Nokia 6280 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod troky 3. 11. 2006 20:53

lady) keby som vedel kam, aj by som ti poslal :)
troky
Junior

Odeslat příspěvekod lady (novy) 4. 11. 2006 08:02

troky,psala jsem ti SZ!!
lady (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Žeriava 5. 11. 2006 09:07

Ja tuto temu mám len neviem ako ti ju poslať pošli nejaký návod

Nokia 6280 neodporučam ja ho vlastním 2mesiace-nespokojnosť

Komu funguje na N6280 Opera mini? Mne nie prosím o radu ako nato.

//De Funes: příspěvky spojeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami - Obrázek
Žeriava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TTV 5. 11. 2006 10:07

ad. Žeriava
nakoľko sa rozhoduje o novom mob. vedel by si mi konkretizovať prečo ho neodporúčaš. Lebo niekedy problémy pre teba nemusia byť pre mňa a zároveň pomohol by si mi pri výbere.

Ale hlavne ma zaujíma či blbne zamŕza alebo sa vypína.
Ja som mal Nokie uplne prvú 1611 (tušim) potom Sony 2000 Motorolu (d930 alebo tak nejak) Zase Nokiu 7110 potom 2x SE T610 a K750 takže čo sa týka "boja Nok... a SE.." som uprostred.

Zatial najlepšie skúsenosti som mal s N 7110 ktorá mi vydržala 3r. bez problémov iba raz vservise problém s mikrofónom (na začiatku)ale potom ABSOLUTNE NIČ.

Motorola - vadilo mi nerozlišovanie prijatých a zmeškaných hovorov a manželka má dnes L2 a problém viac menej pokračuje.

SE - T 610 bol raz v servise resp. na počkanie mi prepálili sof.(FW.)lebo sa reštartoval sem tam sám od seba, potom to už bolo menej ale aj tak sem tam sa to reštartne.

SE K750 Najprv musím konštatovať že celkovo som bol s ním spokojný foto super lepšie ako N 6280 a podla testov aj ako SE K800 (N73 je podľa mňa vo foto určite lepšia ako K800)
ALE- ako som inde na fóre písal za 14 mes. 4x v oprave - nejaký čas funguje (aj niekoľko týždňov) bez probl. a potom sa vypína a bohužiaľ nereštartuje ako T610 a aj 2 dni vkuse že nemôžem uskutočniť ani jeden hovor dokonca niekedy musím vybrať batérku lebo sa nedá zapnuť

Preto chcem si vybrať mobil ktorý nebude ako predchádzajúci (sestra má SE K700 amala rovnako problém ako ja ale po pevom servise funguje bez problémov a mala ho skôr ako ja ) Inač z joys. som zatial nemal problém.

aby sa nevypínal vkuse (sem tam za určitých šaškovaní zo hramy témami môže byť aj problém "doplnkov")

Hry ma mobile nie su podstatné. hral SOM dokopy as 10X odkedy sú hry v mobiloch už skôr solit. na PDA max.

ZAUJíMA MA SKOR PRÍPADNÉ PROBLÉMY S:

INTERNETom

SMS A SPRáVY O DORUČENÍ SMSky

FOTOAPARÁT kvalita snimiek na použitie ktoré chcem stačia na kvalitné foto mám iný prístroj

VIDEO

TELEFÓNNY ZOZNAM možnosť priradenia foto a vlasného zvonenia kontaktom kapacit telef. resp karty stačí aj tak tam mám kontakty ktoré už asi ani nexistujú

Preto budem každému povďačný za akýkoľvek názor ktorý mi pomože s výberom lebo aj keď som prečítal dosť veľkú časť tohto fóra JE FURT JE ZATIAL NAJVAČŠÍ kandidát.

PS zatial somsa musel vrátiť k SE T610
TTV
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žeriava 5. 11. 2006 10:25

napr. zablokovaná aplikacia OM. Výsuvný kryt telefonu po mesiaci použivania sa chová ako detská hrkalka. A že vraj to je normalne a nedá sa to odstrániť ani v záruke čo sa mi nezdá-o tomto som dostal info v stredisku ORG.
Žeriava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TTV 5. 11. 2006 10:43

OM-typujem že je to Opera mini skúšal so ju aj na T610 a nerozchodil som ju .
Ale ak máš skusenosti aj zo vstavaným prhliadočom budem ti povďačný lebo na dotrrajších mobiloch. mi toho z inernetu moc nešlo len stránky ktoré už fumgovali na starších WAPoch

vystrelovaci kryt na N 7110 liež trochu ločkal ale vydržal 3r. v pohode.
TTV
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žeriava 5. 11. 2006 10:55

na intrnetové stránky cez vstavaný prehliadač sa dostaneš lenže ich pozeranie je veľmi neprakticke skratka nedajú sa použiť. Cez operu mini na stránky sa dá vstupiť napr. tipovať a pozerať a tvoriť maily ako na PC. Da sa cez OW použivať ponuku ORG ale to je o ničom

A ešte som zabudol OM vlastne mi fungovala ale museli mi po mesiaci meniť celú dosku a zmenili aj softwer a od vtedy OM je -.

//De Funes: příspěvky spojeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami - Obrázek
Žeriava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TTV 5. 11. 2006 11:13

Vďaka za info
Ale zaťiaľ z tvojich reakcíí nemám dojem že "šaškuje ako moja SE K750"
Už info že sa dostaneš ma potešila Internet chcem hlavne na to ak by som niečo potreboval súrne pozreť tak sa dostanem a nakoľko doma mám na PC ADSL na bežne používam tento, ale v poslednej dobe v robotách majú záľubu blokovať alebo kontrolovať či nebodaj si nestrávil nejakú minútu na internete ak ti ho povolia.

Pokial som čítal na fóre tak som sa nestretol s problémom s O.mini zrejme treba nejaké nadstavenie budem sledovať odpoveď bude ma to zaujímať tiež.

Ale s ostatnými vecami ktoré ma zaujímajú nemáš nejaké zavažnejšie problémy typujem
Ešte ma zaujíma možnosť rádia síce na K750 som ho požil veľmi málo ale v určitých situáciach môže byť k dobru.

Ešte čo ma fascinuje je natáčat VIDEO v VGA formáte samozrejem kvalita sa nebude rovnať videokamere ale nakoľko mám digi. zrkadlovku nemám video na foťáku (Všetky digi. zrkadlovky NEMAJÚ VÍDEO)
TTV
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TTV 5. 11. 2006 11:34

Ešte jedno spresnenie na SE keď bola správa doručná tak prišla doručenka zvuk ako SMS a v odoslaných SMSkách bola obálka "odfajknutá" čo znamenalo že je odoslanáje prijatá, ale ako pozerám na obrázky z recenzia u 6280 je na to samostatná položka a nie je to vidieť v položke odoelané správy?
TTV
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 5. 11. 2006 11:37

U 6280 je samostatná složka Výpis o doručení a v té zjistíš, jestli už byla sms doučena nebo ne..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slik 5. 11. 2006 12:48

Pre TTV . Tiez nemozem doporucit 6280 ako spolahlivy mobil. Moja skusenost: Za pol roka 7krat reklamacia a to som vzdy po 3. reklamacii menil za novy. 1.ohladne konstrukcie a ostatne pre soft. problemy!
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod copper 5. 11. 2006 13:00

Add Slik
Odolnost konstrukce vysuvneho telefonu je primo umerna tomu jak s tim kdo zachazi. Softwarove problemy nepochybne u nekterych verzi fw ma, to nebudu zastirat, nicmene muj fw 3.81 je absolutne stabilni. Celkove mam opacny nazor nez Slik.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žeriava 5. 11. 2006 13:23

Slik píše:Pre TTV . Tiez nemozem doporucit 6280 ako spolahlivy mobil. Moja skusenost: Za pol roka 7krat reklamacia a to som vzdy po 3. reklamacii menil za novy. 1.ohladne konstrukcie a ostatne pre soft. problemy!
ake konštrukčné závady sa ti vyskytli a nerobili problem pri reklamácií. vďaka
Žeriava
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 5. 11. 2006 13:51

Ja som s mojim mobilom spokojny, sice je tiez v servise:-( :-) ale koli softu, displayu(dva pixle dali zbohom), a dgradovala mi pamat z 6Mb co je pre galeriu a ine veci urcena na 2Mb, ale jat tak som s nou spokojny ci uz ide o rychlost, kvalitu prehravania hudby.....a hlavne neobmedzene pamat na sms....teda bohovsky vela sms do nej narvem.......ked som ho bol dat reklamovat som povedal kde je problem a ked som poziadal o prehratie FW tiez bez problemov, som zvedavy ked mi uz pride......caka ho doma kingston 2GB :-))..........a SE ked ides nan rychlejsie v menu tak ti sekne, nestiha preklesovat, a joystick ani nehovorim........
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žeriava 5. 11. 2006 14:22

To erik.aragorn:
asi každa N6280 musí navštíviť servis. zatiaľ mi to potvrdil každý kto ho vlastní. Nech sa ohlasí ten čo mu funguje bez problémov
Žeriava
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků