Sony Ericsson Live with Walkman, obecně

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sony.j 23. 3. 2012 20:59

Ukončovač aplikací je zbytečnost.. hlavně to zatěžuje zbytečně procesor a z toho plyne nižší výdrž baterie. U andoridu 4.0 bude "ukončovač" aplikací už vestavěný.
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 24. 3. 2012 20:09

dneska jsem si mohl konečně dovolit vyzkoušet vydr baterky při google navigaci. a je to lepší než sem čekal, na deset procent jsem se dostal za 2,5hodiny. což je skpro stejný jako u klasických navigaci.
Koby
Junior

Odeslat příspěvekod 2012-1 25. 3. 2012 20:00

Prosím Vás jak minimalizuji právě spuštěnou aplikaci..? :-)
2012-1
Junior

Odeslat příspěvekod TheRendy 25. 3. 2012 20:24

Home tlačítkem. Opětovné vyvolání provedeš dlouhým podržením Home tlačítka, resp. tím vyvoláš posledních 8 činností.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod 2012-1 25. 3. 2012 21:49

Všem moc děkuju za odpovědi.. Potřeboval bych vědět ještě něco, chci si zítra koupit pam. kartu a rozhoduji se jestli koupit 16 Gb a nebo rovnou 32? Hrozí nějaké zpomalení mobilu, když tam bude připojena kapacitně větší karta nebo je telefonu jedno jestli má uvnitř 4 nebo 16,32 Gb? :-) A jak moc řešit class na paměťovce? Slyšel jsem, že stačí cl.4, ikdyž v dnešní době není problém koupit za rozumný peníz i class 10.. :-)
2012-1
Junior

Odeslat příspěvekod TheRendy 25. 3. 2012 22:13

Kapacita je asi jedno, spíš bych se vyhnul neznámým značkám.

Class 4 nejspíš stačí. Osobně mám Kingston 16 GB, class 4 a jediné zaváhání jsem zaznamenal při restartu telefonu, kdy aplikace na sd kartě se načítají podstatně pomaleji.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod zany1972 26. 3. 2012 20:33

Prosím o pomoc chtěla jsem se zeptat koupila jsem si SE LIVE ve VODAFONU se sim vodafonu to fachčí a dám tam sim t mobile a ani škrt a to jsem to dala do továrního nastavení jak mi radily a nic nevím co dělat je mi divný že by byl zablokovaný :-(
zany1972
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 26. 3. 2012 21:29

Jak je stará ta simka T-Mobile?
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod 2012-1 26. 3. 2012 21:34

Tak "šestnáctka" je doma.. :D Je ale docela blbý, když na ni zkopíruji nějaké alba a třeba je to mix od různých interpretů tak to prostě není ve složkách tak jak když to tam zkopíruji.. Jak to řešíte? Nebo jste si stáhly jiný přehrávač, který ty písničky rovnou sdruží do složek tak jak jsou na kartě? :-) a jak přepínáte skladby při zamčeném telefonu? :D
2012-1
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 26. 3. 2012 21:52

Zkus jiný přehrávač, používám PlayerPro a ten ty složky umí a písničky se přepínají tlačítkem hlasitosti.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod zany1972 27. 3. 2012 07:59

No jestli to bylo na mě tak sim je stará asi 2 roky
zany1972
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 27. 3. 2012 14:51

Vyzkoušej i nějakou jinou simkartu, pokud bude fungovat, tak bude problém v té konkrétní kartě, pak by bylo dobré si ji nechat vyměnit.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod estec 29. 3. 2012 08:49

Skvělá aktivní tapeta ze Sony Xperia S ke stažení. Vyzkoušeno na Live a funguje skvěle!
http://mobilenet.cz/clanky/stahujte-nove-tapety-sony-xperia-cosmic-flow-pro-android-8471
PS: doporučili byste nějaký držák do auta? Chtěl bych ho zkusit použít na natáčení cesty...
Přílohy
screenshot_2012-03-29_2346.png
screenshot_2012-03-29_2346.png (149.86 ) Zobrazeno 2086 krát
estec
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 30. 3. 2012 18:16

Koupila jsem Walkman od T-mobile a smazala všechny přednastavené záložky, jako domovskou nastavila seznam.cz, ale po připojení k netu mě to stále připojuje na nějakou jejich "teplou" stránku. Lze to nějak vyřešit? Další věc, která mi tak trochu vadí je síla vibrace. Moje Xperia Mini má hmatovou odezvu přesně tak akorát, ale Walkman při každém stisku drnčí tak, že je to po chvilce nesnesitelné.Zkusila jsem to vypnout, ale u sensorových kláves pak nemám jistotu. Displej musím pochválit, opravdu to není až tak velký rozdíl proti Mini, jak jsem si původně myslela.

Edit// Tak problém s netem vyřešen, až teď jsem si všimla, že v menu jsou 2 ikony internetu, takže už používám tu správnou.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod miri12 31. 3. 2012 09:29

Konečně přišl t-mobile tento mobil, tak už ho mám a velká spokojenost :) ovládá se velmi dobře, čehož jsem se nejvíc bála, že to s dotykovým mobilem nebudu zvládat a budu se překlikávat což se skoro vůbec neděje, časem to bude dokonalé... jen se chci zeptat jak je to s připojením na internet?? když mám telefon připojený pomocí usb k Pc s internetem, tak můžu na telefonu surfovat zadarmo nebo i tak to bere poplatky? a android market je připojení zadarmo?
miri12
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka