Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod VikiDator 9. 9. 2011 18:34

Nejnovejsi FW uz mam,ted chci jen 'rozhazeny' tel. dat do puvodniho stavu,ale aby zustal novy FW.Cili abych vsechno nastavit znovu,vcetne mailu atd. Takze na tohle by mel stacit kod? Jaky je rozdil mezi tim kodem a vybranim polozky obnovit tovarni nastaveni v menu telefonu? Nevim jestli jsi E71 mel,ale neprovozoval jsi ji nahodou jako BT modem s Ovi Suite? Diky.
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 10. 9. 2011 19:26

Firmware downgradovat žádným kódem nelze, tedy pokud chceš telefon dát do stavu jako když byl vybalený z krabice (pomineme verzi firmware, máš novější) tak buď udělej trojhmat a nebo pomocí kódu jak psal seter a Kniter. Bude nutné nastavit vše od jazyka, času, data a tak dále.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod VikiDator 11. 9. 2011 14:52

Ja to nakonec vyresil tim,ze jsem dal v Ovi Suite telefon prehrat stejnym firmwarem,ta volba tam je.Tak snad je to ok,tel. se tvari v pohode.Porad ale bojuju se dvema vecma.

Bluetooth modem - to je jedna z veci,kvuli ktere jsem mobil kupoval.Ovi suite pres bloetooth normalne pracuje,muzu vsechno synchronizovat atd.,ale na net se proste nepripojim.Pres kabel je to bez problemu,ten ale stabilne pouzivat nemuzu.Kdyz pouziju bluetooth a stisknu pripojit k internetu,nic se nestane.Neverim,ze to ten telefon neumi,jak jsem psal,kdysi davno s N70 nebyl problem.Potreboval bych,aby mi nekdo potvrdil,ze to pouziva a taky jak to pouziva.Mozna bych mel odinstalovat Ovi Suite a nahradit ho PC Suite? JoikuSpot neni reseni,telefon se hrozne zahriva a baterka je vybita za 2-3 hodiny...

Druha vec je email.Nejde to nastavit samostatne,ale jen pres ten wizard a chce to po me prihl. udaje do Ovi.Pak se tam neco nainstaluje a podle vzhledu mi to nepripada jako nativni klient.Moc se v tech emailech na Symbianu nevyznam - tohle je Nokia Messaging? Jak ten email v E71 nastaveny timhle zpusobem funguje? Nepotrebuju push email aby mi to zbytecne vybijelo baterku,chci se parkrat za den pripojit rucne a schranku zkontrolovat.A nepotrebuju aby mi to chodilo pres servery Nokie...Taky jsem si vsimnul,ze kdyz takto email nastavim,automaticky se mi zprovozni i gtalk.Ale to taky nechci,chci samostatneho IM klienta,ktery bude gtalk obsahovat.

S cimz souvisi posledni dotaz.Ktery IM klient z tech co jsou na Ovi Store (ebuddy,im+,nimbuzz,fring) je nejlepsi? Na Androidu jsem pouzival Nimbuzz a na N70 jimma,nebo agille messenger a pak fring kvuli skypu,ale to uz je predpokladam historie :-) Jedna se mi hlavne o nenarocnost na systemove prostredky a aby podporoval gtalk,jabber a icq (popr. i skype,ale na ten bude asi vhodnejsi samostatny klient,nebo se pletu?).Nebo mimo Ovi treba palringo,slick nebo pidgin? Nez vsechno nainstaluju a vyzkousim tak u toho driv umru...A taky si nechci zas*rat system...

Diky za rady,po Maemu a Androidu si pripadam jako v jinem svete :-D
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 19. 9. 2011 19:51

Kupovali jste si někdo novou baterku do E71? Ta moje už vydrží jen několik hodina nový telefon zatím nechci. Tak nevím, jestli si koupit originální, nebo risknout nějakou neznačkovou.
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 9. 2011 19:53

Doporučuju originál, u všech telefonů
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 9. 2011 19:57

aj ja doporucujem original. Neoriginal ma naviac hodnoty marketingovo nadsadene. Vydrz je taka ako original aj ked ma napisane 2x taku hodnotu mAh.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 9. 2011 20:09

Nebo může být výdrž ještě nižší.. A často bývá
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luckyghost 9. 11. 2012 22:06

Od jara po nákupu N8 mi E71 ležela v šuplíku. Nabízel jsem jí přítelkyni, ale bylo to na ní složité. Nakonec se rozhodla, že to zkusí a také chtěla mít u sebe navigaci.

Tak jsem provedl obnovu továrního nastavení a nainstaloval jen minimum aplikací.

Mám ale problém s motivy. Všechny co jsem měl uložené v PC mi nejdou. Měnil jsem datum i několik let zpět, ale prostě jsem do telefonu žádný hezký motiv nedostal. To přítelkyni trápí, protože sériově jsou tam strašná.

Vím že to řeší hack telefonu, ale nevím jak na to. Je jiná možnost? Případně poradíte jak tel hacknout? A nemáte někdo nějaký tip na pěkné motivy na E71.

Budu rád, když někdo pomůžete, je škoda aby tento parádní telefonek ležel ladem. Dodnes vypadá jak vyndaná z krabice. Díky
Luckyghost
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 10. 11. 2012 12:29

Mě témata taky nechodí, je to zvláštní, synek chodí a témata ne, třeba potřebují dorůst aby taky šly. Nainstalovat do telefonu ale půjdou a diagnóza jménem "chybová hláška" hodně pomáhá, pokud je to "prošlý certifikát" stačí posun data v telefonu, zkusil bych to několikrát po půl roku.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků