Máš 6230i ???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Máte rádi svou Nokii 6230i?
Miluji ji 70 %  44%  [ 70 ]
Ujde 55 %  34%  [ 55 ]
Nikdy více 33 %  20%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 158

Odeslat příspěvekod vratu 23. 12. 2005 09:18

No mohu ti poradit jen málo... zkus si nastavit jinou melodii... myslím tím, že možná máš na vyzvánění nastavenou opravdu maxi písničku, nebo jí zkus skopírovat do paměti telefonu. Možná to je také špatný fomát písničky... zkus z telefonu smazat a znova nahrát. Jestli je to MP3 tak jí zkus konvertnout ;) mě to jeden čas zlobilo u 6600 s wav písničkoku

Ovšem chybu FW nikdy nevyloučíš ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cliff 23. 12. 2005 09:25

De Funes píše:Ano, spárování je autentifikace. Ten problém tak snadno nevyřešíme. Tak prvně, nikdy jsem ještě nebyl spojený pře BT Microsoft, nemůžu posoudit jestli a jak se dá zprovoznit. Mám zaškrtnuté a používám to druhé od Widcommu.
Druhá věc, zkontrolovat, jestli si ta tvoje aplikace k BT nevyhrazuje některý komunikační port, který by chtěl Nokia PC suite, jestli není obsazen hned po startu PC.
Ideální by bylo, kdyby se ti do toho ten software k BT moc nemotal. PC suite je už poměrně bezkonfliktní, měl by si vše obstarat sám. Asi víš jak na to, těžko budeš dělat někde chybu, připomenu jak se lze spojit.

Zapneš BT telefonu, ten se ti ale nesmí hned spojit s PC, to by znamenalo že se do toho ještě plete ten soft dodávaný k BT (automatické spojení bez potvrzení na mobilu). Po doinstalování PC suite se otevírá dialog - Vyberte způsob připojení (je to i někde v menu PC suite), vybereš způsob připojení pomocí BT (tady se myslím neupřesňuje jestli se mají použít Widcommácký nebo Microsoftí ovladače), PC suite nalezne telefon, vybereš ho, proběhne autentifikace přednastaveným nebo zvoleným kódem, autentifikaci dokončíš na telefonu a od té chvíle by to mělo fungovat.

li]Ptej se dál, nějak to vyřešíme, problém je, že tady v práci nemám nainstalovaný PC suite, takže některý názvy dialogů střílím po paměti.
Cliff
Junior

Odeslat příspěvekod 6230i 23. 12. 2005 16:14

diky za radu tohle by mne asi v zivote nenapadlo
6230i
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobo 23. 12. 2005 16:47

Tak jsem se vrátil ze servisu a 3.62 ještě nemají. Říkal jsem technikovi, že je to na německých stránkách. Odpověděl, že na to asi ještě nebude česká lokalizace a tak to ještě nemá. Mám přijít příští rok :)
Nabídl mi tedy 3.50 a šel sem do toho. Spozoroval jsem již pár malých odlišností, ale časem snad toho bude víc. Vždyť to mám ani ne 2hodiny.
Bohužel teď musím nastavit všechny profily, ovládání a přístupové body, ach jo, proč ta záloha není taky na to?
Moje záčátky: nějaká Motorola >>> N3330 >>> N7650 >>> N3510i >>> N6600 >>> N6230i >>> Qtec 8310 >>> N6230 >>> N95
Bobo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siso3 23. 12. 2005 17:06

Ja som zistil ze moja N6230I ma len 12MG pamet,namiesto 24MG.Mate to aj vy?
siso3
Junior

Odeslat příspěvekod siso3 23. 12. 2005 17:06

Ja som zistil ze moja N6230I ma len 12MG pamet,namiesto 24MG.Mate to aj vy?
siso3
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 23. 12. 2005 17:27

Zkusím ti navrhnout první řešení:
Budu věštit z koule - vidím, že jsi častým uživatelem wapu, dál vidím, že jsi ze Slovenska, dál vidím, že toto byl tvůj dvacátý příspěvek na fóru. Trefa? :D

Tak zkus vlítnout do Menu-10-8 (menu-web-vymazat paměť).
Napiš jak vypadáš, jestli nic, zkusíme druhé řešení. Chybička se může vloudit, dnes se mi mlží koule.

