Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod marnej 18. 1. 2010 18:58

urcite se doprodavaji uz jen zasoby. Mel bych dotaz, nevi nekdo kolik by stalo v servisu u nokie E71, vymena skla, ktere chrani displej? Mobil mi spadl tak nesikovne na zem, ze na skle mam dve praskliny :-((
Dekuji, M.
marnej
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 19. 1. 2010 13:26

Mám dotaz, nefunguje mi středová klávesa, nereaguje na stisk, mobil je v záruce, ale předpokládám, že mi záruční opravu neuznají a důvodem bude jako vždy koroze :-), neměl někdo podobnou závadu, popřípadě nevíte kolik by stála oprava.
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 1. 2010 13:30

v prvni rade tu reklamaci zkus a pak teprve res, co dal....proc za neco platit, kdyz to muze byt zadarmo
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod discoteca 19. 1. 2010 13:49

no on ten telefon byl na reklamaci 3krat se stejnou závadou a nakonec když mělo dojít na odstoupení od smlouvy tak to dali na korozi :-) , kupovaný u Vodafone a pokaždé to posílali do jiného servisu....měnili tam sklíčko, klávesnici a ještě nějaký modul a samozřejmě new sw
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 19. 1. 2010 14:52

aha, tak s tim uz fakt tezko neco delat...zvlast pokud uvedli zruseni zaruky do zarucaku...pokud nahodou ne, nechal bych si to proste opravit v nejakem autorizaku sam :)
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 19. 1. 2010 16:38

pokud je zjištěna oxidace/mechanické poškození MT, je tento telefon takto označen v db výrobce, a telefon s daným IMEI už na záruku do opravy autorizovaný servis nepřijme...
ondraschoffka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sonicx292 21. 1. 2010 00:34

KOMPLETNÍ KRYT E71 - IDEÁLNĚ ČERNÝ

ahoj, nemáte někdo, nebo nevíte, kde by se dal za dobré peníze sehnat kompletní kryt na E71, ideálně černý za dobrou cenu?

Děkuji
Sonicx292
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod friend66 21. 1. 2010 14:18

<http://www.zbozi.cz/items?q=e71%20kryt%20nokia&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=&r=web&redir=1>

Jinak pres Google najdes odkazu spousty ...
friend66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Markotan 29. 1. 2010 08:58

roller píše:Toto mi funguje na N86 8MP :!:
v3.03 10wk01. Map version 0.1.23.112

skusal to niekto na mobile ktory nema FP2 :?: napr e71, e66... :o
Nokia E71 400.21.013
Nokia E52 31.012
Markotan
Junior

Odeslat příspěvekod Ryba CZ 6. 2. 2010 14:20

Vybírám mezi Nokií E71 a E72 coby nástupci mého již pomalu dosluhující E51. Co byste doporučili? Foťák neřeším, ale jde mi především o kvalitní zpracování a pohodlné ovládání. E51 je i po téměř dvou letech pevná a nikde nevrže.

Problém u E71 je, že už se pomalu doprodává, takže bych s koupí nemohl moc otálet. Pokud bych šel do E72, bude to tak v květnu/červnu a cena do té doby ještě klesne.

Dále mě zajímá, jestli vám na E71 fungují tyto aplikace, mám totiž obavy z displeje orientovaného na šířku.
1. SmartComGPS, popř. co jiného používáte na Geocaching (i s mapovými podklady)?
2. ICQ klient Smaper/Mobile Agent, popř. jakého jiného ICQ klienta používáte?
3. Opera Mini

A ještě jeden dotaz na majitele stříbrné/šedé E71. Nejsou kovové části příliš lesklé? Co jsem koukal na vystavené kusy, zdálo se mi, že hrozně odráží světlo a hůře se tak sleduje displej. Toto by snad u černé varianty mohlo být lepší, ale u ní je zase nevýhoda, že když se kovové části poškrábou, je v těchto místech vidět stříbrný kov - tedy černá barva je jen na povrchu.

Díky za odpovědi a rady.
Ryba CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marnej 6. 2. 2010 18:16

1) funguje
2) funguje, ale nejlepsi klient na icq je bayanICQ
3) funguje

Displeje orientovaneho na sirku bych se vubec nebal, novejsi aplikace s tim jiz pocitaji a vetsina starsich se prizpusobi. Jsem majitelem sede E71, kovovve casti nejsou vubec prilis leskle, nicemu to nevadi a zpracovani je perfektni. Rozhodovani je tezke, zalezi jak veliky bude cenovy rozdil. Osobne bych sel radeji do novejsiho kousku E72. Ma rychlejsi procesor a novejsi symbian. Kazdopadne koupi E71 urcite neprohloupis, je to skvely telefon.
marnej
Junior

Odeslat příspěvekod xlendi 6. 2. 2010 19:01

To: RYBA CZ

Potvrzuji - vše funguje i na E71. Jako ICQ klient ale používám FRING (společně i pro Skype, facebook a internetovou telefonii).

Vlastním rok a půl E71. Měl jsem minulý týden v ruce E72 a na první pohled bych neměnil. Dizajnově je podle mě horší, kov na E71 působí lépe, ona ploška v joysticku může být výborná, ale já se s ní během těch deseti minut nenaučil. Softwarově mi E72 přišla hodně, hodně podobná, těch rozdílů bylo málo (a byly dáno možná mými personalizacemi mojí E71). E72 na mě působí jako solidní telefon, ale toho pokoroku je v něm na mě málo. Prostě pokud se dá dneska oficiálně dovezená E71 koupit za necelých 6 tisíc, tak by pro mě osobně nebylo co řešit. Oficiálně dovezená E72 je za desítku, "šedivka" za osm.
Samsung A50, iPhone 6S PLUS 128GB, Xiaomi Mi A2 lite (4GB/64 GB), iPad Mini 3 128 GB WiFi+Cellular
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 7. 2. 2010 13:21

Myslíte, že Vodafone ještě uvolní čtyřstovkový firmware pro brandované telefony?
790511
Junior

Odeslat příspěvekod Ryba CZ 7. 2. 2010 21:02

Díky za odpovědi.

Ještě přidám jeden dotaz na stávající majitele E71 - neloupe se vám stříbrná barva z pětisměrné středové klávesy?

Na E51 i předchozí N70 k tomuto po cca roce došlo, a tím pádem už není klávesa tak příjemná na dotyk. A třeba taková E52 již má na této klávese vroubkovaný povrch, zřejmě aby déle vydržela.
Ryba CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod friend66 8. 2. 2010 10:52

Těžko říct. Mě by zase zajímalo,kdy Nokia uvolní svoje free mapy do dalších telefonů. Zkoušel jsem nahrát ty co jsou pro e72 do 71, ale nějak se jim nechtělo :-)
friend66
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka