Xperia X1i - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 1. 2009 10:59

Četl jsem, že to záleží i na trhu. Někde karta je, jinde být nemusí
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Chester 21. 1. 2009 11:07

Jasne, preto by ma zaujimalo ako je na tom Slovensko.
Sony Ericsson T310 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson T610 -> Motorola V300 -> Nokia N70 -> Nokia N80 -> Nokia N95 -> Sony Ericsson Xperia X1 -> HTC Desire
Chester
Junior

Odeslat příspěvekod michalcewr 21. 1. 2009 11:17

Rezonuje vám reprák při hovoru?
michalcewr
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 21. 1. 2009 11:18

Me teda nee... :)
Beatle
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 21. 1. 2009 11:52

michalcewr: právě teď zkoušeno při předváděčce. Reproduktor při hovoru nerezonuje. Při maximální hlasitosti má na infolince někdy jakoby tendenci natahovat do rezonování, ale stále to není rezonace.
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod dibo 21. 1. 2009 13:15

Jaké používáte pouzdro na svoji X1? Můžete mi někdo nějaké doporučit a případně i dobrou folii na displej.
dibo
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 21. 1. 2009 13:23

Pouzdro mam Golla desert.Uznavam pro manazery to zrovna neni :).
Folii mam Brando, je dobra jen mi trochu vadi, ze je o malinko mensi...asi aby sla sundat ze zapusteneho displaye.Kupoval jsem ji i pritelkyni na Omnii a ta je az do kraju.
Beatle
Junior

Odeslat příspěvekod michalcewr 21. 1. 2009 13:27

mě tedy bohužel. Na minimální hlasitost ne, ale pak začne. Když přitlačim na ucho, tak se slidy jakoby dotknou a pak už je to fajn. Bohužel mě ale xperie tak zklamala, že to vrátím a slibuju že nebudu nadávat na Nokii :)

Co mi vadí, kdyby se někdo rozhodoval:

- váha! Váží 160g, bolí mě z ní ruka
- WM. Bohužel nemám čas a nervy na hledání a neustálý řešení aplikací. Chce to fakt čas, a já potřebuju volat. Potřebuju využívat mobil, a ne aby mi mobil zasekal půl pracovního dne.

Můžu si za to sám, že jsem zkusil komunikátor. Nevadí. Asi bych se to i naučil a vychytal, ale vzhledem k tomu že chrčí ten reprák a to mě sere tak jde pryč.
michalcewr
Junior

Odeslat příspěvekod PC 21. 1. 2009 15:12

Nic takového. Funguje tak jak má.

Docela se divím že jste si koupil telefon s WM, navíc z docela velkým podílem kovu,všechno to bylo dávno řečeno,mohl jste si ušetřit zklamání :)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 21. 1. 2009 17:26

jacktalking píše:Toť otázka. Hlavní je, jakým způsobem to padne. Jestli si to O2 branduje a customizuje, pak to bude opravdu "sleva".

Pokud to bude customizace jako u P1i, kterou jsem me od O2, tak to bude v pohode. Tam bylo jen par tapet, uvodni/vypinaci animace a internetove profily.
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dibo 21. 1. 2009 17:33

michalcewr: Váha zařízení je 145g vč. baterie :-) Chce to dát tomu čas a šanci a ono se vám to vrátí. I když neříkám, že WM je dokonalý. Jde o to si promyslet, co k práci potřebujete a co využijete.
dibo
Junior

Odeslat příspěvekod PC 21. 1. 2009 18:15

Lidi, co mám dělat, nahrál jsem tu volně šiřitelnou verzi Core Playeru RC 1 a ona nefachá... Neznáte nějaký jiný freewarový prográmek ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Junior

Odeslat příspěvekod michalcewr 21. 1. 2009 19:10

Váha zařízení je 160 g včetně baterie, vážil jsem ji.
Věřím že to chce čas, bohužel ho nemám. Navíc mě štvalo i to, že nemá kontektor pro nabíjení v držáku auta, to prostě měl i můj první alcatel 301, nokie 5110... Příliš "sraní" s tím prostě je. Neříkám že WM je španý, spíš pro mě nevhodný. Už jsem vyrostl z piplání se, teď potřebuju nástroj :)
michalcewr
Junior

Odeslat příspěvekod dibo 21. 1. 2009 19:45

michalcewr: Nechápu potom proč jste si xperii koupil, když jste už vyrostl z piplání se. :-D
dibo
Junior

Odeslat příspěvekod michalcewr 21. 1. 2009 19:51

myslel jsem že to vyřeší SPB / touchFlo nebo tak něco, ale nevyřešilo ;)
michalcewr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka