w200i- zkušenosti a dotazy

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 13. 7. 2008 19:17

no tak teď nevim. Zitra jsem ji chtěl koupit ale ta opera je pro mě hodně podstatná.

Ale zase mi to přijde jako blbost že by to nejelo když to gprs tam je a opera snad pro w200 je taky. A na k310i mi jede v pohodě což se mi zda jako stejny telefon.
Jinak to nastaveni tam bude stejne jako na k310? Jelikož na ni jsem to nastavil podle navodu na foru ale nevim jak bych to nastavil pokud by to tam se nastavovalo jinak.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 13. 7. 2008 19:27

Ja uz asi viem v com to je ze to nejde.... V T-Mobile na slovensku je GPRS aktivovane iba pri pausale co ja ani spoluziak nemame.....
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s | Apple Mac mini Server (Late 2012)
Mr.Bombastic
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 13. 7. 2008 19:44

aha takže to pujde. Ja si říkal že by to bylo divné :D
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 7. 2008 19:48

j.1.r.k.a píše:Jinak to nastaveni tam bude stejne jako na k310?

Ano, bude stejné; dá se říct přímo - identické. 8-)

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 14. 7. 2008 21:15

Tak už mám ten černý doma a jsem spokojeny i se zvukem z repráčku. Sluchátka jsem neměl ještě čas vyzkoušet. Ale repraček na tak levný telefon nehraje špatně (ale jak říkám jen na to že je to telefon na pc bych s takým zvukem asi ani nevyžil)
Kartu jsem koupil nakonec přimo v prodejně sice je to jina značka (sony) ale jinak jede v poho ale mám trochu strach když budu hodně poslouchat hudbu aby se nějak neopotřebovala.

Ale par problému se taky našlo.
1. Vrže trochu při stisku tlačítko zpět. Nevím jestli je to u toho telefonu normální (kvuli ceně) nebo je to vada. Mě osobně to vubec nevadí.

2. nevím jak je to s ovladačema. Potřebuji jej propojit s notebookem s vistou a na cd není napsana. Jde mi jen o ovladače ty programy nepotřebuji na to mam MPE.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod aaa.andrew 15. 7. 2008 12:11

S ovladačema jsem měl ve Vistě taky problém. Je potřeba přihlásit se jako správce, ve správci zařízení najít Sony Ericsson a nainstalovat ovladače (z netu). Potom by to mělo být OK. Na kopírování větších dat je lepší dát přenos souborů, ve vistě je rychlejší než v MPE. :-)
aaa.andrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 16. 7. 2008 09:53

jo a prosím vás kde mám stahnout ty ovladače a jak je ve vistach nainstalovat?
Nějak mi to nejede.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod aaa.andrew 16. 7. 2008 11:03

už přesně nevim, ale dal jsem ovládací panely->hardware->zobrazit hardware a tam u položky Sony ericsson byla po kliknutí pravym tlačítkem nějaká možnost, že se nainstalovaly samy (nebo ve vlastnostech)
aaa.andrew
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 18. 7. 2008 08:32

Mám dotaz. Při přehráváni hudby se mi už dvakrát stalo že po dohrání pisničky když měla hrát další tak telefon začal jakoby hrčet (nevím jak to popsat) musel jsem se jedině přesunout na další track a popřípadě vratit z5 pak už to jelo.
Hudba se přehrávala z karty.

Je to duvod k reklamaci telefonu nebo karty. Nebo je to normální? :?:
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 7. 2008 10:06

Pokud o této "vlastnisti" nepíšou v návodu, pak to opravdu normální není. ;-) Můžeš zkusit aktualizovat firmware, bude-li nějaké novější k dispozici, tím se může podařit ten bug odstranit.

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 19. 7. 2008 15:19

A je možnost si to nechat aktualizovat někde ( v Ostravě) v servise na počkání?
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 20. 7. 2008 09:27

To si můžeš udělat i doma. Stačí si stáhnout ze stránek SE SEUS(Sony Ericsson Update Servis). Víc tady: http://www.sonyericsson.com/cws/support ... c=cz&lc=cs

Nezapoměň si zálohovat data v telefonu!
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 20. 7. 2008 15:31

No ale na to bych si asi raději netroufnul.
A procák s 2,0 GHz nemám. Jede mi teď maximálně noťas kde je jen 1.6GHz.
A Kabel USB DCU-65 asi nemám mám jen ten co je dodáván k telefonu a to jsem myslel že je dcu-60-ka.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 7. 2008 16:22

Laptop s procesorem o frekvenci 1,6 GHz by to měl bez větších obtíží utáhnout, já mám na laptopu 1,7 GHz a ani se moc nezavaří. :-) K W200 ti stačí kabel DCU-60.

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 20. 7. 2008 16:42

Nj...ale když se něco u toho pos*** nebo ja něco blbě udělám tak se na to nevztahuje záruka?
j.1.r.k.a
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka