Product Code Nokia CZ-SK (2) - Čtěte první stranu vlákna!

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod šulda 11. 5. 2009 18:48

Caddy: 6600 fold (RM-325) Black 0566967, Purple 0566972 v. FW 5.60 ;-)
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 11. 5. 2009 18:56

DJTycka: Řekl bych že tohle patří trochu jinam :roll: Žena měla nemlich to samý :lol: Mě sice nedělá NSU problém s reinstalem ale vyřešil sem to formátem pomocí trojhmatu. Novější FW s češtinou stejně není tak se musíme spokojit s tímhle 8-)
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DJTycka 11. 5. 2009 18:57

Pomocí trojhmatu??to se dělá jak??
DJTycka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DJTycka 11. 5. 2009 18:58

Mě ten FW nevadí, vadí mi to že mi nejde BT a čtečka
DJTycka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 11. 5. 2009 19:12

Nepiš dva posty pod sebe :roll: Už takhle je to tu roztáhlý, nevidíš funkci Upravit :idea: Trojhmat je formát telefonu a doporučeje se při něm udělat i formát karty. Jinak se tu už řešil tolikrát že stačí použít další funkci Hledat 8-) Jenže lidi jsou takový jako ty a zbytečně zaplňujou fórum až jednou praskne ]:-< Pak něco hledat :roll: Každej to vzdá když zjistí čím by se měl prokousávat a tak opět zaplňuje a zaplňuje :oboze Ale to už nechám stranou a použiju jednu citaci kterou sem našel právě za pomoci Hledat a nemusel sem teda kvůli tomu psát další post :idea:

ousteen píše:vypni telefon, stiskni zaroveň hvězdičku, trojku a zelené tlačítko pro příjem hovorů. Pořád musíš držet ty klávesy a zároveň telefon zapni a drž dokud nenaskočí výzva k zadání pinu nebo časové zóny.

Edit: Vlastně musel :lol:
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DJTycka 11. 5. 2009 19:29

Omlouvám se...taky už jsem si to našel ve FAQ, sem si to uvědomil až potom že si to můžu najít.... sem vůl no:-D
DJTycka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martan3k 12. 5. 2009 15:33

Ahoj, mam N96 a zkoušel sem upgradovat FW, ale již několik týdnů mi to nešlo... Dnes ráno jsem to zkusil znova a jako vždy mi to napsalo: ,,Spojení s telefonem přerušeno" a kroky, jak obnovit spojení a pokračovat v aktualizaci, ale už mě to neavilo, tak sem zmáčknul tlačítko zrušit a pak už sem telefon nezapnul a nejde zapnout doteď. Když sem potom znovu připojil telefon k PC a zkusil aktualizovat, tak mi to napsalo, že FW je na nejnovější verzi, že ho můžu jenom přeinstalovat, což pochopitelně nejde...Nevíte někdo, jestli s tim de něco dělat? :-)
martan3k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil.25 12. 5. 2009 18:30

Dobrý večer.
Nemáte někdo prosím Product Code na mobil Nokia 5130 XpressMusic???
Díky moc....
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 12. 5. 2009 18:50

kamil.25: 0578990

Edit: Pokud by to byl brand tak to tam napíšu 8-)
Naposledy upravil šulda dne 12. 5. 2009 20:32, celkově upraveno 1
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil.25 12. 5. 2009 19:01

Díky moc Chlape.
A je to Nebrandovaný???
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod DJTycka 12. 5. 2009 19:04

martan3k No s tím že se mi to nezaplo mi to udělalo taky Vyndej baterku a pokračuj, Vlož nabíjecí konektor, potom datový kabel a nakonec baterku. Stiskni krátce tlačítko pro zapnutí (asi 1 sekundu) telefon by měl normálně naběhnout.
DJTycka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peto.beno 13. 5. 2009 07:11

prosim poslite mi product code na N95 8GB, ja mam ang model v sieti "3" a chcel by som svk menu v orange. dakujem
peto.beno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 13. 5. 2009 08:11

@peto.beno: a ten z prvni strany (0550378) jsi zkousel?
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod peto.beno 15. 5. 2009 09:01

skusal a akosi to nejde. vies o niecom inom?
peto.beno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kingo68 16. 5. 2009 07:58

čawte..chcel by som vás požiadať o pomoc ..kúpil som si v Londíne mob. Nokia 5800XM RM-356... lenže je bloknutý a nezoberie mi tu na Slovensku moju sim-ku ... mohli by ste mi popísať ako by som mohol toto blokovanie obíjsť a ako by som mohol prehrať firm aj niakym svk príradne cz jazykom ... moc sa do tohoto nevyznám ...
Kingo68
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka