aplikace do SE K770i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 2. 12. 2008 16:46

Zdravím, měl bych prosbičku, sháním mobil mladý pod stromeček a asi vyhrál SE K770i, ale zajímalo by mě, zda je do toho potom možný nacpat nějaký aplikace-konkrétně ěnco, co upozorňuje na svátky a narozeniny lidiček, který jsou uložený v tel.seznamu.
Nebo zda existuje nějaký program, který upozorňuje každý den na svátky... :-)
Díky moc!
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 12. 2008 17:04

Narozeninová upozornění umí ten telefon už defaultně - položka "Narozeniny" je k dispozici přímo při vyváření nového kontaktu či editaci stávajícího. Datum se po zadání zkopíruje do kalendáře a mobil vyšle v příhodnou dobu upozornění.
Deleted user

Odeslat příspěvekod obluda zelená 3. 12. 2008 16:44

A na svátky je Java aplikace: http://mojesvatky.wz.cz/
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacktalking 3. 12. 2008 17:09

uniká mi význam podobných aplikací, když se stejně musí spustit pro zjištění, zda osoba A má svátek zítra či za měsíc. To je asi snažší si to dát do kalendáře (nejjednodušší přes Outlook). Takto to řeším já a nemusím si nic spouštět. Dám si akorát upozornění pro osoby které potřebuji a hotovo
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 12. 2008 13:08

Tak Vám přemýšlím, co bude lepší...zda koupit SE K770i nebo rovnou nějakou Nokii se symbošem...chci tam nahrát aplikaci, která mě bude upozorňovat každý den na svátky .
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacktalking 10. 12. 2008 13:33

Lukas063: tak si kup něco s otevřeným operačním systémem. Což mi ale přijde jako kanón na vrabce, když ty svátky jdou dát do kalendáře v jakémkoliv telefonu a má to stejnou funkci. Akorát rozdíl je ten, že neběží žádná aplikace na pozadí, tzn. nežere to tolik baterii
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod obluda zelená 11. 12. 2008 15:43

Prostě si narveš svátky do mobilu jako nějakou událost s ročním opakováním a máš to. :-) V pohodě.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacktalking 11. 12. 2008 16:07

naprosto v pohodě. ještě s tou výhodou že i Outlook bude upozorňovat na svátky a tak nebude nutné stahovat další aplikaci na svátky do PC. Jelikož mám telefonů více a různé platformy, toto je nejsnadnější řešení.
jacktalking
SEkáč


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků