K610i nezobrazi obsah tel. po pripojeni k PC + decustomizace

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod baltimora 19. 12. 2010 20:43

Zdravím keď SE K610i pripojím k PC a zvolím prenos súborov tak sa mi nezobrazí disk (obsah telefónu) tekže sa nedá do telefónu a z telefónu kopírovať, zobrazí sa iba disk s pamäťovou kartou (ak je vložená v telefóne) a dá sa iba manipulovať so súbormi na karte je to divné

Druhá vec decustomizoval som K610i a nepodarilo sa mi to, stále tam je T-Mobile SK software
Postupoval som tak že cez FAR Manager som nahral do telefónu súbor customize_upgrade.xml do zložky "tpa/preset/custom" dva krát som to opakoval s 2 odlišnými súbormy, potom som telefón pripojil k SEUSU zahlásilo že je k dispozícii nový software pre môj telefón stiahlo ho z internetu potom ho začalo kopírovať do mobilu ale zelená palička - ukazovateľ stavu kopírovania sa posunul iba o centimeter takže skončil na začiatku ani nedošiel do konca a pritom nahrávanie trvalo len veľmi krátko pár sekúnd a počas nahrávania počuť zvuk ako keď sa pripojí telefón cez usb k PC (alebo ako keď nájde nový hardware) a hneď na to koniec vyhodí sa hláška nový software bol do telefónu úspešne nahratý, no po zapnutí telefónu tam ostal pôvodný software od T-Mobile SK dokonca všetky súbory ostali v telefóne smsky, obrázky, fotky nič sa navymazalo a pripomeniem že už som decustomizoval G502 od ORANGE a to sa mi podarilo, neviem či to nemá spoločné niečo s tým že mi nefunguje pripojenie mobilu s PC teda že nenájde mobil po pripojení k PC iba pamäťovú kartu.
baltimora
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků