Sony Ericsson Vivaz - 8MPx se Symbianem a HD videem

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod tomason 22. 7. 2010 20:00

no podle mě se zahřívá furt stejně,nevidím rozdíl.kvalita fotek by měla naopak bejt lepší,tedy o chloupek ale měla.
tomason
Junior

Odeslat příspěvekod Matuji 22. 7. 2010 20:03

Dříve to fotilo krásné fotky a teď se mi stane, že jsou mázlé, barvy takové rozpité.

A ještě jsem zaznamenal jednu věc. Přestaly mi chodit SMS. Pravidelně přes noc, kdy mi chodí různé maily, tak se děje to, že se ráno podívám na telefon a nemám žádnou novou zprávu. Musím manuálně dát režim letadlo, a následně režim normální, aby se telefon přihlásil do sítě a pak mi přijde takových 10 zpráv najednou. Nevíte čím to je?
Naposledy upravil nitram47 dne 22. 7. 2010 20:56, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchádzajúci príspevok
Matuji
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 23. 7. 2010 13:08

Jste s tímhle telefon spokojeni? Doporučíte mi ho? :)
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod brandisek 23. 7. 2010 13:47

Ahojte vsetci, potreboval by som pomoct s jednou vecou. spravil som decustom svojho vivazu podla navode na nete, no omylom som zmazal zalohu suboru z db SEUSu. chcem Vas poprosit, ci mi ten 280kB subor moze poslat. Mam ORANGE SK ( TA telefonu je 1233-6195 ) diky uz vopred
brandisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matuji 23. 7. 2010 14:30

Mr.Tuvok píše:Jste s tímhle telefon spokojeni? Doporučíte mi ho? :)

Doporučuji! Skvělý foťák, HD video, Symbian S60.. Dlouhá výdrž baterie, skvělý kousek..
Matuji
Junior

Odeslat příspěvekod standa.mis 23. 7. 2010 14:39

já ho nedoporučuju nehraje nahlas takže ho ani neslyšíte 8 mega foták je příšerný vůbec nekupovat tento mobil vyhozené peníze do vzuchu věřtemi
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mjarek 23. 7. 2010 16:23

Jaký mobil doporučuješ?
Naposledy upravil nitram47 dne 23. 7. 2010 18:20, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchádzajúci príspevok
mjarek
Junior

Odeslat příspěvekod standa.mis 23. 7. 2010 18:28

bud nokii n86 8mega nebo lg arena má jak supr videa tak supr foták i ostatní funkce arenu ted mám a naprostá spokojenost co se týče nokie n86 ta má také kvalitní fotky videa hraje nahlas jěšte je výhodou areny přehrává divx xvid avi takže tyto mobily mohu doporučit arena stojí nová 4500kč nokie 6000kč
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr.Tuvok 23. 7. 2010 19:04

Nevím, co to máš za Arenu, ale moje přehrávala pouze DivX v rozlišení 320*240 a Xvid vůbec. Také na ní nešlo otevřít PDF časopis Mobility a hnedka po koupi (tj. druhý den) mi zdechla a šla na reklamaci. Nakonec mi vrátili prachy. Faktem je, že fotila skvěle a videa taky stála za to, ale jinak šunt pomalý a nespolehlivý :-\
Naposledy upravil nitram47 dne 23. 7. 2010 19:32, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchadzajuci prispevok
Mr.Tuvok
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 23. 7. 2010 20:12

nevie niekto čo by sa dalo robit s tou hlasitostou zvonení? je to fakt velmi slabe v hlucnejsom prostredí
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior

Odeslat příspěvekod Matuji 23. 7. 2010 21:08

Zcela nesouhlasím s výše zmíněným kolegou, který říká, že fotí zle, není slyšet vyzvánění. Já tento problém nemám. Vyzvánění je dostatečně silné, když si ho ovšem nastavíte. A fotky? Však posuďte sami -

http://galerie.mobilmania.cz/showphoto.php?photo=51679

http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... mit=recent

DvX video Vám přehraje SmartMovie

Arena není mobil s operačním systémem, Co jsem slyšel od uživatelů tohoto telefonu, tak říkali, že často zamrzává, hry pouze přes JAVU.. Nic moc..
Matuji
Junior

Odeslat příspěvekod perseus.p 25. 7. 2010 14:48

uz jsem zkousel najit nejaky soft na vzdalene ovladani PC, ale nemel jsem stesti. Podarilo se to nekomu?

kdyz tak hodte odkaz, diky
NB: i3, nVidia Optimus a Win7 64bit = spokojenost
Mobil: Samsung Galaxy S = spokojenost
perseus.p
Junior

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 25. 7. 2010 16:07

skoda ze prehravac nema ekvalizer :(
K-u-b-i-a-k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matuji 25. 7. 2010 19:25

Lze zdarma stáhnout z toho jejich online obsahu...
Naposledy upravil Kniter dne 25. 7. 2010 20:03, celkově upraveno 1
Důvod: predchadzajuci prispevok netreba citovat
Matuji
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 26. 7. 2010 09:53

no ja mam velke problemy s nahravanim hovorov. Vyskusal som 3 apll- Best CallRecorder,Ultimate Voice Recorder,a este jednu podobnu appl- Problem mam v prehrati toho zaznamu. ked uz ulozeny záznam chcem prehrat priamo s tej apllikacie,alebo z vstavaneho prehravaca na VivazePro tak bud ten subor neprehra,alebo vypise "subor poskodeny,operacia zrusena". Urcite to nie je s prehravacom,že by nepodporoval ten formát,pretoze vstavany player na Vivaze starsie .waw, a .amr bez problemov prehrá. Už som s toho zufaly.
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka