XPeria mini a XPeria mini pro: nástupce oblíbených X10 mini

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Janelita 2. 1. 2012 19:41

Můžete mi prosím poradit, jak docílit toho, abych měla na mobilu zapnutý Skype, dokud se sama neodhlásím? Mám v nastavení něco jako odhlašovat "never", ale vůbec to tak nefunguje.
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 2. 1. 2012 19:50

Ja skype zapnu a kdyz chci delat neco jineho, tak stisknu tlacitko "domu" a jsem zpet na plose. Skype zustane zaply a ikonka na horni liste. Tak je to dokud se na skype neodhlasim. :)

-- 2. 1. 2012 19:54 --

Co me ted desne stve je to, ze kdyz si dam tapetu na plochu, tak se mi roztahne na vsech 5 ploch. Neznate nejakou app ktera umi dat jednu tapetu na jednu plochu a na jinou plochu zase jinou tapetu? A jeste tak abych ji nemusel upravovat nejakym orezavanim, ale dala se na plochu tak jak si ji nahraju do mobilu. :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod Chlup09 2. 1. 2012 20:03

Co tahle? Wallpaper Plus 2.1
.....Vivaz, Wave, N9, SGSII, N808, P6
Chlup09
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 2. 1. 2012 20:27

To mi nic nenajde.. posli prosim link.
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod Chlup09 2. 1. 2012 21:01

.....Vivaz, Wave, N9, SGSII, N808, P6
Chlup09
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 2. 1. 2012 21:49

Dik, pouzil jsem MultiPictures live wallpaper a v nastaveni je 5 az 7 ploch. Tak uz to jede :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod konzervator-cz 3. 1. 2012 00:59

Dobrý večer, Titanium backup má funkci zmrazit aplikaci, ale jen v Donate verzi což nemám a proto se ptám ... existuje ještě nějaký obdobný program co zmrazí apliakci ?

Konkrétní případ ... Facebook je plně implementovaný v systému a používám ho tak jednou za měsíc proto nemám důvod jej odinstalovat zároven se mi, ale nemusí spouštět denně do aplikací na pozadí.

Proto bych se tu rád poptal po nějaké aplikaci co dokáže vytvořit jakýsi "Black-list" kam by tu či onou aplikaci na chvili zapsal a ona by se pak svévolně nespustila.. Díky ;-)
konzervator-cz
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 3. 1. 2012 13:48

Ja mam Easy Task Killer, tam je ignore list, zabiju aplikaci a hodim do ignore listu a uz se mi nespusti znovu. Kdyz ji pak spustim rucne, tak to jde normalne a po vypnuti ji nemam ve spustenych aplikacich. Ale tezko rict, jetli to tak opravdu je, za tu dobu pouzivani toho Killeru jsem nejak nepocitil, ze by se nejak zmenila vydrz baterky. :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 3. 1. 2012 14:14

kdysi jsem taky byl tipac zvlaste na HTC Magic, ktery mel malo RAM (288MB). Ale razantni zlepseni nikde, ani na telefonech s 512RAM. Je to spis o jakemsi presvedceni, ze killnutim aplikaci mi telefon dyl vydrzi.

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W7, 500GB USB3,Samsung S7 EDGE,TM FLAT + 7,5GB, Home DSL 50/5, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, Pioneer VSX-322 5.1, Octagon SF4008 2x DVB-S2, DigiTV
pcwifi
Junior

Odeslat příspěvekod Janelita 3. 1. 2012 14:28

J_FUNKY píše:Ja skype zapnu a kdyz chci delat neco jineho, tak stisknu tlacitko "domu" a jsem zpet na plose. Skype zustane zaply a ikonka na horni liste. Tak je to dokud se na skype neodhlasim. :)

Ano, přesně tak bych si to představovala. Jenže mě vždy po nějaké době odhlásí. A ikonku na horní liště nemám. Jak vypadá? Jako ta vpravo dole na počítači?

Taky mě štve tím, že nechce připustit status Away. Pořád mi to mění na Online.
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod J_FUNKY 3. 1. 2012 15:08

Status neresim, proste jsem online a kdyz chci tak odepisu. Ikonka vypada stejne jako dole na pc, ale je sediva. Mne se to neodhlasuje, je to tam porad dokud se neodhlasim ja. Kdyz nekdo pise, tak to slysim v kapse. Minule jsem byl nakupovat, prechazel jsem z wifi na Edge a naopak a byl jsem porad pripojeny na skype a v obchode jsem psal co mam koupit a normalne mi bylo odpovidano. :)
J_FUNKY
Junior

Odeslat příspěvekod pazuzu 3. 1. 2012 19:28

Zdravim,ted mi dosla na xperii active aktualizace 4.0.2..mate už nekdo aktualizováno??Jake jsou změny?
pazuzu
Junior

Odeslat příspěvekod Sony.j 3. 1. 2012 20:26

Já mám na walkmanu tuto aktualizaci od zakoupení a nějakých změn sem si nevšiml, telefon je možná ještě rychlejší (vždycky si řikám že už to lepší být nemůže... ale ono jo! :-D ) A SE už nám "SONYvatí" po aktualizaci mi v telefonu přibyla aplikace sony playstation :-)
Sony.j
Junior

Odeslat příspěvekod Janelita 4. 1. 2012 15:30

J_FUNKY píše:Status neresim, proste jsem online a kdyz chci tak odepisu. Ikonka vypada stejne jako dole na pc, ale je sediva. Mne se to neodhlasuje, je to tam porad dokud se neodhlasim ja. Kdyz nekdo pise, tak to slysim v kapse. Minule jsem byl nakupovat, prechazel jsem z wifi na Edge a naopak a byl jsem porad pripojeny na skype a v obchode jsem psal co mam koupit a normalne mi bylo odpovidano. :)

Já ikonku nemám, i když jsem zrovna přihlášená. A odhlašuje si mě, jak se mu zachce. :(
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 4. 1. 2012 19:18

Zdravím,mám xperia mini a mám tam špatné číslo u svojí vizitky a nijak nejde přepsat nebo odstranit.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka