Sony Xperia XZ1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 11. 2018 12:35

Sony XPERIA XZ1 Compact obdržela Android 9.0 Pie

https://youtu.be/c3LWua3Cy3Q
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nazdárek 29. 11. 2018 18:34

Na můj telefon možnost aktualizace na Android 9.0 nedorazila. I po zadání IMEI mi bylo oznámeno, že pro mne to není - je to OK?
Díky za odpověď.
Nazdárek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 29. 11. 2018 20:07

Je to v pořádku.Pro CE1 CZ volnou distribuci ještě android 9 není.Byla vypuštěna pouze verze pro telefony s fw T-mobile CZ u nás. Takže čekat a čekat.
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S10 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 1. 2019 12:38

XPERIA XZ1 Compact obdržela novou aktualizaci 47.2.A.4.45
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 12:22

Neuvěřitelné se stalo skutkem, dokonce i mně (co má asi CE1, nevim, jak to zjistit) se právě instaluje. A to jsem jak debil málem zrovna včera prošel tim martyriem změny FW na tmobile cz, seknul jsem jsem na chybějících ovladačích, který jsem už neměl chuť dál řešit, když první pokusy k ničemu nevedly.
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 10. 1. 2019 12:43

Teď se dívám na Xperiacheck a CE1 vypuštěna ještě nebyla. Dnes byla vypuštěna pouze aktualizace pro customizaci NOBA, což nevím co je. Možná nějaké severské státy.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 13:10

cekam, ze jim to malinko trva, nez si toho vsimnou :) Pie uz bezi, tak jsem zvedavej, esli mi ten AVRCP 1.3 pomuze a budu moct zase bezpecnejs volat...
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 10. 1. 2019 13:58

Na Xperiacheck vidíš online fw co aktuálně vypustili. Takže nejdříve se objeví tam a následně je možné stahovat do telefonu. Takže to není o všimnutí, ale o tom že máš pravděpodobně telefon z dovozu, buď NOBA nebo něco ze včerejších aktualizací, klidně Německo DE. CE1 ještě venku není. ;-)
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 14:53

Kdoví, co je to za čórku z jakýho kamiónu, už nevim, kde jsem to kupoval... Esli se to dá dohledat podle imei/seriovýho čísla někde...
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Robin212 21. 1. 2019 10:06

Ahojte,
uvazujem nad kupou tohto telefonu ale na zahranicnych forach sa vela uzivatelov stazuje na nespravne fungovanie automatickej regulacie jasu co sposobuje "blikanie" displeja. Je toto uz opravene alebo na to Sony kasle pretoze toto je vec kvoli ktorej by som si tento telefon nekupil.
Robin212
Junior

Odeslat příspěvekod Robert.Hujer 21. 1. 2019 13:22

Niceho takoveho jsem si nevsiml. XZ1 mam od cca 7/2017
Robert.Hujer
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 24. 1. 2019 17:15

Dnes vypuštěn nový FW 47.2.A.6.30 . Aktuálně u nás dostupný pro telefony řady XZ1 od TM CZ. :-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S10 +Samsung Evo Select 256GB
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 3. 2019 09:20

Sony XPERIA XZ1 Compact obdržela aktualizaci 47.2.A.10.28
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod nevlad 28. 4. 2019 11:41

Zdravím, chtěl bych k XZ1C nějaké SmartWatch. Koukám, že Sony v současnosti žádné nenabízí (SmartWatch 3 SWR50 už nejsou k sehnání). Máte zkušenost s jinými značkami? Mnoho funkcí nepotřebuji, prioritou je pro mne výdrž baterie a funkce Anti-Lost, ale taková, která opravdu spolehlivě funguje. Ty různé přívěsky typu iTag jsem zkoušel, ale příliš spolehlivý nebyl ani jeden.
Edit: ještě požaduji aby fungovalo GooglePay
nevlad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 4. 2019 10:28

Sony Xperia XZ1 Compact obdržela aktualizaci 47.2.A.10.45
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránkaDalší stránka