w200i- zkušenosti a dotazy

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod obluda zelená 28. 7. 2008 06:54

S těma flash schématama je to škoda :-( . Na internetu jsem viděl spoustu krásných flash schémat a kdyby to můj budoucí telefon podporoval a šlo to legálně tak bych si to dal do mobilu. Asi se o tom u SE neuvažuje, že?
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacktalking 28. 7. 2008 08:05

jak jsem říkal, dělá se to na telefony ke kterým to sedí. U K800 třeba nevidím moc důvod (není to nijak stylovka). Třeba u W760/W910 ano.
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 29. 7. 2008 20:26

jacktalking píše:j.1.r.k.a: http://www.sonyericsson.com/cws/support ... c=cz&lc=cs
Stačí jen vybrat příslušný mobil a nabídne to k němu i software


No ja tam právě ty ovladače nikde ke stažení nevidím. Je tam jen PC Suite, Aktualizační služba, Disc2Phone ale ovladače nikde :-|
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 29. 7. 2008 20:47

ovladače jsou součástí PC Suite (kromě těch nejstarších telefonů, kde to bylo zvlášť i se starým kabelem DCU-11)
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 29. 7. 2008 21:08

Díky. No popravdě ja si to myslel ale raději jsem se chtěl ujistit ať vím jestli to má cenu stahovat.
Jelikož jsem překročil fup a spomalili mi net tak přibližná doba stahování je kolem dvou hodin :D takže se mi to jinak zbytečně nechce stahovat.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 30. 7. 2008 05:54

j.1.r.k.a: pokud bydlíš v Praze, stav se nebo mi napiš SZ a můžeme ti to stáhnout a nahrát na nějaké paměťové médium (zdarma samozřejmě)
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 30. 7. 2008 07:38

No v Praze nebydlim. Ale snad to nějak stahnu.

Ale nainstaluji se z toho ty ovladače i když už nějake nainstalovane mam? Protože ja už jedny zkoušel instalovat ale když se telefon připoji přez myPhoneExplorer a pošlu do telefonu třeba schema tak mi to někde na začátku stahováni vypíše chybu. Takže nevim jestli to muže byt ovladačema.
Je tam vista a připojuji to kablem co je u telefonu.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 30. 7. 2008 07:56

Aha, tak problém by mohl být ve Vistách, pokud to není napsáno v kompatibilitě (že to je pro Vistu). Teď se nemůžu na náš web dostat, takže to neřeknu (pokud se ti to povede, je to napsáno u programu před stažením). Zda to teda vyřeší přeinstalace nevím. Jednou jsem se s JehoVistama prčil hodinu, instaloval P1i. Nakonec to šlo na druhý pokus. Při druhém pokusu jsem to musel odinstalovat, pak nainstalovat a připojit telefon až když mi řekl. Pokud jsem to udělal obráceně, hodil tam nějakej ovladač z Windows a přeinstalovat to normálně nešlo
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 30. 7. 2008 10:21

No mPE pro visty myslim je (na k310 mi to jelo).
Ty ovladače co jsem instaloval pry taky jsou s vistou kompatibilni.

A pc suite jsem ještě neinstaloval ale na strankach je psane že je s vistou kompatibilni.

Zkusil bych ty ovladače odinstalovat ale nevim jak na to.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 30. 7. 2008 11:37

ovladače se odinstalují kompletně s PC Suite. Tzn. odinstalovat PC Suite.

Co se ovladačů týče, můžou zůstat ve Vistách (ale nevím o tom). V tom případě řešit ve SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ (a zobrazit skrytá zařízení). Ale s JehoVistou mám jenom malou zkušenost, takže asi fundovaně neporadím. Na XP žádný problém
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 30. 7. 2008 11:59

No s pc suite to odinstalovat nepujde jelikož ty ovladače co tam mam teď tak ty jsem někde stahl a instaloval zvlášť.
PC suite tam chci dát až teď to jsem tam ještě neinstaloval.
j.1.r.k.a
Junior

Odeslat příspěvekod esox 22. 8. 2008 11:24

Prosím jak instalovat jar aplikace na W200i je to můj první SE a když jsem naistaloval PCSuite tak tam nikde možnost instalace nevidím, díky za pomoc
esox
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 8. 2008 12:25

Stačí do paměti telefonu nahrát příslušné soubory JAR. Instalují se pak přímo v přístroji, speciální software na to není potřeba.
Deleted user

Odeslat příspěvekod esox 22. 8. 2008 14:54

Díky jde to přesně jak jsi napsal takže paráda
esox
Junior

Odeslat příspěvekod j.1.r.k.a 22. 8. 2008 17:00

Nebo mužes taky pomoci programu MyPhoneExplorer je rovnou instalovat z pc je to podle mě rychlejši.
j.1.r.k.a
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků