nokia 3230 - špatný telefon?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod prome 15. 9. 2005 13:00

spatny telefon ????

Upraven titulek. aznoH
prome
Junior

Odeslat příspěvekod prome 15. 9. 2005 13:03

pro vsechny co si chteji koupit nebo maji telefon nokia 3230 je uplne na *****
prome
Junior

Odeslat příspěvekod aznoH 15. 9. 2005 19:08

Tak napiš, co ti na něm vadí, aby budoucí kupci věděli, co si vlastně kupují. :wink:
Sagem MC920~Nokia 3330~Nokia 7110~Nokia 7650~Nokia 6630~Nokia N70~Nokia N95~Neonode N2~Nokia N95 8GB~Apple iPhone 3G 8GB~Nokia Lumia 820~Nokia Lumia 930~Apple iPhone 7 32GB

VIP člen diskusního fóra MobilMania.cz
aznoH
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 15. 9. 2005 19:25

Velmi, velmi zajímavý a hlavně informativní thread...!:-)
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crozz 15. 9. 2005 19:39

tak tenhle mobil byl muj sen,ale realita alespon pro zacatek spatna,chyby fw me donutili k reklamaci,takze ted cekam... :cry:
Crozz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.a.d.e.k. 15. 9. 2005 20:00

Mohl by jsi mi říci (popsat) chyby ve FW ? Vlastním ji a kromě prachu pod displejem 99% spokojenost :-)
N5110->SE T610->N6610i->NEC e616->N3230
Operátor: Eurotel
R.a.d.e.k.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 15. 9. 2005 20:09

A co klávesnice? Prý nic moc...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMartinek 15. 9. 2005 20:16

Až na ten smysluplnej začátek snad toto rozvíjející se téma pomůže vyřešit nejeden problém. Jen pište své názory. O tomto telefonu sem taky přemýšlel, ale nakonec sem došel k názoru, že si raději pořídím 6630, ta je přeci jen o chlup výše. Na 3230 mi vadí hlavně ty mono MP3, na jejich přehrávání je tedy telefon nepoužitelný. Navíc prý na tom není slavně ani po stránce kapacity RAM, má prý stejně jako stařičký SIEMENS SX1, tj. 16 MB. Právě za ni jsem ho chtěl vyměnit, ale nakonec pudu do již avizované 6630. A co váš názor???
Svět není jen o Mobilních telefonech, je i o příslušenství....
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crozz 15. 9. 2005 20:17

J2 píše:A co klávesnice? Prý nic moc..../quote]
cha tak ta byla naopak vynikajici,teda zalezi na to co si mel predtim,ja mel T610 a to je sakra rozdil zvyknul sem si hned,no teda dost pisu tak aby ne :lol: ale klavesnice super
Crozz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 15. 9. 2005 20:25

Ha, tak to je poměrně vtipný...:-) Mě by jako jediný asi vadily ty MP3-mono je fakt nanic! Ale jako telefon mi připadá hodně kvalitní...
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crozz 15. 9. 2005 20:26

MMartinek píše:Až na ten smysluplnej začátek snad toto rozvíjející se téma pomůže vyřešit nejeden problém. Jen pište své názory. O tomto telefonu sem taky přemýšlel, ale nakonec sem došel k názoru, že si raději pořídím 6630, ta je přeci jen o chlup výše. Na 3230 mi vadí hlavně ty mono MP3, na jejich přehrávání je tedy telefon nepoužitelný. Navíc prý na tom není slavně ani po stránce kapacity RAM, má prý stejně jako stařičký SIEMENS SX1, tj. 16 MB. Právě za ni jsem ho chtěl vyměnit, ale nakonec pudu do již avizované 6630. A co váš názor???k/quote]
k MP3:to je pravda,vsem muzu zarucit ze jako MP3 ani nahodou,jen z mobilu se to da poslechnou ale ze sluchatek ne! ale zato radio to je nadhera...
Crozz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Crozz 15. 9. 2005 20:28

R.a.d.e.k. píše:Mohl by jsi mi říci (popsat) chyby ve FW ? Vlastním ji a kromě prachu pod displejem 99% spokojenost :-) /quote]
tak nejvetsi chyba ze nesel zoom u foceni,pak blbne streaming u realplayer a pos*ala se pametovka,proc? to at zjisti v servisu :wink:
Crozz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMartinek 16. 9. 2005 17:23

Možná´s narazil pouze na problematický kousek, ale jiné 3230 tyto problémy mít nebudou. Jak ji máš dlouho???
Svět není jen o Mobilních telefonech, je i o příslušenství....
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Squeak 17. 9. 2005 11:22

MMartinek píše:Možná´s narazil pouze na problematický kousek, ale jiné 3230 tyto problémy mít nebudou. Jak ji máš dlouho???d/quote]


6630 má stejně RAM jako 3230 - 16 MB - nebo se pletu, ale má 2* skoro rychlejší CPU, takže sis asi jen spletl písmenka? Jinak zatím žádnou poruchu nemám, jen ten prach naštve...Na Mp3 mám mp3 player s portama, což je lepší než mobil, protože tam mám EQ a nemusim that redukci atd, nemluvě o spotřebě baterie. Navíc dneska flash mp3 vážej kolem 30 gramů, takže to za zítěž nepovažuju.
Nokia 3230 + ATP RS MMC 512 MB
Squeak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMartinek 17. 9. 2005 11:34

Squeak píše:
MMartinek píše:Možná´s narazil pouze na problematický kousek, ale jiné 3230 tyto problémy mít nebudou. Jak ji máš dlouho???d/quote]

6630 má stejně RAM jako 3230 - 16 MB - nebo se pletu, ale má 2* skoro rychlejší CPU, takže sis asi jen spletl písmenka? Jinak zatím žádnou poruchu nemám, jen ten prach naštve...Na Mp3 mám mp3 player s portama, což je lepší než mobil, protože tam mám EQ a nemusim that redukci atd, nemluvě o spotřebě baterie. Navíc dneska flash mp3 vážej kolem 30 gramů, takže to za zítěž nepovažuju.
Svět není jen o Mobilních telefonech, je i o příslušenství....
MMartinek
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků