Sony Ericsson Vivaz™ pro – Vivaz™ s QWERTY

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod paulo78 21. 7. 2010 19:53

zaznamnik ma,ale asi mysleli zaznamnik hlasu,alebo nevedia,ze to na Vivaze nejde. Je to dalsi sok z Vivazu- nejde zaznam hovoru. ved to dokazali aj tehlove obr telefony z 90.rokov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod standa.mis 21. 7. 2010 21:08

hraje vivaz hlasitě a kvalitně děkuji
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 21. 7. 2010 22:12

Ak nejde nahravat hovory bez pipania, alebo to vobec nedokaze, tak sa da doinstalovat napr. Ultimate voice recorder.
Satio je v podpore, tak by to malo ist aj na Vivaze.
Teraz som to skusal na N97 mini a nepipa. Ma to v nastaveni beep - on/off, amr/wav a dalsie nastavenia.
Total recall to ma v popise a na n95 nepipalo.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 21. 7. 2010 22:57

paulo78 píše:zaznamnik ma,ale asi mysleli zaznamnik hlasu,alebo nevedia,ze to na Vivaze nejde. Je to dalsi sok z Vivazu- nejde zaznam hovoru. ved to dokazali aj tehlove obr telefony z 90.rokov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne ne, je tam zvlášť diktafon a pak záznamník hovoru. Ale je to u ne Pro. Mají tam asi chybu, proto se na každou blbost ptám, nejde se na ně spolehnout. U LG Areny zase psali, že nemá a přitom měl záznamník hovoru.
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 7. 2010 13:47

Vivaz pro má myslim iba aplikaciu zaznam zvuku,a pri hovore nejde aktivovat, nevie niekdo preco? ved to iste ide na vsetkych symbianovych Nokiach! idem vyskusat ten Ultimate voice recorder radšej
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod standa.mis 22. 7. 2010 15:01

jak hraje ten se vivaz dík
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 7. 2010 17:53

tak ked myslis hlasitost vyzvanania,tak tá je velmi slaba,aj pri max profile.na ulici, v rusnej premavke, más proste smolu!!!!

Ultimate voice recorder nefunguje na Vivazoch,zvuk,nahravka ktoru mobil pri hovore nahra,či waw,alebo amr. nespusti prehravac,a ani zo "spravcu suborov" nejde spustit,aj ked tam je. Smola,neni to Nokia, symbian tejto znacke absolutne nesedi,som sklamany z Vivazu.
Naposledy upravil Kniter dne 22. 7. 2010 22:15, celkově upraveno 1
Důvod: Prispevky zlucene, pouzivaj upravu predchadzajuceho prispevku
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 23. 7. 2010 14:15

Jste s tímhle telefon spokojeni? Doporučíte mi ho? :)
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 23. 7. 2010 18:58

Vyrůstal jsem na Erikovi ještě když byl "Erik", pak SE, nedávno jsem "sklouzl" do Samsungu Monte (ofiko od O2) jelikož jsem chtěl něco s větším displejem a s Wi-Fi a mohla mě klepnout Pepina-obzvlášť ze šíleně nefunkční navigace. Ušetřil jsem nějakou tu korunu ale přišel o nervy. Monte letěl do bazaru a já pro pořádný telefon. Vivaz Pro šlape jak hodiny, stáhnul jsem ekvalizér a hraje to jak víno. Přiložené pecky žádný zázrak nejsou ale díky 3,5mm jacku (nebo BT) si tam každý připojí co chce a je pokoj. Zatím nevídaná spokojenost, oproti krabičce od Samsungů nebe a dudy.
Mám ho odsud:
http://www.aitmobil.cz/cz/telefony/prod ... black-1582
Krabice je česká (CZ+SK+PL) se schválením provozu na českém trhu, IMEI sedí, soft poslední, balení kompletní, včetně 8GB karty, CZ návodu a dokonce i autonabíječky. Pouze záručák vám dají vlastní - ale co, za ty prašule....
Co dodat.... :-]
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 23. 7. 2010 20:14

no pekná cena,ja som ho kupoval pred 5 tyzdnami za 395€, v ofic.predajni SE. pocuj a hlasitost zvoneni ti nevadi? je slabucka, v hlucnejsom prostredí,nie?
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 23. 7. 2010 20:38

Já ho mám tak krátce (dva dny) že jsem nestihl ještě všechno prozkoumat ale hlasitost hodně závisí na výběru konkrétního zvonění, některá jsou tišší a některá "hulákají" ažaž... Některé zvonění je decentní a některé prostě agresivnější, zatím to nevnímám vůbec jako problém.... myslím že kdyby bylo nejhůř, šlo by tomu pomoci tak, že si prostě najdete nějaké vyzvánění (třeba v mp3 a upravíte jeho hlasitost nějakým free nástrojem (gain mp3-google něco najde) a pak tu upravenou empétrojku pošlete do founu a mělo by to ječet :-))
Přidám jednu perlu - tohle je tapeta - fakt mazec:
http://www.sonyericsson.com/downloads/f ... ium_U5.swf
8-D
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 24. 7. 2010 08:42

Díky za info. Bohužel jsem ho už objednal za 9k :( Ale zase se můžu spolehnout na vrácení peněz v rámci 14ti denní lhůty a reklamovat můžu "za rohem"
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 24. 7. 2010 14:49

To -> Mr.Tuvok:
není zač, přeju hodně radosti, zklamán určitě nebudeš.
Jinak VELMI seriózní servis na SE s výbornou pověstí je tady:
http://www.servis-sonyericsson.cz/index.html.
Záruční i pozáruční opravy se vyplatí poslat přímo jim, bez prostředníků jako jsou tzv. sběrné HUBy (prodejny operátorů) a nebo nedejbože do Arvato Services kde často SE končí (někdy i definitivně....) 8-)
ANFI
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 26. 7. 2010 10:02

ANFI- no neviem, ci upravou,zvýšením hlasitosti konkretneho zvonenia v PC, to pomože,a vo Vivaze to bude hrať silnejšie. myslim,že hlasitost zvonení je dana v mobile.Či mýlim sa?
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod ANFI 26. 7. 2010 12:15

To -> paulo78:
to fakt nevím, zkus a uvidíš....
ANFI
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka