Nokia N70: SMS dochází s velkým zpožděním + dotaz O2

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod petriks-x 29. 3. 2008 14:18

Zdravím, koncem února sem ji dával na reklamaci kvůli tomuto problému. Přehráli software, ale problém se bohužel začal opakovat. Sms přišly až, když jsem telefon a vypl a zapl. Může to být simkou? A ještě jeden dotaz, převádí O2 minuty do dalšího období? Protože mi zbyly, ale nic mi nepřevedli. Dik

//Radek E.: upraven název vlákna.
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod M. 29. 3. 2008 14:35

No to spis vypada na chybu telefonu...

Minuty se prevadi, teda nevim, jestli u vsech tarifu, ale taky jenom jednou.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 3. 2008 15:22

Neviem ci sa u o2 presuvaju minuty. U tm.sk ano. Len raz. U niektorych tarifov. A treba to aktivovat.
A u o2 CZ som nasiel tarif
Top vikend
simple
a tam sa pise ze sa neprevolane nepresuvaju.
Neviem o aky tarif tu ide. Pozri si to na http://www.cz.o2.com alebo to riesit s operatorom
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Radek E. 29. 3. 2008 19:32

Já bych to naopak viděl na problém SIM karty. Zajděte do O2 a nechte si ji vyměnit, je to otázka chvilky a v tuto chvíli elegantnější řešení, než dávat telefon znovu do opravy.

btw: software si můžete přehrát také doma, toto bych ale softwaru nepřisuzoval.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod petriks-x 29. 3. 2008 20:40

Diky za rady, výměna SIM je zdarma nebo je nějak zpoplatněná?
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 3. 2008 21:02

U nas tmo spoplatnuje vymenu sim 100sk. Ak prejdem z predplatenky na pausal tak je jedna vymena zadarmo. Tiez staru kartu, ktora mala problem s novym fonom s funkciou AoC pri ktorom sa neda dovolat. A ked je chybna. Tiez by to mali spravit zadarmo. Ale ak to vyskusaju v obchode. Treba im povedat ze kvoli tej chybe. Ja som sa na roznych predajnach stretol s rozdielnymi informaciamy. Mozno niektory operatori pytaju aj viac.
Skus toto vlakno. Je to uz starsie ale ci sa to nejako zmenilo? Ale chybna by mala byt zdarma.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod esquire 30. 3. 2008 09:29

Volné minuty, resp. kredit, se nepřevádí u tarifů O2 Simple. Co se týče výměny SIM karty, tak vám ji při takových problémech vymění na prodejně zdarma. Myslím, že by to mělo jít bez problémů.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petriks-x 2. 4. 2008 10:01

Tak bohužel výměnu karty mi neprovedl. Není to na výměnu. Akorát mi v prodejně poslal SMSku a konec
petriks-x
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 4. 2008 13:13

ochota sama
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michee 2. 4. 2008 20:54

Já jsem měla vesměs to samé, sms nechodily, až když jsem restartovala mobil, tak jich přišlo zaráz i za několik dní. Pomohlo mi až přehrátí fw - teď už mám více jak půl roku klid.
Kick the baboon....
michee
Junior

Odeslat příspěvekod J.E.W.E.L.S 3. 4. 2008 16:38

Ahoj sem lamička která sem občas zabloudí ale tento problém sem měl taky ale můj problém byl v tom že sem si změnil ukládání sms na pamět telefonu a pak mi to přicházelo po zapnutí telefonu-vím je to nejspíš blbost ale u mě to tak bylo...
J.E.W.E.L.S
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deny 11. 9. 2009 21:01

Zdravím , mám stejný problém , O2 , Nokiu N70 a sms mi chodí až když mi někdo zavolá nebo když vypnu a zapnu telefon ... nedělá to pořád , třeba tak 2 -3x za týden ale je to celkem nepříjemné... Sim kartu mám tak 3měsíce novou a soft v moblu se komplet přehrával v servise někde v půlce srpna. Nedočetl jesm se teda z tématu kde by tak mohla být chyba ?? poradíte ?
One toutch - 5110 - A50 - 3100 - E700 - 6230i - MDA Compact II - K510i - 6300 - W910i - N70 - N95 - Innov8 - 5530 XM - N73
Deny
Junior