net v mobilu.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Darkstorm713 17. 4. 2012 14:57

aaaaha ok :D :D díky tak já to teda tak pořeším :)
Darkstorm713
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 4. 2012 18:52

Tos čekal, že tam nalezou bez internetu? Neříkej, že kilo je moc peněz.. Blbost.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Cooker 17. 4. 2012 19:30

Já bych neříkal, že 100,- nemůže být moc - pro studenta apod. každá kačka dobrá. Zároveň bych ale doporučil si na jeden měsíc internet v mobilu pořídit - stáhnout a vyzkoušet za měsíc spoustu aplikací a najít vyhovující je reálné a v dalších měsících by se už mohl bez netu obejít.
U aplikací bych si ale dával pozor, abych vybíral ty, které umí fungovat offline.
Samsung J5 2016 (+ 64GB microSDHC) + ČD tarif
Dell Inspiron 15 7559 (+ Win10Pro 64-bit)
Cooker
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka