Sony Ericsson Vivaz™ pro – Vivaz™ s QWERTY

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram47 26. 7. 2010 17:40

paulo: je to rovnake ako v pc, ked si pustas rozne pesnicky od roznych zdrojov. kazda hra inou hlasitostou. preco asi?
jasne ze zvysenim hlasitosti pesnicky to bude hrat hlasnejsie aj v mobile.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 29. 7. 2010 16:31

ked fotim mobilom v zvislej polohe(teda v takej ako ked napr.telefonujem),a tuto foto potom pridam ku kontaktu,tak je v kontakte otocena!! V "mediach" je zobrazena dobre,ale uz napr. V aplikacii Resco viewer je aj pri nahlade takato foto otocena. To preco? Neda sa fotit zvislo,a takuto foto pouzit do kontaktu? Kamaratovi na N5800expres to ide dobre. --a na qwerty hardwerovej klavesnici je neaka moznost "enteru"?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SE_HELP 29. 7. 2010 17:20

Asi to bude kvôli giroskopu... Na qwerty klávesnici nájdeš tlačítko "enter" na zvyklom mieste.
SE_HELP
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 29. 7. 2010 17:27

co to je giroskop? Nooo,enter,tam teda nevidim :-(
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 7. 2010 18:07

giroskop je pohybove cidlo. Enter je ta velka zahnuta sipka napravo
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod program3000 29. 7. 2010 18:28

Tak jsem už 2 týdny šťastným majitelem tohoto telefonu a měl bych dotaz na zdejší majitele, jestli mají stejný postřeh, či nikoli :-)-

Mám takový problém s vibrováním při tichém profilu, kde mám Vibrace zapnuté. Jednoduše telefon při příchozím hovoru v pořádku vibruje, ovšem pokud dojde zpráva, tak nezavibruje ani omylem. V Normálním profilu, kde mám puštěné zvuky, tak vibruje při příchodu SMS vč. oznamovacího tónu-vše v pořádku, ale v tichém, kdy chci, aby pouze zavibroval, tak ne. Nevím, jestli někde není chyba v nastavení samotných zpráv nebo tak, proto se chci zeptat, jestli Vám v tichém při příchodu SMS telefon vždy zavibruje nebo pouze tehdy, když je zhaslý displej a tak dále. Díky ;-)
program3000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulo78 29. 7. 2010 18:55

program3000-vyskusam to. Ty vyskusaj ten moj problem z otacanim obrazku pri kontakte pri foteni zvislo,diky.
kniter-- ale co ma splocne ten giroskop s fotkou,ktora je pri zvyslom odfoteni,otocena pri kontakte?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod program3000 29. 7. 2010 19:02

to paulo78 - je to tak, jak to píšeš - je otočená. Každopádně lze otočit potom v počítači, tak uložit a použít. Je to zvláštní, že to tak dělá, ale při focení na výšku je pak při prohlížení, popř. používání fotek trošku problém.
program3000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 7. 2010 19:11

paulo78:
Asi ten telefon foti normalne na sirku ako niektore dalsie telefony a je to vlastnost telefonu. Jedine ju otocit ak je moznost otocenia v nastaveni fotoaparatu, alebo v otvorenej fotke cez spravcu suborov/volby upravit, alebo cez externy program v mobile(resco uz nemam, mozno to dokaze), alebo v pc.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 29. 7. 2010 19:17

aha,takze smola. Ale preco to robi? A co ma splocne ten giroskop s tym?
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 29. 7. 2010 19:22

Paulo: v nastaveniach fotaku (aspon ja tak mam), si mozem zapnut, ze pri foteni sa mi fotka v mobile automaticky prevrati. teda bez tej funkcie keby takuto fotku prezeras v mobile, tak ju mas na lezato a nie pekne zvislo. problem samozrejme nastava v pc, ktory nevie o tom, ze telefon takuto funkciu ma a preto ako Kniter pise, v pocitaci otocit a ulozit.

giroskop: podla neho telefon vie, v akej polohe fotku fotis.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod program3000 29. 7. 2010 19:25

ten giroskop podle mě nic, prostě je to připravené pro focení na šířku jenom. A co ta SMS, jak si dopadl? :-)
program3000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 29. 7. 2010 19:29

bez giroskopu keby fotis na vysku, tak ti to v telefone ukazuje fotku na lezato, teda napriklad osoba by mala nohy vpravo a hlavo vlavo, pricom na sirku by mala nohy dole a hlavu hore. fotene s tym giroskopom (accelerometer) budes mat aj pri foteni na vysku pri prezerani nohy dole a hlavu hore. uz neviem ako to inak vysvetlit ;)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 29. 7. 2010 22:08

program3000 píše:Tak jsem už 2 týdny šťastným majitelem tohoto telefonu a měl bych dotaz na zdejší majitele, jestli mají stejný postřeh, či nikoli :-)-

Mám takový problém s vibrováním při tichém profilu, kde mám Vibrace zapnuté. Jednoduše telefon při příchozím hovoru v pořádku vibruje, ovšem pokud dojde zpráva, tak nezavibruje ani omylem. V Normálním profilu, kde mám puštěné zvuky, tak vibruje při příchodu SMS vč. oznamovacího tónu-vše v pořádku, ale v tichém, kdy chci, aby pouze zavibroval, tak ne. Nevím, jestli někde není chyba v nastavení samotných zpráv nebo tak, proto se chci zeptat, jestli Vám v tichém při příchodu SMS telefon vždy zavibruje nebo pouze tehdy, když je zhaslý displej a tak dále. Díky ;-)
teraz som to vyskusal,mne telefon v tichom profile pri prijatej sms zavibruje. neviem ale nemyslim,ze v nstaveniach sms je to mozne zmenit,asi iba v tom profie. moje nastavenia v tom "tichom profile" sú-"signal zvonenia"-vypnute, "typ zvonenia"-tichy rezim, "hlasitost zvonenia"-min,"signal sms"-vypnuté,"vibracie"-zapnuté,"hlasenie"-vsetky hovory....atd.


nitram47- chapem,len nechapem,ze nemozem v mobile fotit na vysku,a potom tu foto priradit ku kontaktu,je otocena. Nokia 5800e nema potom giroskop ,ked to dokáže?A preco na vysku ? lebo ta foto je vtedy pri volanii na konkretny kontakt na celej ploche displeja,pri fotke urobenej na lezato, je mensia u kontaktu.
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 30. 7. 2010 10:49

ja som to teraz skusal (c902), mne to ukazuje pekne na vysku, takze problem bude iba v softveri na Vivaze.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků