Sony Ericsson w995 (Hikaru)

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod paulis2 27. 2. 2011 12:30

Tak to už bude velký problém opravdu.

Co jsem tak zběžně koukl, snad tento obchod http://www.odra-shop.cz/mobilni-telefon ... -silver-2/

Cena je však celkem vysoká, ale mělo by jít o oficiální kus.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Endli 27. 2. 2011 18:54

No tak to je teda dost drahé. Když jsem ho kupoval u T-Mobile, tak nedotovaný stál asi 7 tisíc. ;-)
Endli
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 29. 6. 2011 16:25

Wow, W995 mají skladem u T-M - prý poslední kusy: https://eshop.t-mobile.cz/yourPackage.j ... =telephone
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 6. 2011 16:56

Fascinuje mě, že si dovolí po takové době ho dávat i bez smlouvy za takové peníze.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 29. 6. 2011 23:51

Tak je pravda, že sedm tisíc je dost... ale stejně nečkeané..kéž by jej SE navrátil do výroby, za cenu dejme tomu 5 tisíc.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LukeD 2. 1. 2012 23:51

Přišel jsem na docela zajímavou věc. Před chvílí jsem si hrál s tím novým W995 z Thajska a fotoaparát produkuje úplně jiné fotky při absolutně stejném nastavení. Obraz je jasnější již na displeji při focení a to stejné pak platí i pro fotku. Možná je i kapku ostřejší, ovšem to už je ovlivněno i držením při focení, takže pro objektivnost by to chtělo stativ nebo pevnou podložku (možná ještě vyzkouším).

V nastavení fotoaparátu chybí u thajského telefonu možnost vypnutí zvuku uzávěrky.

Mimo to jsem přišel na pár rozdílů ve zhotovení. Můj původní český stříbrný W995 nemá podsvětlená tlačítka se sluchátky pro zahájení a ukončení hovoru. Naproti tomu logo Walkman je u něj zarovnáno s tělem, zatímco v případě toho thajského je to - zdá se - jen samolepka, která vystupuje navrch. Jinak provedený je i ten nápis 8,1 megapixel (potisk vs. vyrytí). To by možná vysvětlovalo, proč si někteří lidé stěžovali na porušení nápisu či loga, kdežto já ho mám i po téměř dvou letech používání naprosto v pohodě, ačkoli jinak už je leckde ohlazena barva plastů.

Je vůbec s podivem, kolik odlišností se mezi teoreticky stejnými telefony, určenými pro různé části světa, dá najít. A to jsem možná ještě zdaleka nepřišel na vše..
Sagem RC922 -> Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m + T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i + W995
LukeD
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 14. 1. 2012 13:38

Kamarádky W995 se po ránu odmítá zapnout. Celou noc byl na nabíječce (vyplý) a ráno už se nezapl, nepomohlo ani vyndání a zandání baterky. Nevíte někdo, co s ním může být?
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 14. 1. 2012 15:19

co to robi pri zapinani? aspon zavibruje? blikne? nic? mohla mat zly kontakt na nabijacke a jednoducho sa nenabil, ostal vybity (nepises, kolko tam mala stavy). skusit dat znova na nabijacku, ci nabehne, alebo vyskusat baterku v inom telefone, kolko je tam stavy.
jedine potom uz len SEUS, ale tam by som sa uistil, ze je baterka aspon na 50% (mne prezil aj na cca 20%), inak ho moze "usmrtit".
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 15. 1. 2012 19:00

Tak nakonec to bylo nabíječkou, díky za radu.
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 13. 6. 2012 11:12

Kolik může stát výměna Fast-Portu v telefonu? Díky předem.
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 6. 2012 11:24

http://www.se-tuning.cz/viewtopic.php?t ... 886f60d15e

Úplně nejlepší bude, když se zeptáš přímo v servisu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 13. 6. 2012 20:11

100 kč a vlastnoručná výmena :) http://www.mobilprovas.cz/detail/999923 ... 715,-w902/
zas je pravda že nie každému sa chce špŕtať v telefóne :D
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s
Mr.Bombastic
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 17. 6. 2012 10:44

Díky, uvidím. Mám právě možnost mít W995 od kamarádky prakticky zadarmo, akorát by byla nutná výměna Fast portu a nejspíš i "obalu" telefonu, protože je poškrábaný...
martin.fencl5
Junior

Předchozí stránka