Sony Ericsson XPeria Neo - nástupce Vivazu s Androidem

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jira.vankova 19. 2. 2012 10:29

Ahoj, prosím u NEO V, lze nějakým způsobem přenastavit qwerty klávesnici na qwertz?? díky
jira.vankova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brůča1 19. 2. 2012 13:15

Stáhni si nějakou jinou klávesnici, já používám Smart Keybord Pro a tam to jde nastavit.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod jira.vankova 19. 2. 2012 13:20

Děkuju Brůča1 za tip! Začínám s Androidem, tak jsem ráda za každou radu.. :-)
jira.vankova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vrba88 19. 2. 2012 23:26

Ahoj už jednou jsem se ptal tady,ale jelikož už klasické neo už se doprodáva chtěl bych vědět:1, jestli neo v s 5mpx a neo máj totožný fotky kromě rozlišení (někdo si je pochvaluje)a jestli v PC jsou kvalitní nebo rozmazáne. 2,zda máj stejně hlasitý reproduktor třeba kvůli gps nebo hlučným prostředí jako jsou třeba nakupní centra díky za odpověd´a jaka je popřipadě zkušenost.
Vrba88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 19. 2. 2012 23:46

Neo V nemá Exmor R, tudíž se dají očekávat horší fotky ve tmě.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 19. 2. 2012 23:50

GPS na plnou hlasitost je hlasitá u Nea V, to se asi neměnilo, co se týče fotek, celkem to jde, samozřejmě žádnej velkej zázrak to není.
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod instinkt 21. 2. 2012 00:16

jira.vankova: Pokud mohu poradit, tak piš normálně s háčkama a čárkama, protože stejný slovník se potom používá třeba i v emailech a tam je to blbý psát bez diakritiky. V smskách v nastavení je možnost "šetření znaků" nebo něco takového (nevím přesně protože nemám zrovna origo rom teď proto nevím přesně jak to je) a tahle funkce před odesláním sms "ořeže" diakritiku a zpráva odchází klasicky bez hacku a carek a v emailech budeš psát jako inteligent s diakritikou :) . Toť můj pohled na věc... ;)
iPod 4G, Xperia Neo
Koss Porta Pro >> AKG K450 >> Audio-Technica ATH-WS55
instinkt
Junior

Odeslat příspěvekod jira.vankova 21. 2. 2012 10:45

instinkt: díky moc, taky jsem to našla někde ve fóru.. Jen tam taky psali, že u tel. od mobilních operátorů tam ta položka není :/ (logicky pro ně, že??) než koupím, juknu do menu.. ještě jednou DÍKY :tleskani
jira.vankova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 22. 2. 2012 01:13

nijako extra ma vydrz telefonu netrápi ... ale podarilo sa mi z neho vymačknuť 2 dni a ešte mi ostalo 30% baterky ... sice to boli slabsie dni ale aj tak som si pozrel film a kazdy den pocuval hudbu a trochu zahral. samozrejme boli aj hovory . ;) s tou nebrand 2.3.4 to je ina kava. vydrz cititelne lepsia a za ten mesiac ho ani raz neseklo. (2x som ho vypol z inych dovodov)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s | Apple Mac mini Server (Late 2012)
Mr.Bombastic
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 22. 2. 2012 10:44

jira.vankova píše:instinkt: díky moc, taky jsem to našla někde ve fóru.. Jen tam taky psali, že u tel. od mobilních operátorů tam ta položka není :/ (logicky pro ně, že??) než koupím, juknu do menu.. ještě jednou DÍKY :tleskani

Pokud tam v nastavení sms položka snižování nákladů nebude, nemusí tě to trápit.
Nejlepší aplikace na smsky je GO Sms a ta ti diakritiku před odesláním spolehlivě odstraní.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod tomason 24. 2. 2012 18:46

nevíte někdo nějakou aplikaci,kdy nemusím sms psát ale můžu jí namluvit a ono se to převede do textu?díky Tom.
tomason
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 24. 2. 2012 19:40

co já vím, tak to umí každá aplikace na klávesnici
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 24. 2. 2012 21:19

Mám Xperii Mini a u defaultní klávesnice to nešlo. Umí to klávesnice, které mají mikrofon, takže já třeba používám Smart Keybord Pro a funguje to velmi dobře.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod gogocar 25. 2. 2012 01:06

@tomason

Nainstaluj třeba android klavesnici :
https://market.android.com/details?id=c ... i5mcmVlIl0.
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 3. 2012 15:40

Mam stupidni dotaz k Sony Ericsson XPeria Neo V.
Kdyz mam doma wi-fi router, je mozne telefon pripojit k TV pres HDMI a poustet pres prohlizec v mobilu archivy televizi.
Takze si v mobilu pres browser pustim stary dil nejakeho poradu, pripojim pres HDMI a divam se na to v televizi. Jde to?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka