Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 1. 2009 22:49

Nenajde, zatím to nejde. A kdoví, jestli půjde.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod codehunter 17. 1. 2009 23:18

Laucius píše:normalne..jdi do Stahni! nebo Download! neboj ak to mas pojmenovane...a tam do polozky Office a tam najdes hlas Zdenka nebo tak nejak.... nemel bys mit problem to najit


diky...uz to mam ;-)
Mitsubishi Colt Sport 2008 / Sparking Black
Nokia E71
codehunter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferokulda 19. 1. 2009 23:08

codehunter píše:Doinstaloval jsem si aplikaci takze E71 muzu pripojit jako sitovy disk, nebo prohlizet sdilene soubory v PC ci poslouchat mp3 rovnou z PC.

Jak se ta aplikace jmenuje, a to se do toho PC napíchneš přes WiFi nebo musíš být spojen kabelem?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod codehunter 19. 1. 2009 23:12

Mitsubishi Colt Sport 2008 / Sparking Black
Nokia E71
codehunter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 20. 1. 2009 12:12

Jen tak mimo tema pro ty co se rozhodovali mezi e71 a e66. Patril jsem mezi ne, ale vcera se mi ulevilo. Mel jsem k dispozici e66 asi 4 hodiny a prozkoumal jsem ji, jak se dalo. Prvni dojem, kdyz ji vezmete do ruky, me tedy udivil. Telefon celkove pusobi plastove, klavesnice povrzava. Menu je znatelne pomalejsi, az me to zarazilo. E66 je od vodofanu taktez. Displej pusobi neproporcne, na e71 vypada dokonce, ze je vetsi. Hodne rychle jsem si zvykl na qwertz, takze hned pri prvnim psani textu jsem velmi omezen a videl jsem to jako velky krok zpet. Take pametova karta pod krytem baterie neni zrovna dobre pristupna. Uvidime jak to bude s baterkou, s prehledem mi na e71 vydrzi 4 dny, coz rozhodne u 66 necekam.
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 1. 2009 12:23

Qwerty vyhoda jednoznacna,zrovna pisu z telefonu. S tim souhlasim.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 20. 1. 2009 12:30

vizitix píše:Qwerty vyhoda jednoznacna,zrovna pisu z telefonu. S tim souhlasim.


Ja samozrejme taky....
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 790511 20. 1. 2009 12:46

A diakritiku ta vaše klávesnice neumí? :) Někde jsem četl, že u telefonů od Vodafonu neodpovídaly české znaky na klávesnici jejich skutečné funkci. Co je na tom pravdy?
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2009 12:59

Diakritiku samozřejmě umí. O verzi od vodního operátora nevím, jestli byly nějaké problémy. Pokud ano, není problém nahrát čistou verzi firmware
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 1. 2009 13:11

Diakritiku telefon samozřejmě umí. Problem byl tuším u Vodafone. Jinde o problému nevím.
Naposledy upravil vizitix dne 20. 1. 2009 16:14, celkově upraveno 1
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karel_E71 20. 1. 2009 14:55

Me ta diakrtitka presne nejde, ale jaksi nemam potrebu to resit...
karel_E71
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laucius 20. 1. 2009 18:18

Je to opravdu tak, prvni serie pro VFN meli rozhozenou diakritiku..resp. tam kde bylo napriklad č na klavesnici ve skutečnosti nebylo...v realu se diakritika zobrazovala na tlacitkach k tomu picmenu takze č bylo pod c a ne tam kde je na klavesnici. Tahle chyba neni dle servisu opravitelna, ale nove serie to nemaji a hlavne to VFN resil vymenou kus za kus co tak vim :)
Laucius
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 20. 1. 2009 19:36

Laucius: Díky, to jsem chtěl vědět ;)
790511
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 20. 1. 2009 19:36

Nevíte někdo, jestli se dá kopírovat text z vestavěnýho webovýho prohlížeče? Umí to třeba Opera? Díky
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 1. 2009 19:38

Dávám teď telefonu hodně zabrat. Denně pár hodin mp3, internet téměř nonstop. Tohle by má bývalá N95 vydržela tak 8 hodin, co jsem kdysi testoval. E71 drží už od rána, pořád mám 4 čárky. Paráda :)
Kkozi: kopírovat se dá téměř všude tam, kde do textu, který chceš označit můžeš psát další znaky. Pokud najedeš dejme tomi na centrum.cz a chceš označit text článku, tak to ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků