Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Zekon 30. 1. 2009 11:23

Zoom v navigaci je to co mě na E71 pěkně kaká. Je potřeba stisknout klávesu pro psaní čísel, držet ji a následně stisknout číslo.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 30. 1. 2009 12:38

Vitej mezi majiteli E71 :-D Ten problem se sluchatkem bych rozhodne resil reklamaci. To se proste nesmi stavat tohle!
Ovladani zoomu se zrejme bude ovladat temi tlacitky, co pises, jen k tomu podrz to tlacitko v levem dolnim rohu. Nebo ho zmackni dvakrat rychle za sebou a nebudes ho muset pak drzet;-) Melo by to fungovat.
Kkozi
Junior

Odeslat příspěvekod Dunan 30. 1. 2009 20:18

mipe: Tuhle vadu jsem u O2 presne mel, druha strana se nedala poslouchat, radim reklamovat hned a zadat jiny kus.
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod karel_E71 31. 1. 2009 16:44

Mam dotaz, pokousel jste se nekdo resit certifikaci aplikaci na e71 nejak po svem? Nekde uz jsem videl, ze to zrovna na e71 proste nejde, ale moc se mi to nezda. Ja uz jsem z toho zoufalej. Kdyz si stahnu ty potrebny programky, tak opet chyba certifikatu a ani to nenainstaluju.... :-/

Nejake konkretni navrhy?
karel_E71
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 1. 2. 2009 15:25

Tak jsem čekal na nový měsíc, jestli Vodafone zlevní E71 o 500,-Kč a dočkal jsem se toho, že ji naopak o těch 500,- zdražil :-/
Tak to dopadá, když někdo nevěří varování, že operátoři kvůli krizi snižují dotace na nové telefony :(
790511
Junior

Odeslat příspěvekod barbec46 1. 2. 2009 21:41

Mam novou E71, nikde nemuzu nastavit vetsi pismo v SMS. Celkove i popisky u ikon jsou pro me prilis male....nastavenim velikosti pisma na velke se projevi jen menu a nikde jinde ne.
nevite jestli nepomuze nejaka nove verze SW, pripadne ktera, muzu mit v in anglictine.
barbec46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Markotan 2. 2. 2009 07:41

Nastroje \ Nastavenia \ Vseobecne \ Personalizacia \ Displej a tu nastavis velkost pisma Velke \ Normalne \ Male
Nokia E71 400.21.013
Nokia E52 31.012
Markotan
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 2. 2. 2009 09:45

tímto nastavením se změní jenom popisky jednotlivých kategorií v menu, velikost psaní písma u sms zůstává pořád stejná, alespoň já to tak mám ;-)
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod yetti1 2. 2. 2009 10:32

790511 : O2 zlevňovala.
Když to tady čtu, tak jsem docela překvapen kvalitou, či spíše nekvalitou E71. Z tohoto důvodu jsem upustil od záměru od koupě E51, protože se mi dostalo do ruky pár kousků a každý byl zpracován různě, různé mezery. Proto jsem si řekl, že půjdu do dražší E71, že by ta cena se mohla odrazit i v kvalitě, ale vidím, že asi skutek utek. Nebo to jsou spíše vyjímky a můžu se těšit na kvalitní kousek?
yetti1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mipe 2. 2. 2009 10:36

Dunan píše:mipe: Tuhle vadu jsem u O2 presne mel, druha strana se nedala poslouchat, radim reklamovat hned a zadat jiny kus.

Hmm, tak sem byl ve znackove prodejne o2 u nas v Kromerizi a prodejce si telefon dal k uchu a rekl, ze je to normalni zvuk...

Telefon jsem si objednal primo od operatora a poslal mi ho postou. Tak ted nevim kde reklamovat?! Takove zkresleni ve sluchatku nema ani mobil za 500,- Takze asi do znackoveho servisu do Brna?
mipe
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 2. 2. 2009 11:46

Skoc do jiny o2 prodejny. At z tebe nedelaj blbce, ze je neco normalni. Ty prodavaci jsou obcas svihly a vedi hovnajs. Ja s telefonem nemam problem. Ale je pravda, ze prvni kus,kterej jsem jim vratil, tak mel taky vady. Jinak ted ale v poho. Tel. jsem kupoval tusim na digipoint.cz
Kkozi
Junior

Odeslat příspěvekod Dunan 2. 2. 2009 14:37

mipe píše:Telefon jsem si objednal primo od operatora a poslal mi ho postou. Tak ted nevim kde reklamovat?! Takove zkresleni ve sluchatku nema ani mobil za 500,- Takze asi do znackoveho servisu do Brna?

Jestli jsi ho kupoval pres web, muzes ho klidne vratit do 14 dnu. Trosku razance a trvat na vymene. Ja bych v nejhorsim zkusil vetsi O2 prodejnu treba tu v Brne.
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod mtb_ 2. 2. 2009 18:14

preco sa neda pripojit e71 k ext monitoru cez videokabel napriklad cez NOKIA CA-75U. S N95 funguje a v nadstaveni pripojeni tam nie je nejaka naviac polozka.
mtb_
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 2. 2009 18:22

N95 má TV-OUT. E71 ne
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Samgarr 4. 2. 2009 16:45

Ahoj, nevite nekdo jestli je v CR dostupna cerna verze E71? Na zadnem shopu jsem ji nenasel:( Diky.
Sanctuary.cz
Samgarr
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka