XPeria mini a XPeria mini pro: nástupce oblíbených X10 mini

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 15. 1. 2012 18:44

Pokud vadu objeví, tak si myslím, že jim nezbude nic jiného než mi dát nový tel. popřípadě peníze. Ale obávám se, že se jim to tam opět neudělá. Na CD jsem dal i text. dokument, kde popisuji, kdy to začne dělat.

Toto je hlavní video na kterém je nahrané úplně všechno. A ještě něco navíc. Jde tam vidět jak mačkám na Operu, ale spustí se úplně něco jiné (překladač google, který na opačné straně obrazovky)

http://www.youtube.com/watch?v=QksZBo_6 ... ature=plcp

Pokud ani tak neuznají reklamaci, tak bych to viděl, že napíšu přímo na SonyEricsson a pokud ani tam nepochodím, tak asi fakt budu muset napsat na nějakou tu instituci. Já fakt nevím...
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod Atypus 15. 1. 2012 19:38

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jak to je se senzorem okolního světla u SE xperia mini pro. V technické výbavě je to všude na internetu napsáno, ale mě se teda nezdá, že by mi nějak telefon měnil intenzitu osvětlení při změně okolního světla. V nastavení jsem nenašel možnost tuto funkci zapnout. Není někde chyba? Díky, VP
Atypus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 15. 1. 2012 19:48

senzor funguje, ve tme zeslabi podsviceni, na slunku zesili, aspon u me se tak chova. Jsou to mene napadne zmeny, ale deji se.

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Atypus 15. 1. 2012 20:53

Zkoušel jsem to, že jsem šel do koupelny, kde byla totální tma, celou dobu jsem sledoval displej a nic jsem nezaznamenal. Dokonce jsem nastavil jan na plno, abych viděl nějaký rozdíl, ale opravdu nic. Před tímto tel. jsem měl SE Elm a tam to bylo teda velice patrné i při zastření čidla dlaní, ale u mini pro nic. Vy jste si těch rozdílů všiml? Snad nejsem slepý :mrgreen:
Atypus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sony.j 15. 1. 2012 21:34

Na klávesnici telefonu zadej *#*#7378423#*#* otevře se servisní menu kde jsou testy všech funkcí telefonu i senzoru okolního světla. ;-)
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Atypus 15. 1. 2012 22:00

No, tak to díky. Tohle jsem nevěděl. Provedl jsem ten test a opravdu se ty hodnoty zvyšovaly při přechodu pod světelný zdroj a snižovaly v šeru. Takže podle testu by to mělo být ok. Ale očima v běžném provozu to nepoznám:-) Asi to tak má být. Vy to jako očividně poznáte? Díky
Atypus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sony.j 15. 1. 2012 22:10

No na mini sem to viděl ale když mám ted walkman tak to zatmívání a rozsvěcování je tak plynulé že to skoro poznat nejde..
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 15. 1. 2012 22:10

Podsvícení displeje mám nastaveno na 50% a kdykoliv přiblížím ruku k čidlu, tak displej zřetelně ztmavne.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 17. 1. 2012 15:25

vazeni, pokud tvorim sms a ulozim ji, ulozi se jako koncept. Pokud takovou dam smazat,tak se smaze text konceptu, ale samotny "virtualni prijemce" koncept zustane v seznamu sms a smazat se neda. Co je toto za bordel ? uz mam takovych konceptu snad 50 a dost me to stve. Solidni bug.

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mishack 17. 1. 2012 15:55

Zkus jinou aplikaci na sms a smazat to tam. Pokud to neni vylozene chyba v romce jako takovy.
(na cistem androidu se nic podobneho nedeje - ted jsem to zkousel)
N1 (CM 7.2) --> Galaxy Nexus (AOKP) --> LG Nexus 5, 32GB (stock, Xposed Framework + GravityBox)
Mishack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Atypus 17. 1. 2012 17:48

Jo, už je to patrné to stmívání, je to hodně plynulé. Zkoušel jsem to na jedné jasné fotce. Ale mám ještě dotaz. Když mi přijde mail na gmail, tak mi to v notifikační liště naskočí dvakrát ta ikonka nového mailu. Před tím to nedělalo. Je to nějaká chyba, nebo je potřeba něco změnit v nastavení? Když lištu rozhrnu, tak pod jednou ikonkou je napsané - nový mail a pod druhou od koho to je. Předtím přišla jen jedna. Díky.
Atypus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marczus 17. 1. 2012 18:53

Zdravim,
chci se zeptat jakou zkusenost mate s Xperii mini pro s GPS??? pouzivam program IGO, a proste z niceho nic ta navigace ztraci signal ( jsem v poli, v jine ulicce) proste hruza .. zastavim na stopce navigace normalne jede dal pak ztrati signal .. nevite nekdo kde by mohla byt chyba ???

IGO: 8.4.3.179971
verze androidu:
jadro: 2.6.32.9-perfSEMCUser@SEMCHost #1
cislo sestaveni: 4.0.2.A.0.58
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LG.ladina 17. 1. 2012 20:30

Ahoj, přemýšlím nad koupí nového telefonu, potřebuju hlavně aby mi šel internet, protože mam LG kf510, tady mam net jen prez operatora a nenacte mi vsechny stranky co potrebuji do skoly. A protoze dam hodne na nizkou cenu a pekny vzhled, moc se mi libi tahle xperie. Po precteni diskuzi mi napadaji otazky. Je xperia mini take s tyrkysovym zadnim krytem nebo to ma jen mini pro ? Chtela bych internet zapinat jenom nekdy- max 1x tydne, tady se pise, ze je facebook a dalsi aplikace zaple porad-ale ja nemam volnou wifi doma, to by se mi mobil zapinat prez operatora automaticky ??? A posledni otazka mini bez qwerty klavesnice- da se v pohode psat na netu a sms ??? Dekuji moc za odpovedi!!!!
;-) L
LG.ladina
Junior

Odeslat příspěvekod Sony.j 17. 1. 2012 20:44

Ano internet jde zapínat "jen někdy" buď to přes wifi nebo operátora u obou voleb je možnost si dát na hlavní plochu vypínače obou funkcí a libovolně je zapínat nebo vypínat. Psát se dá na displeji velmi dobře kamarád má dva metry ruce jako lopaty, před dvěma týdny si koupil mini a píše jako blesk. Jinak být tebou podívám se ještě na sony live walkman má trochu větší uhlopříčku LCD a několik funkcí navíc, cena je stejná (t-mobile) nebo ve volném prodeji o kousek vyšší :-)
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod LG.ladina 17. 1. 2012 20:52

Díky za odpověď, na ten walkman jsem také koukala, ale na pohled se mi tolik nelíbil :D Jakmile člověk začne pročítat diskuze, tak vidí všude chyby ... Koukám i po nokiích,ale nepřijdou mi tolik kvalitní, co se týče téhle cenové kategorie :(
;-) L
LG.ladina
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků