Sony Ericsson Xperia Ray

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ferda.66 26. 6. 2013 00:55

stahl jsem si nejaky ROOT...asik,protoze mi to hodilo na tento odkaz
http://www.4shared.com/rar/2tk6_gmw/ST1 ... -3693.html
tak jsem si něco hafo narval do notasu...koukam,ze je tam i nejaky novy prohlizec :-\ ,ale co dal,kdyz anglicky umim tak pocitat,a nadavat?
ferda.66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod godo 17. 8. 2013 21:18

Tak mám stejný problém jak vy xperii mám 1,5 roku a zatím bez jakéhokoliv problému teď se mi ale stalo že při odemykání mi svítí černě obrazovka telefon mám od vodafonu a dám ho na reklamaci asi nic jiného nepomůže .
godo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 26. 8. 2013 02:02

Pak napis, jak jsi s reklamaci poridil.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod godo 5. 9. 2013 18:52

Tak s reklamací jsem uspěl dostal jsem úplně nový displej. Vše zase funguje jak má.
godo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Papája1 9. 9. 2013 14:47

Potřebovala bych poradit.
Mám tento mobil a 2x se mi stalo, že mi všechno přestalo fungovat a po vypnutí a zapnutí telefonu se mi všechny widgety na těch 5 stránkách vrátily do původní podoby. Takže jsem to všechno musela přešoupnout nazpět.

Nevíte někdo jak k tomu předejít?
Jediné co mě napadlo, že to mohlo způsobit je, že mám nedostatek místa na paměti v telefonu. Všechno, co tam mám uložené, jsou aplikace, které ale nemůžu odstranit (a většinou je nepoužívám) + aktualizovaný facebook, avast! mobile a WhatsApp.
Papája1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zabitlžící 22. 9. 2013 10:33

Ahoj, potřeboval bych poradit s telefonem. Vyměnil jsem 4GB kartu za 32GB, nainstaloval camera app a audio přehrávač, a následně i odinstaloval. Do doby před výměnou karty telefon vydržel řekněme tři dny, v extrémním případě i pět. Po výměně se však vybije po necelém dnu. Využívanost telefonu se nezměnila. Máte nějakou radu?
Zabitlžící
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 22. 9. 2013 17:49

Koukni se do spravy aplikaci, jestli nektera z nich nebezi na pozadi, nebo jestli system nevytezu nejaka jina, kterou jsi v posledni dobe nainstaloval. Samotnou kartou to byt nemuze, to uz by na ni musel byt nahrany nejaky program.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Zabitlžící 23. 9. 2013 20:47

Ahoj, díky, až se dostanu k telefonu, vyzkouším (není můj). Jen je zvláštní že se to stalo z ničeho nic. Ty dvě aplikace které jsem hned po nainstalování odinstaloval, byly za posledního půlroku jediné.
Zabitlžící
Junior

Odeslat příspěvekod PeTTrol 23. 9. 2013 21:08

Hoj... Spise uz bateka odchazi do vecnych lovist... Nic neni nesrtelne... Tusim ze se tvrdi ze vydrzi 500 cyklu a to si uz davno jiste prekonal...
PeTTrol
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 9. 2013 10:30

PeTTrol: Jo, to se ale taky neděje ze dne na den, ale postupně.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nitram47 25. 9. 2013 07:40

nechaj baterku vybiť, nabi do plna, vyber ju na pár sekúnd, vlož späť, nechaj par minút vkľude a znova dobi do plna.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zabitlžící 25. 9. 2013 11:03

ď, vyzkouším
Zabitlžící
Junior

Odeslat příspěvekod Zabitlžící 29. 9. 2013 07:24

Tak update. Před týdnem jsem vytáhl novou paměťovou kartu a od té doby se telefon zase vybíjí normálně. Dnes tam kartu zase vložím.

Díval jsem se do správce baterie, co ji ždímá nejvíc a nic neobvyklého jsem nezaznamenal.
Zabitlžící
Junior

Odeslat příspěvekod Zabitlžící 25. 10. 2013 10:58

Takže, po několika týdnech používání, vše se zase vrátilo do normálu. Nevím čím to bylo, nějaký vrtoch telefonu, ale už se zase vybíjí normálně.
Zabitlžící
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 25. 10. 2013 13:07

Tak snad bude jeste nejaky cas dobre slouzit, neni to spatny mobil.
opasino
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka