Sony Ericsson XPERIA™ X10 mini pro - s QWERTY navíc

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Steve4 12. 4. 2011 12:52

Zdravím, uvažuju že si ho pořídím, má to cenu? Někde sem četl, že bude brzy nástupce, ale to co má x10 mini pro mi vyhovuje. Ted' mám w610i a jsem s ním vcelku spokojenej. Na displeji se mi ale dělá jakási černá skvrna a nevím jak dlouho ještě vydrží, ikdyž zatím šlape jak za mlada :) Chci se zeptat, jestli jde používat (mini pro) i bez stálého připojení k netu. V tomhle topicu sem četl, že to jde. Já ale připojený k netu nonstop být nemusím. Doma nebo třeba v kavárně bych se připojil přez wi-fi a nějaký psaní na FB, když jedu na fotbal nemám zapotřebí. Poté jak se pohybuje v Androidu, funguje to jako třeba na ploše v PC? To co si nainstaluju, mám v menu?
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 12. 4. 2011 13:00

Určitě se vyplatí, nástupce bude mít cenu přemrštěnou a datum prodeje je také daleko. Stále připojen být nemusí, já se připojuji jen doma nebo kde je dosupná wifi síť...

Ano, po nainstalování se objeví v menu aplikací...
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior

Odeslat příspěvekod Steve4 12. 4. 2011 14:39

Je problém zvyknout si na Android? S OS moc zkušeností nemám, takže nevím co čekat :) A co se týče marketu, tam se třeba widgety musí koupit, že?
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 12. 4. 2011 15:40

Není si třeba zvykat, je to normální systém. Widgety jsou i zdarma, ne vse je na marketu placené, spíše naopak
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior

Odeslat příspěvekod rewi 13. 4. 2011 15:29

rewi píše:Mam mozna jednoduchy dotaz:
Proc se mb nepripoji pres wifi k siti, kterou vytvorim pres notebook. Ostatni pocitace ji najdou a pripoji se.
Mobily jedou na nejakym jinym druhu site nebo tak?
Diky :-)

Musim citovat sam sebe, rad bych dosel k odpovedi O:-) Vi teda nekdo, prosim?
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 13. 4. 2011 16:26

to bude mozna tim ze ta sit pres notes neumi obslouzit ten mobil zkratka mu neprideli ipnu jako normalne router. natvrdo zadej ip do telefonu kterou si to vyzada a pak by to melo jit
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod milan.77 13. 4. 2011 20:43

Ono je problém i s některými routery se na ně chytit. Připojí se ti a nejde inet nebo se vůbec nepřipojí?
SE XPERIA X10 mini pro
milan.77
Junior

Odeslat příspěvekod rewi 14. 4. 2011 12:30

Vubec se to nepripoji. Stazena aplikace na wifi aspon najde tu sit, ale ne a ne se k ni chytnout

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 14. 4. 2011 13:01

hmh..me fakt napada jen to DHCPcko ze zkratka ten ntb to neobslouzi....ale na tohle je temer kazda rada draha :( musi se to prozkouset.
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod rewi 14. 4. 2011 14:02

ohledne tohoto jsem jelen. proste jsem to chtel zkusit a nefaka to. doma se pripojim na router hnedka, ale tedka jsem na koleji, kde me napadlo si vytvorit wifi z notebooku :-)

rewi
Junior

Odeslat příspěvekod D3VL3R 14. 4. 2011 19:16

Zajímavá chyba, skrytý větrák? :D

D3VL3R
Junior

Odeslat příspěvekod Steve4 15. 4. 2011 10:50

Ještě se chci zeptat, když nevím jak provést root, protože sem na to lama jestli má cenu ho dělat. Vím, že díky tomu budu ''správce'' mobilu a to je vše :D A jestli mám rovnou koupit třeba 16 GB kartu, nevím kolik aplikací budu mít nainstalováno a co sem se tak díval tak aplikace má 1-3 MB ..
Steve4
Junior

Odeslat příspěvekod Twinďa 15. 4. 2011 12:04

Zdar,
mám dotaz k aplikaci Kalendář, která už byla v telefonu z výroby. Když zadávám nějakou událost, tak je tam nabídka: výchozí kalendář nebo můj účet na googlu.
Pokud dám výchozí, tak se potom ale v přehledu kalendáře ta událost nezobrazí (na tom měsíčním přehledu není taková ta bílá čárka pod příslušným datumem) a není potom vidět ani když otevřu ten den. Pokud zadám účet v položce Kalendář, je to v pořádku.
Jednu takovou událost jsem udělal, ale nevybral jsem účet a teď to nejde smazat, protože ji tam nevidím. Ale na widgetu Kalendář v LauncheruPRO vidět je jako zdvojená (jednou s účtem google a jednou jako výchozí kal.).

Dá se někde nastavit, aby aplikace rovnou brala účet jako výchozí? Teď se automaticky jako zatržené objevuje výchozí kalendář a když to zapomenu změnit, tak událost zadám, ale pak se do ní už nedostanu.

Nějakou dobu jsem zkoušel používat Jorte, ale nějak mi to nevyhovovalo. Nebo máte tip na nějakou jinou aplikaci, kde to nebude tak blbě řešené?
Dík
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod technicek 16. 4. 2011 12:06

Našel jsem e-shop ve kterym prodavají nahradní díly a i vyměnný zadní kryty pro naše prcky v ruzných barvach.

http://www.ptmobil.cz/73-144-292/nahradni-dily-nahradni-dily-sony-ericsson-sony-ericsson-xxxx-zxxx.php?order=cenaASC&strana=

EDIT: Ještě jsem našel stylus pro kapactní displeje je tu někdo kdo s tím ma zkušeností?
http://www.ptmobil.cz/92-178-11968/univerzalni-stylus-pro-kapacitni-displeje-sensible.php
Saumsung Galaxy Wonder, SE W810i
bylo: SE Xperia X10 mini pro
technicek
Junior

Odeslat příspěvekod montana_cz 22. 4. 2011 08:26

Tak uz me to zacina docela stvat... uz po nekolikate se mi stalo, ze mam navecer telefon pripojeny kabelem k PC, nakopiruju par souboru, odpojim - baterka cca 70%. Rano sahnu po telefonu a ten najednou vypnutej - baterka 1%. Na pozadi pritom bezely jen TweetDeck, Opera Mini, Winamp a zapnuty mobilni data.

Tohle se mi stava naprosto bezne od te doby co jsem Mini Pro koupil :/ Baterka ukazuje ze je v pohode a behem par hodin necinnosti je uplne dead.
montana_cz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka