Máš 6230i ???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Máte rádi svou Nokii 6230i?
Miluji ji 70 %  44%  [ 70 ]
Ujde 55 %  34%  [ 55 ]
Nikdy více 33 %  20%  [ 33 ]
Celkem hlasů : 158

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 9. 2005 21:02

Vždycky, když se chci s mobilem připojit na http://text.mobilmania.cz , tak se zresetuje. Nestává se vám to taky? :hm fw 3.30
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kows 19. 9. 2005 22:31

chtěl bych se zeptat jestli se v "ičkové" verzi také tak moc práší pod display jako u 6230
Kows
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 20. 9. 2005 06:19

jestli se tam práší stejně jako u 6230 nevím, ale práší se tam ;)

dneska si jdu nechat přehrát FW tak jsem zvědavej :)))
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wop1 20. 9. 2005 07:39

Cobra píše:wop1: Tak alespoň něco vylepšili. Video asi pořád nejde přes celý displej, viď? A co výdrž baterky?
wop1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wop1 20. 9. 2005 07:45

drumm.xxt píše:jake mate zkusenosti s fotakem na 6230i? Cetl jsem ze je nic moc,tak nevim jestli si koupit 6230i, nebo si radsi neco priplatit a jit radsi do k750i?


6230i fotí skvěle myslím že novej soft to taky vylepšil!!?? Umí si sama zaostřovat světlo to k750i neumí. Jo a objevil se problém se zadním posuvným stříbrným krytem!!! Začne se odchlypovat protože drží na dvou bodech uplně nahoře!! A už jsem vyděl pár borců co to měli ulomené!!
Na tohle je lepší D750i dá seu ní upgratovat soft na K750 nebo na W800!!
Ale i spodní kryt od baterky zlobí u všech je to takovej tenoučkej plastík!!!
Kámoš má už zlomenou tu packu a už mu nedrží!!!
Bě6 do 6230i je o 100procent lepší!!! :mrgreen:
wop1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wop1 20. 9. 2005 07:48

Kows píše:chtěl bych se zeptat jestli se v "ičkové" verzi také tak moc práší pod display jako u 6230 /quote]

práší, ale vyřešil jsem to samolepící pěnou cose dává ke krytům!!
je to vpoho nalepil jsem to i na zadní kryt a líp sedí a ani se nehne!! :mrgreen:
wop1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaspa666 20. 9. 2005 08:41

Lexx píše:Vždycky, když se chci s mobilem připojit na http://text.mobilmania.cz , tak se zresetuje. Nestává se vám to taky? :hm fw 3.30w/quote]



ja mám taky 3.30 a když se chci pripojit na jakou kolik wap stránku pres - jdi na adresu.. tak se mi fon zresetuje-musim chodit pres založky
jaspa666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drumm.xxt 20. 9. 2005 14:05

to wop1 : No este nevim,zase se mi ericssona libi ten vetsi display....i kdyz rozliseni ma 6230i na svoji velikost moc dobre :lol:
drumm.xxt
Junior

Odeslat příspěvekod O'Neill 20. 9. 2005 14:16

JE to super PHONE
O'Neill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Artificial Intelligence 20. 9. 2005 14:27

Zdravim vsechny.
Potrebuju radu :
1) jaky koupit BT do PC aby sel kombinovat pro komunikaci treba u Skype a zaroven pro mobil prijmat hovor atd...
2) jaky koupit headset aby komunikoval s BT v PC dela u Skype a samozdrejme s mobilem.
3) jak se na to bude tvarit baterka v mobilu kdyz bude BT zaply cely den ?

Uvazoval jsem bud nektery primo od nokie http://www.nokia.cz/phones/6230i/enhancements_audio.php nebo JABRA BT 800 Bluetooth Headset
Spis aby dobre sedel za uchem aby ho mohl nosit temer porad prijmat hovory atd ...
Vzdalenost mude tak 2- 3 m (coz asi bude mit vliv na tu baterku ale jak moc velky to netusim)
Mate nejake zkusenosti a rady? Hlavne aby to slo i s PC napr tim Skype.
Artificial Intelligence
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarek_b 20. 9. 2005 14:54

Jaké máte zkušenosti - Oxygen, Mobil EDIT? Zkoušel jsem mobil edit, ale vydí mi, že nenačítá i skupiny volajících-jen jména a čísla - nebo to neumím?Nebo používáte něco jiného?
jarek_b
Junior

Odeslat příspěvekod wop1 21. 9. 2005 07:43

drumm.xxt píše:to wop1 : No este nevim,zase se mi ericssona libi ten vetsi display....i kdyz rozliseni ma 6230i na svoji velikost moc dobre :lol:


jasně je trošku větší ale zvykneš si. Nokia 6230i má nejjemější display ze všech mobilů :!: :!: A okem nepoznáš jestli má ten SE 262tis. barev!!! 6230i je lepší. Včera jsem slyšel, že se sekaj maj prej špatný sw :!: :!: :mrgreen:
wop1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 21. 9. 2005 07:46

já docela slýchám že majitelé SE K750i přecházejí na 6230i.

Není nic jednoduššího než si zajít do krámu kde mají oba telefony a nechat si je zapnout a ukázat... na první pohled budeš vědět který je právě pro tebe ;)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wop1 21. 9. 2005 13:35

vratu píše:[color=indigo]já docela slýchám že majitelé SE K750i přecházejí na 6230i.

Není nic jednoduššího než si zajít do krámu kde mají oba telefony a nechat si je zapnout a ukázat... na první pohled budeš vědět který je právě pro tebe ;)l/color]


Přesně tak!! to tepre uvidíš jakej supr display má 6230i :!: :!: :mrgreen:
wop1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xplict 21. 9. 2005 15:59

Zdravím všechny, vypadá to, že v nejbližší době přesedlám na N6230i. Jenom jsem pořád ještě neviděl foto na PC, je to pro mě docela důležitý. Nemohli by ste mi s ní někdo poslat pár fotek. díky moc Xplict@seznam.cz
Xplict
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků