Platforma A200 Obnovení SMS

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zorxsfinx 6. 2. 2011 22:28

Dá se u telefonu na platformě A200 obecně nějak získat zpět smazané SMS? Podobně jako třeba smazané soubory na paměťové kartě pomocí různých programů a nebo jednou smazané zprávy jsou už definitivně vymazány a nejdou obnovit?
zorxsfinx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 7. 2. 2011 08:53

Nie, nejde. Treba pravidelne zalohovat.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LukeD 10. 2. 2011 02:32

Já bych tak direktivní nebyl. Svého času jsem četl v jistém pánském časopise, že i smazané sms v telefonu nejsou smazané jednou provždy, a že je to tedy jako v PC: dokud nejsou přepsány dalšími, měly by jít obnovit. Ovšem do jaké míry je to reálné a jaké programy na to lze použít, to opravdu netuším ani omylem. Každopádně bych to jen tak nevzdával.

Nicméně souhlasím s tím, že mnohem pohodlnější cestou je záloha. Pokud se tedy coby žárlivý partner nechcete dopátrat smazaných sms v telefonu vaší přítelkyně (o tom právě ten článek byl - možnosti odposlechu, získávání informací apod.). To by byla pochopitelně jiná. ;-)
Sagem RC922 -> Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m + T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i + W995
LukeD
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 2. 2011 04:50

"Pánský časopis" jsem viděl jenom jednou ale co jsem se tam dočetl...

teoreticky to samozřejmě musí být možné, ale prakticky proveditelné...no nikdo neví jak...
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod chaney 2. 3. 2011 21:32

Možná bych to zkusil programem Recuva. Je zdarma a umí najít všemožné soubory. Pak by je mělo stačit nechat obnovit, nebo raději uložit do počítače a až pak přepsat do telefonu. Ale nejdřív zálohovat to, co tam teď máš. Problém nastane, když už jsou soubory přepsaný jinýma. Nezkoušel jsem to, ale teoreticky by to mělo jít.
chaney
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 7. 3. 2011 11:32

@chaney: obnovit by to (snad) slo, pokud by vnitrni pamet telefonu sla pripojit k PC jako velkokapacitni uloziste, coz imho nejde.
Kapr73
Junior