BTW:začínají Vánoce, dnes nechci psát ani nudně ani formálně.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siso3 23. 12. 2005 17:42

Dakujem za radu,pomohol si mi.Porad este nejake hry na 6230i samozrejme neplatene.Siso3 zo Slovenska:-)
siso3
Junior

Odeslat příspěvekod siso3 23. 12. 2005 17:43

Dakujem za radu,pomohol si mi.Porad este nejake hry na 6230i samozrejme neplatene.Siso3 zo Slovenska:-)
siso3
Junior

Odeslat příspěvekod Danxx 23. 12. 2005 17:54

Zdravim
nevite nahodou nekdo jak snadno smazat pamet v e-mail klientovi?
pri nacitani zprav se dostal do stavu kdy nemohl nacist
dalsi zpravy a ted i kdyz na serveru jsou asi tri zpravy po 5kB
je nemuze nacist a pise "prostor pro zaznamy je plny" a nic nenacte. zpravy v telefonu samozrejme nemam zadne a zaplneni
mi ukazuje 4%...
zajimave je, ze se jedna jen o jedno konto. ostatni zatim funguji.
jde ale o to jak dlouho nez je potka podobny osud...
Danxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 23. 12. 2005 18:09

siso3 píše:Dakujem za radu,pomohol si mi.Porad este nejake hry na 6230i samozrejme neplatene.Siso3 zo Slovenska:-)


Nezlob se, ale tentokrát tě odkážu jinam. Na MM si snažíme držet určitou informační hodnotu a do ní nespádá šíření zdrojů neplacených her. OK?
Když budeš chtít pomoc s čímkoliv jiným, víš kam se obrátit.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 23. 12. 2005 18:18

K problému Danxx:

Zvláštní situace, kolikrát jsem četl, že má někdo problém s vestavěným klientem, přitom já ho používám často a problémy se mně vyhýbají. Nemáš tam žádnou zprávu a zaplnění ukazuje 4 procenta? Taky divný.

Jak často si do telefonu nahráváš JAVu? Nebo kdy sis nahrával poslední? Něco mi napovídá moje koule :)

Mně to jednou psalo podobnou zprávu - že nemám místo pro uložení zpráv nebo něco podob., zaplnění jsem měl 0%. Příčina byla v tom, že jsem měl úplně zaplněnou pamět pro JAVA aplikace (tak, že už nešel nahrát další middlet). Po smazání jednoho prográmku, klient přestal stávkovat.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danxx 23. 12. 2005 18:38

Nahral jsem si tam jen operu a jimma.
zkusil jsem je smazat a chova se to uplne stejne.
jen s tim, ze je zaplneno 3%.
jeste mam dalsi problem - kdyz si nastavim emailove konto rucne,
tak pri kazdem nacteni mailu po mne chce autentizaci pristupoveho
bodu. coz musim 3x odklepavat (autentizaci, jmeno a heslo - vse prazdne)
pokud si necham poslat konfiguraci, tak se to chova stejne,
ale starsi konto zaslane drivejsim konfiguratorem
autentizaci nechce.
ale ted mi tedy vic vadi nemoznost prijmout jakykoli mail.
kdyby tak sla nejak vymazat pamet pro maily...
nekde si tam totiz pamatuje co jiz bylo stazeno...
mimochodem jakou mas verzi firmware? ja 03.50
Danxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek E. 23. 12. 2005 18:47

Já mam první - 3.23
K té autentizaci - mrkni do menu - nastavení - konfigurace - osobní nastavení konf. - vyhledej acces point který sis vytvořil.
Vjeď do něj - nastavení příst. bodu - nastavení nosiče - teď se vydýchej - teď otři čelo a pokračuj - typ autentizace normální, do uživatelského jména vyplň třeba internet a do hesla také internet. V tom je ten vtip.
Mělo by to fungovat, už žádná otravná autentizace. OK?
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danxx 23. 12. 2005 19:09

skvele diky!
nemusel jsi to cele vypisovat stacilo jen rict ze mam vyplnit
"internet" do jmena a hesla toho bodu. Mimochodem tohle
nevedeli ani v T-Mobile a posilali mi nastaveni starym programem...
vsude je totiz uvedeno, ze se to ma nechat prazdne!
no nic to uz jde, ted jeste jak vymazat tu pamet
aby sel prijem mailu. :-)
Danxx
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků