Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 1. 2009 12:39

Feature packy bohužel dohrávat nejdou, tož máme smůlu
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 17. 1. 2009 13:04

karel_E71 píše:Takze prvni vaznejsi zavada, nejdou mi spoustet java aplikace, vubec ani nenabihaji. Telefon se se spoustenim velmi zpomaluje... Taky se nedostanu vubec do zprav. Symbian aplikace bezi. Telefon po vypnuti sviti jeste 5 minut - sporic. Nejaky napad?


Tak zkousim reset, tak uvidime
Naposledy upravil karel_E71 dne 17. 1. 2009 13:20, celkově upraveno 2
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laucius 17. 1. 2009 13:14

No, tak uplne pravdu nemas..ano v normlanim produkcnim prostredi to nelze, ale cesty jsou...ale to je jina vec...

Smulu asi mame no, uvidime..jsem na to docela zvedav co se z toho vyklube...vzhledem k tomu ze bych si to pral tak si to asi moc maluju :)
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod karel_E71 17. 1. 2009 13:30

karel_E71 píše:
karel_E71 píše:Takze prvni vaznejsi zavada, nejdou mi spoustet java aplikace, vubec ani nenabihaji. Telefon se se spoustenim velmi zpomaluje... Taky se nedostanu vubec do zprav. Symbian aplikace bezi. Telefon po vypnuti sviti jeste 5 minut - sporic. Nejaky napad?


Tak zkousim reset, tak uvidime



tak reset pomohl.... Ale ty nervy
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 1. 2009 13:58

Laucius: hoď odkaz, prosím, o tom bych si docela rád něco přečetl
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 1. 2009 14:25

stanislavhrdlička: A už to servis opravil? Mě to napíše ta kejndou za den, stisknu ok, vyáthnu a zandám pamětovku z5 a vše jede zase jak má.. až to opraví, dej prosím vědět.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislavhrdlicka 17. 1. 2009 15:13

Zatím je telefon stále v opravě... :-|
stanislavhrdlicka
Junior

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 1. 2009 15:20

Ono mě to nějak ani neomezuje, je to záležitost 3 vteřin, ale spíš mě zajímá, čim to je. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 17. 1. 2009 15:47

karel_E71 píše:
karel_E71 píše:
karel_E71 píše:Takze prvni vaznejsi zavada, nejdou mi spoustet java aplikace, vubec ani nenabihaji. Telefon se se spoustenim velmi zpomaluje... Taky se nedostanu vubec do zprav. Symbian aplikace bezi. Telefon po vypnuti sviti jeste 5 minut - sporic. Nejaky napad?


Tak zkousim reset, tak uvidime



tak reset pomohl.... Ale ty nervy


Tak s tim resetem jsem se zmylil... Jakmile jsem tam nahral, vsechno, co jsem si zalohoval, delalo to to same. Takze reseni je: Obnovit puvodni nastaveni, z telefonu se nic nevymaze. Potom si vzpomenout na veskera nastaveni a udelat vse rucne hezky jedno po druhym. Je to strasne zdlouhave. Bojim se ho vypnout, abych to zas nemusel delat cele znova....
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod stanislavhrdlicka 17. 1. 2009 18:12

vizitix: tady máš odkaz na DF nokie přímo k našemu problému: http://discussions.europe.nokia.com/dis ... e.id=33139
stanislavhrdlicka
Junior

Odeslat příspěvekod codehunter 17. 1. 2009 18:27

nahodou nevite kde by se dal stahnout cesky jazyk pro cteni SMS?
Mitsubishi Colt Sport 2008 / Sparking Black
Nokia E71
codehunter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanislavhrdlicka 17. 1. 2009 19:49

Mám takový dojem, že jsem tu na fóru už návod na české čtení sms viděl, zkus ho pročíst znovu. Neručím však za to, možná jsem na to narazil někde jinde. Zkusím si vzpomenout. :idea:
stanislavhrdlicka
Junior

Odeslat příspěvekod Laucius 17. 1. 2009 20:32

normalne..jdi do Stahni! nebo Download! neboj ak to mas pojmenovane...a tam do polozky Office a tam najdes hlas Zdenka nebo tak nejak.... nemel bys mit problem to najit
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 17. 1. 2009 22:24

Nice..ten FP2 by se mi libil. Ikdyby to Nokia neuvolnila oficialne jako update, tak se snad najde naka chytra hlava,co to da ne? ;-)
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků