Sony Ericsson W890i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalmp 7. 12. 2008 17:49

Zdravím. Uvažuji o koupi telefonu SE W890i. Má někdo osobní zkušenosti s tímto modelem? Popřípadě s jiným SE do 5000,-. MP3 přehrávač, nemusí být přímo walkman, solidní fotoaparát, rádio.
michalmp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 12. 2008 15:31

může mi proboha svatýho někdo říct jak nakopírovat do tohoto telefonu mp3ky z HDD? ... myslel jsem si že to bude jako flashka a přiřadí se mu písmeno - vlezu tam do music složky - chytnu myší mp3ku a zkopíruju jí a vono houno :roll: :roll: :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 12. 2008 16:30

Však by mělo. Připojíš telefon kabelem k PC, vyběhne na tebe nabídka možností připojení, vybereš Přenos souborů, telefon se přepne do režimu USB Mass Storage a nabídne ti jak paměťovou kartu, tak interní paměť telefonu jako dva samostatné disky.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 12. 2008 16:56

ajajaj já jsem kokotina 8-D ... já jsem dával pořád přenos médií a nevšimnul jsem si velkokapacitního přenosu dat pod tím :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rossi82 21. 1. 2009 12:31

Ahoj, chtel by se zeptat, jestli se da tento telefon dobijet i pres USB kabel, diky ;-)
rossi82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 1. 2009 13:29

Dobíjet ano, ale ze starších SE mám zkušenost, že byl problém přes USB telefon úplně nabít, to dobíjení sloužilo spíš k průběžnému doplňování energie, aby telefon na kabelu "nepadl".
Deleted user

Odeslat příspěvekod rossi82 21. 1. 2009 14:03

Diky moc za odpoved. Na nabijeni to v podstate nechci, ale chci pres nej pripojovat net na pc, tak at vydrzi a nemusim ho porad dobijet. ;-)
jo, zapomnel jsem dodat, ze jsem mel na mysli kabel, co je dodavany spolu s telefonem.
rossi82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 1. 2009 15:16

ten kabel mal na mysli aj Majkl ;-)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 21. 1. 2009 15:25

Mám, jiný ani neznám. :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod pete.vlk 21. 1. 2009 17:41

dobrý den,
stále víc a víc mě tento telefon láká.protože Arte není příliš na hudbu vhodný (např. při sportu),
sháním něco, co nebude cenově náročné a zároveň mi poskytne kvalitní poslech hudby .
také bych chtěl,aby byl designově zajímavý a tento telefon dělají v pěkné hnědé.co mě ale tak nějak zaráží je ,že kvalita fotek je malá.chtěl bych jej tedy používat jako druhý telefon.
jde mi spíše o poměr cena / výkon a vzhledem k tomu foťáku jsem na vážkách.
má někdo zkušenost na ukázku?
Nokia 8800 Carbon Arte, nově iPhone 3GS 16GB
když máš v p*deli deštník,neotvírej ho
pete.vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 22. 1. 2009 14:16

Tady je jedna fotka v galerii MM: http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... all&sort=2
Zkus také pohledat na internetu recenze.
A kdo ho má, tak by sem mohl něco hodit.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skrblík 24. 1. 2009 18:17

pete.vlk: jestli nepotřebuješ ''serepetičky'' ve formě shake it a sense me (viz google) a ty sluchátka co se do uší ''šroubujou'', tak ti ke kvalitnímu poslechu postačí většina novějších vyspělejších SE (klidně i cyber-shoty). a nutno poznamenat, že ty šroubovací sluchátka (nevim jak se jmenujou a ani mě to nijak nezajímá - patřím k těm co jim to v učích nedrží) se dají dokoupit a díky redukci klidně zapojíš i neoriginální....
Proud ThinkPad user.
Skrblík
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 1. 2009 19:41

Myslíš špunty? Pokud ti nedrží, máš k nim v balení ještě 2(páry) různě velké silikonové špunty, které prostě vyměníš.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skrblík 25. 1. 2009 01:43

aha. tak to jo - nikdy sem je nekupoval - hpm-64 mi bohatě stačej. vim jen že k mý empétrojce dal sandisk jen ty špunty a to sem nadával
Proud ThinkPad user.
Skrblík
Junior

Odeslat příspěvekod pete.vlk 25. 1. 2009 09:01

díky za rady, recenze jsem samozřejmě pohledal, fotky prohlédl.telefon osahal. serepetičky nepotřebuji.jen se mi nezdál ovládací střed, nebo spíš šipky.připadlo mi, že jsou takové titěrné na ovládání.je to sice podobné, ale trošku více mě okouzlil t700.ten zase neseženu v barvě, která se mi líbí (shiny black).drívě jsem jednu dobu měl t650 a ten byl fakt bomba. byl jsem s ním moc spokojený,tak asi nakonec vyhraje t700.
no a taky kdyby ho měl vodafone,taxi ho jdu koupit hned...

(ještě si dovolím mimo téma: do hry výběru ještě přichází bh-903,kde je integrované radio.zase mi to případá mnoho peněz za málo muziky,zvlášť když to má integrovanou baterii,kterou vymění leda servis...)
Nokia 8800 Carbon Arte, nově iPhone 3GS 16GB
když máš v p*deli deštník,neotvírej ho
pete.vlk
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků