Nokia E51 - obecná diskuze + FAQ

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Mike.M 6. 5. 2009 10:25

anebo casem se ti zanese repracek a proto je to tizsi. zkus si vycistit otvor u repracku a podivej se exi mas hlasitost na MAX
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Junior

Odeslat příspěvekod fvs1 6. 5. 2009 11:09

Dík za odpověď - reprák je mírně zaprasený. Co bylo zvenku na jakési síťce, jsem očistil. Ale není to znát. Myslíš, že má cenu telefon rozdělat a vyčistit ten repráček i zevnitř?
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod demeterklokan 6. 5. 2009 15:50

fvs1 píše:Dík za odpověď - reprák je mírně zaprasený. Co bylo zvenku na jakési síťce, jsem očistil. Ale není to znát. Myslíš, že má cenu telefon rozdělat a vyčistit ten repráček i zevnitř?

Myslíš reproduktor, nebo sluchátko? Já měl u sluchátka taky problém, že po čase na max. hlasitosti nebylo skoro nic slyšet. Proto jsem to dal do servisu a opravili to v pohodě v rámci záruky. Proto s tím jdi hned do servisu!
Když kos, tak na uši. Když na uši, tak jedině KOSS.
demeterklokan
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 5. 2009 17:14

fvs1 píše: Myslíš, že má cenu telefon rozdělat a vyčistit ten repráček i zevnitř?

Pokud chceš přijít o záruku, tak směle do toho ;-) Daj to do servisu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fvs1 6. 5. 2009 19:38

Daj to do servisu
Telefon je od T-mobilu, tak to bych musel do jejich značkový prodejny. V mém případě 35 km daleko. Už jsem to kdysi absolvoval s jiným mobilem- na měsíc si ho nechali a nabídli místo něj jakousi omlácenou chudinku.
Ale přesto, když se tam odhodlám, myslíte, že bude problém, že jsem změnil produktový kód? Neztratil jsem tím nárok na záruku? Jestliže ano, budou to vůbec zkoumat? Jaké jsou vaše zkušenosti s reklamací u T-mobile?
Myslíš reproduktor, nebo sluchátko?
Myslím sluchátko.
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 5. 2009 19:42

Problém by s tím produktovým kódem být neměl, ale vyloučit se to nedá. Furt lepší to dát do servisu, než přijít o záruku domácím rozděláním
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod n3tman 10. 5. 2009 09:25

Zdravím,
už delší dobu mám problém se svou E51 (FW 300.34.56). Když přehrávám video ve SmartMovie, občas (cca každou 2.-3. minutu) se na chvilku zadrhne obraz a zvuk. Stává se to i u her (Worms World Party) a bohužel i u kamery, kde to je potom poznat i na výsledném videu. Telefon se prostě seká... stává se to ještě někomu, nebo je to jen u mě? Protože ve druhém případě asi budu muset udělat kompletní formát a vše znovu nainstalovat.
n3tman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsn 10. 5. 2009 20:16

Při aktualizaci FW to po mě chce zamykaci kod a ten by mel byt 12345 a nejde to je nejaka sance pristroj rozchodit?
davsn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 5. 2009 06:50

n3tman

patrne mas SM nainstalovany na karte, zkus odinstalovat a nainstaluj do pameti telefonu...
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
9.1.0.172(C431E2R5P1)
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod n3tman 11. 5. 2009 13:19

Sentry píše:n3tman

patrne mas SM nainstalovany na karte, zkus odinstalovat a nainstaluj do pameti telefonu...

ne, SM mám v telefonu, navíc jak jsem psal - netýká se to jen SM ale prakticky všech aplikací, přičemž u některých je to viditelnější
n3tman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 5. 2009 14:13

n3tman:

tezko soudit podle toho co pises. Nevim co vsechno mas nainstalovane (a kde, jestli v pameti ci na karte) a co je spustene .. pokud mas JBAKTask man, zkus udelat nejake screeny, aby bylo videt co vse mas spustene a kolik mas mista na C .. kolik mas volne pameti po restartu mobilu ?
Pokud by to pretrvavalo, bylo by vhodne udelat zalohu potrebnych dat a telefon trojhmatem zresetovat a uvest tak do tovarniho nastaveni a aplikace znovu nainstalovat ... mne bezi na pozadi trvale e-mail (Nokia messaging), FreeTimeBox a Total Recall vedle systemem spoustenych programu, volne pameti je ted kolem 30 MB, SM mam nahranej v pameti a nic se mi neseka ...ani video, ani spustene programy.
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
9.1.0.172(C431E2R5P1)
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 12. 5. 2009 20:31

Ahoj,

chtel bych se zeptat majitelu E51, zda-li jde nejak nastavit, aby aplikace pri kazdem spusteni nezadali o povoleni prenosu dat a nedotazovali se na pristupovy bod...?
Nemuzu to nikde v nastaveni najit... :(

Dekuji.

EDIT : Jeste jsem zapomel dodat, ze telefon je od Vodafonu...
Beatle
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 13. 5. 2009 09:34

Beatle

Rekl bych, ze to je dane primo tou aplikaci, jak je napsana ci nakonfigurovana, nikoliv telefonem .. mozna kdyby jsi uvedl konkretne, ukterych aplikaci ti to dela ...
Honor 20 Pro - 8GB/256GB
9.1.0.172(C431E2R5P1)
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod Beatle 13. 5. 2009 10:14

Jedna se o QIP a operu mini...
Je pravda, ze ted jsem instaloval googlemaps a ty to nedelaji, takze to opravdu bude aplikaci a ne nastavenim telefonu. Nicmene u hloupych Nokii jde konkretne u opery a jimma nastavit aby se na to nedotazovali, tak jsem myslel ze to tady taky pujde... :hm
Beatle
Junior

Odeslat příspěvekod Ready 13. 5. 2009 16:17

davsn píše:Při aktualizaci FW to po mě chce zamykaci kod a ten by mel byt 12345 a nejde to je nejaka sance pristroj rozchodit?

Chce to po tobě zamykací kód ke kartě, ne k telefonu.
Ready
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka