Nokia 6280 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod playmaker 27. 4. 2006 15:49

Jo, to mě taky
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod zbynek machalek 27. 4. 2006 16:04

tak co rikate na me fotky :-)) hlavne ti co na ni porad nadavaji ze foti zle !!!!!! :lol:
zbynek machalek
Junior

Odeslat příspěvekod Ondřej Čada 27. 4. 2006 16:27

Fotky dobrý,
zajímavá je hlavně ta načervenalá ,,svatozář" kolem toho jezevčíka :wink: .
BTW: W800i má stejně lepší fotky 8) .
"I carried a torch for you through the wind and rain,
I'll never forget you, but I won't see you again." - PHIL COLLINS
Ondřej Čada
Junior

Odeslat příspěvekod Avalon 27. 4. 2006 20:03

Tak dnes som si bol v OR pre moju n6280.Ten nový soft bol fajn až nato že vydržal len neaké 2 hodiny!Ked som tam dal mp3,temy a video, tak nokia odišla do večných lovíšť.Zajtra môžem ísť nanovo do OR.
Avalon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puxo 28. 4. 2006 13:51

Podelím sa aj ja so svojou N6280. Mám ju od začiatku apríla (dubna) z T-Mobile na akciu, soft. V03.60. V telefóne je pár chýb, a to:
1. U SMS nie sú detaily na konci správy
2. Pri vložení kontaktu na poslanie SMS sa nedá číslo editovať
3. Strašne mi tam chýba elektr. peňaženka (nemá niekto Java aplikáciu?)
4. 500 kontaktov je strašne málo (keď som si prehral z N6230, musel som ešte nejaké vymazať)
Čo sa týka kvality prevedenia ja som spokojný, ale kolegova 6280 má už dosť vôlu pri zavretom stave (asi ju viac používa - vysúva).
Ináč sa mi ešte nestalo, že by mi zamrzla, takže ja som s ňou nadmieru spokojný.
Využívam ju často aj na internet cez Bluethoot (EDGE) a je rýchlejší ako cez 6230 a aj batéria mi vydrží dlhšie ako na N6230.
Karty tam používam PQI 512MB MiniSD (790,-Sk) z HongKongu a frčia v pohode.
puxo
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_One 28. 4. 2006 13:54

Zdravim všechny, rád bych se konečně dozvěděl, jak to teda je s tim dotáhnutím šroubků u tý konstrukce. Je tady někdo, kdo telefon normálně reklamoval a v servise mu konstrukci nějakým způsobem opravily ? A dále, má někdo zkušenosti s novým firmwarem 3.65 ?
Petr_One
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 28. 4. 2006 14:09

nedavno sa mi vratil mobil so servisu pre tym bol FW 03.60 z opravy sa vratil s FW03.65 no nemozem povedat ze by bol lepsi. Pri niektorych funkciach (ako foto s bleskom alebo nastavenie max. hlasitosti zvonenia) mi prestane fungovat cervene tlacitko na skladanie hovoru, mobil musim vypnut na nejaku dobu a potom tlacitko zasa funguje.
Uz mam pokrk stale nosit mobil do servisu, statisticky som mal mobil castejsie v servise ako u seba. Predam ho zmetka.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_One 28. 4. 2006 14:33

Pravda je, že mám již druhou Nokii 6280. První, stříbrná, pocházela z první várky telefonů v ČR. Po zakoupení se mi sekal firmware a byla špatná konstrukce (větší vůle), tak jsem s tim šel do autorizovaného servisu Nokia, tam ani neuměli otevřít zadní kryt baterie a přehazovali si ho tam jak horkej brambor. Poté jsem se dozvěděl, že telefon vlastně ani neznají, nemají ho v databázi a že sem uplně první. Po znechucení sem se telefonu zbavil a utekl ke konkurenci, ovšem ta mě rázně vrátila zpět k Nokii. Rohodl jsem se tedy po 2 měsících zakoupit znovu 6280, řikal sem si, že teď už snad konstrukci "vychytali" po tak negativních ohlasech. Moje nynější černá verze má však stále poměrně velké vůle v konstrukci (větší než starší stříbrná) a o chybách ve firmwaru ani nemluvim. Přesto jsem si telefon oblíbil a budu doufat, že s tím Nokia něco provede....Váš názor ?
Petr_One
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 28. 4. 2006 14:46

puxo:Ty detaily jsou v samostatné položce, na koncu menu po zmášknutí Volby u otevřené zprávy.
Mám java aplikaci Trezor, zatím jsem s tím celkem spokojen. Můžu ti to pak kdyžtak poslat na mail nebo tak něco.
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod puxo 29. 4. 2006 10:12

to playmaker: Viem, že tie detaily sú v menu správy, ale bol som zvyknutý zo starších Nokií že tie info sú na konci správy. Takto je to dosť zdĺhavé sa dostať po to kedy mi prišla tá správa.

Keby si bol taký dobrý, tak ten Trezor mi môžeš poslať na mail. Díky moc.
Nokia E6-00 (+E52). History: Nokia E5-00, E52, E51, 5500, 6280, 6230, 7250, 7210, 6510, 8310, 8210, 6210, Nokia 7110, Siemens SL45, Nokia 3210, Panasonic GD90, Motorola D520, Nokia 1611, NMT N450.
puxo
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 29. 4. 2006 14:44

puxo píše:to playmaker: Viem, že tie detaily sú v menu správy, ale bol som zvyknutý zo starších Nokií že tie info sú na konci správy. Takto je to dosť zdĺhavé sa dostať po to kedy mi prišla tá správa.

Keby si bol taký dobrý, tak ten Trezor mi môžeš poslať na mail. Díky moc.l/quote]

Já vím, taky jsem byl na to zvyklej ze starších modelu, ale nýnější stav mě nějak nevadí.
Pošlu, ale prvně bych musel znát tvůj mail.
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 29. 4. 2006 14:48

zbynek machalek píše:tak co rikate na me fotky :-)) hlavne ti co na ni porad nadavaji ze foti zle !!!!!! :lol:

Vzdyt to cely ruzovy. Fuj.

Nemas ten mobil nahodou od TM? :D
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod globalplayer 29. 4. 2006 14:53

no tie fotky,,,ako co sa tyka ostrosti,,tak sa mi pacia,,ale tie farby ???? ruzovy pes? ruzova aura okolo stola????dufam len ze to nebolo sposobene ani tovjou vinou ani vinou optiky,,ale trebars svetlom,,,lebo inak,mozu ma vsetci nokiaci kamenovat,,ale nokia je za opicami co sa tyka fotakov
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 4. 2006 14:57

zdarvim, jelikoz mam 6280 teprv kratce, zajimalo by me, jestli je normalni, ze tak spatne foti. To moje 6681 s 1,3MPix foti mnohem lip.

tady jsou nejake fotky na ukazku. nejvetsi kvalita i rozliseni. je ta kvalita pro 6280 normalni?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod playmaker 29. 4. 2006 15:11

ICi píše:Bere to jen *.3gp! a 2 typy kodeku h263 (asi horsi=starsi) a mpeg4....ja vsecho konvertuju do mpeg4 v rozliseni 320x240 a s Bit ratem 200!..
a je na to krasny pohled pres cely displej!...jo a pouzivam na to ImTOO MPEG Encoder!!!umi to vsechny formaty sem a tam! :hm

Tak já nevim, zkoušel jsem předělat dvě videa co mě došly na mail, abych je mohl ukázat známému a nezdárný konec. Buď šel zvuk nebo obraz, ale nikdy zároveň. Přitom ten Nokiáckej přehrávač s PcSuitu mě to normal přehrál.
Dělal jsem to v ImToo MPEG a i v Xilisoft 3gp converter(připadne mě to jako uplně stejnej program, akorát s jiným názvem). Nastavil 3gp - mpeg4 ; 320x240 ; 200
Fakt mě to nešlo, zkusím to ještě jednou a uvidím.

:idea: Tak jo,už mě to jde. Ale zase mě to nejde naopak. Video co jsem natočil jsem dával do mpeg, bohužel to bylo bez zvuku.
Naposledy upravil playmaker dne 29. 4. 2006 15:43, celkově upraveno 1
playmaker
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka