Máš 6230i ???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.
Máte rádi svou Nokii 6230i?
Miluji ji 70 %  44%  [ 70 ]
Ujde 55 %  34%  [ 55 ]
Nikdy více 33 %  20%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 158

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 29. 9. 2005 17:45

No dival jsem se na Nokii>podpora a tam nastaveni IM pro oskara neni! Nevim jestli to vubec oskar, TM,ET podopruji jako sitovou sluzbu!
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod R.a.d.e.k. 29. 9. 2005 21:17

Chtěl bych se zeptat jak tato Nokie hraje s lepšími sluchátky (Sennheiser HD 485, Koss The Plug, apod.), jestli se to dá opravdu poslouchat ? Na MM je sice o tom nějaký článek ale zajímá mě i názor někoho jiného . Děkuji za odpovědi
N5110->SE T610->N6610i->NEC e616->N3230
Operátor: Eurotel
R.a.d.e.k.
Junior

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 29. 9. 2005 21:36

No jako muzu srovnavat primo z Mp3 prehravacem! Kdyz k tomu pripojis tu AD-15 a svoje sluchatka napr. kossky tak je to velmi zajimavy poslech. Ja osobne jsem z toho byl prekvapenej jak to hraje sice ekvalizer neni zadny zazrak ale aspon si muzes zvyraznit vysky a basovou linku ale jak rikam teda aspon za sebe na mobil je to slusny vykon
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fin 30. 9. 2005 21:56

Nejdou mi animace va formátu BMP. Je to normální? Poraďte. Dík
fin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mickaelb 30. 9. 2005 22:51

Je to normalni, animace v BMP sem popravde jeste nevidel a myslim ze ani neexistuji ;) animace sou vetsinouv GIFu...
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod babca 1. 10. 2005 10:20

S tím menu: pořád dokolečka opakuju.

Menu (prostřední tl.) - Volby (levé tl.) - Zobrazit hlavní nabídku (prostř.) - Tabulka (prostř.)
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior

Odeslat příspěvekod Spawn 1. 10. 2005 11:02

Zdravím, jsem čerstvý držitel této nokie.. Objednal jsem si ji z netu.. Mám eurotel, jenomže ten telefon je uzpůsobený na T-mobile - můžu se nějak zbavit Nastavení Konfigurace T- mobile? Zkoušel jsem ji odstranit ale nejde to. :D
Spawn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 1. 10. 2005 12:36

spawn: zajdi si do servisu a nech si přehrát firmware... řekni ale že již nechceš nastavení od T-mobile ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukas26 1. 10. 2005 13:00

vratu: já jsem někde slyšel, že pouhým přehráním firmware to prej neodstraníš, ale sám jsem se s tím nesetkal, tak nevím...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vratu 1. 10. 2005 13:02

ne ne, mě psal jeden známej ;) taky se toho chtěl zbavit a stačilo přehrátí firmwareu ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 1. 10. 2005 13:15

No ja mel taky modifikaci od Eurotelu ale skoro vse jem vymazal sam krom obrazku pri vypnuti! Tam se mi vzdycky objevi eurotel bussines cosi a pak NOKIA a konec!
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 1. 10. 2005 15:35

Spawn píše:Zdravím, jsem čerstvý držitel této nokie.. Objednal jsem si ji z netu.. Mám eurotel, jenomže ten telefon je uzpůsobený na T-mobile - můžu se nějak zbavit Nastavení Konfigurace T- mobile? Zkoušel jsem ji odstranit ale nejde to. :D//quote]

Tak zavolej operatorovi a řekni že tam máš veškere datové funkce od T-Mobile a cheš se připojovat na intoš přes wap/GPRS,přijímat MMS atd.. a on ti pošle nastavovací SMS a ty si to uspůsobíš podle sebe jo a jinak když dáš menů/nastavení/konfigurace/standart.nastav. tak si to přepni na eurotel ale t-mobile ti tam zůstane ten nejde prostě smazat
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 1. 10. 2005 15:43

Jack: on nemyslel tohle nastavení, ale obrázky a takové ty kraviny, víš?
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 1. 10. 2005 15:53

lukas26 píše:Jack: on nemyslel tohle nastavení, ale obrázky a takové ty kraviny, víš?
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod Zemla 1. 10. 2005 20:11

Dark_Healt píše:No ja mel taky modifikaci od Eurotelu ale skoro vse jem vymazal sam krom obrazku pri vypnuti! Tam se mi vzdycky objevi eurotel bussines cosi a pak NOKIA a konec!

Opravdu to lze skoro vše vymazat? Obrázek při vypnutí mi nevadí, ale kdyby tak zůstalo něco jako LIVE! na pravý funkční klávese tak to by mě štvalo..
Uvažuju totiž o koupi tohoto telefonu od Eurotelu (jako Mobil+) a nevím jestli tam něco takového bude. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Zemla
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka