C510 - 3 MPx Cyber-shot

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zip123 19. 3. 2010 13:28

Dnes se mi stala divná věc, zapnul jsem si java hru, kterou už hraji asi týden. No a protože svítilo slunko, zmáčkl jsem tlačítko na zkratky, kde mám daný jas a upravil jas na maximum. Poté jsem přelezl do vedlejšího okna a přepnul na java hru a ta zůstala zaseklá, nešla hrát ani vypnout přes všchny možné zkratky, jen minimalizovat, musel jsem restartovat. Nestalo už se to někomu? Zajímao by mě za jakých podmínek k tomu dojde, abych se tomu vyvaroval. Možná jsem měl nejdřív hru minimalizovat přes červený telefonek a ne rovnou jít do zkratek...
Jo a jak tu někdo popisoval to "zdvojení" dipslaye, tak to už se mi taky stalo, a byl k tomu i přezrcadlený :D :D R1FA035
Jinak za těch sedm měsíců co ho mám tak krom tohohle nenadálého kixu bez problémů...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2010 14:07

To byla prostě náhoda, běžně pracuju s X spuštěnejma aplikacema (na W910) a málo kdy to minimalizuju klasicky, většinou jen přepínám přes "správce úloh".
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 19. 3. 2010 16:09

Ok, doufám že se to nebude už opakovat :D
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 20. 3. 2010 09:01

Už se mi taky povedl takhle zaseknout... Hra ještě běžela a já už ji mazal. Pak už telefon nešel zapnout - musel jsem SEUSem přehrát FW. :roll:
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eugenf 6. 4. 2010 21:34

Dnes som chcel updatnut firmware cez SEUS, ale presiel asi 90%,potom zostal stat. Telefon uz nereaguje, na displeji sa nic nevypise. Skusil som ho uploadnut znovu, ale skonci to v rovnakom mieste. Nepomaha ani nabitie a novy pokus o upload. Nestalo sa to uz niekomu?
eugenf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 7. 4. 2010 05:11

Ako dlho si ho nechal na kabli na tych 90-tich percentach?
Kolko baterky si mal pred flashovanim?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monikash 7. 4. 2010 06:31

Mě po skoro 3/4 roku začalo zlobit nabíjení. Připojím ho na nabíječku, ikonka nabíjející baterie se posunuje. Když ale displej zhasne a já se po nějaké době chci podívat, kolik mi ještě zbývá času, tak zjistím, že se nedobil ani o %. Vidím to na mastnotu na nešťastně umístěném konektoru. Když ho dávali dolů, tak se mi to nestalo.
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eugenf 7. 4. 2010 07:07

Nechal som to na tych 90% az kym sa na PC nevypisalo ze nahravanie bolo neuspesne. NBaterka bola asi na polovicu. Potom som to skusil dat nabit asi na 2 hodiny. Ale pri dalsom uploade to bolo rovnake.
eugenf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 7. 4. 2010 08:16

Zapnut ti mt nejde, vsak? Mas ho od operatora?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eugenf 7. 4. 2010 08:45

Nie, zapnut mi nejde. Teda ked ho zapnem tak klavesnicu podsvieti na modro, ale displej nenabehne.
Mam ho kupeny na predajni, nebrandovany. Je este v zaruke.
eugenf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 7. 4. 2010 15:16

Zkus to reklamovat, to bude asi nejlepší. A nevymýšlej si.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Axwell 9. 4. 2010 20:36

zdravim, paradny telefon, mam ho uz skoro rok, jedine po update na novsiu verziu firmware, tak trosku straca signal, obcas sa strati uplne, ale telefonovat sa s nim da aj vtedy, takze neviem kde je problem, mate niekto podobny problem ?
Axwell
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 9. 4. 2010 21:00

Signál to ukazuje docela zvláštně, ale to je mi fuk... Jen mi poslední dobu (tak týden - dva) nejde Youtube - dělá to někomu taky tak ?
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 19. 5. 2010 18:35

Chtěl bych se zeptat majitelů tohoto fonu, jestli se vám nezahřívá zadní část (je to cítit hlavně na tom kovovém krytu fotoaparátu) když máte připojen USB kabel a tel z něj nabíjí. Na nabíječce nic takového nepozoruji, jen u USB kabelu. Kryt je teplý, ne vyloženě horký. Jinak telefon funguje bez problému, bez závad jak má...
Alcatel OT302 -> Siemens A55 -> SE K300i -> SE W800i -> SE P1i -> SE T303 - > SE C510 -> VDFN 845 -> SE Xperia X8 -> SE Xperia X10mp -> SE Xperia Ray -> SE Xperia Arc S -> Sony XZ
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Waleron 24. 5. 2010 15:51

Ahoj lidičky, take jsem vlastníkem SE C510, mám problém s prachem pod krytem na "displeji". Nevíte jak zabránit, aby se tam prach nedostával? A když už tam ten prach mám, potřeboval bych SEčko rozdělat, ale nevím, jaký šroubováček si koupit na ty čtyři šroubky. Poraďte prosím.

Děkuji
Waleron
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků