špatné ukládání fotek u N 6230

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 15. 4. 2005 07:49

Se svoji N 6230 fotim jak slak a tak mam porad plnou pamet telefonu a kdyz nastavim ukladani primo na kartu parkrat za den se mi stane ze se fotka spatne ulozi (pulka je svetla a pulka tmava) - proste krpla. Stava se vam to taky nebo s tim mam zajit na reklamaci? Kartu mam original co sem dostala k telefonu.
A jeste kdyz mate neoriginal kartu nemate s ni nejake podobne problemy ze napr. obcas nejde nacist nebo se sekne pisnicka...?
Dekuju moc za odpovedi. :wink: [/b]
Naposledy upravil Mischelinka.OK dne 15. 4. 2005 10:07, celkově upraveno 1
Naco bych tam couvala, když můžu zajet popředu :-)

Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO
Mischelinka.OK
Junior

Odeslat příspěvekod Croog 15. 4. 2005 09:52

A co máš v telefonu za firmware?
Croog
Junior

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 15. 4. 2005 10:06

myslis ze to muze byt tim? Mam 4.28, no asi nic moc. Ale to by mi zase vsechno smazalo z telefonu, ne to prehrani firmware?

Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO
Mischelinka.OK
Junior

Odeslat příspěvekod Croog 15. 4. 2005 10:46

No mohlo by.. Firmware 4.44 značně rozšířil podporu karet, ale je pravda, že s tou originální by to nemělo dělat problémy ani teď.. :hm Jinak přehrání by ti samozřejmě všechno smazalo.
Croog
Junior

Odeslat příspěvekod Gloe 15. 4. 2005 14:27

V tvem pripade bych si prvne vsechny veci zalohoval a potom bych zasel do servisu, kde by ti mohli prehrat firmware. Osobne si myslim, ze to tim je.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Roxy 16. 4. 2005 14:27

Tak tohle se mi teda nestalo... Mam taky n6230 a v poho, jediny, co by ch tomu fotaku vytkla, je ze mi teda nak nenadchnul nocni rezim... Stejne vidim ... a kdyz uz neco tak se to rozmaze.. Co ty? :hm
Roxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 18. 4. 2005 07:54

to Roxy: jo nocni rezim je fakt o nicem, kor kdyz fotky prehraju do PC na to se neda koukat ale jinak sem s fotakem moc spokojena, denne fotim a na fotky se da v pohode koukat i v PC. Nevim kde se vzali drby ze fotky z N 6230 jsou na pocitaci hrozne, psali to i v recenzi.
Ja sem spokojena :)

Mischelinka.OK
Junior

Odeslat příspěvekod Croog 18. 4. 2005 10:30

Oni totiž mezi fw 3.14 a 4.28 kvalitu fotek dost zlepšili a předpokládám, že na recenzi měli telefon s prvním firmwarem..
Croog
Junior

Odeslat příspěvekod FoxZ 22. 4. 2005 11:13

Cauky, s temi fotkami se mi to take stavelo, ze se spatne ulozily na kartu. A nejvice poskozene byly kratke vidoe nahravky, ktere kruli tomuto spatnemu zapisu nesly na PC ani prehrat...
Mam take puvodni MMC kartu..
A na vyreseni tohoto problemu stacilo tak malo, a to tuto kartu znovu naformarovat primo v mobilu :-) :)
FoxZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 25. 4. 2005 12:32

Diky to je asi nejjednodussi reseni. Diky moc ahojik :) :D

Mischelinka.OK
Junior