Nokia E71 - obecná diskuze - nový firmware 510.21.009

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod vizitix 24. 1. 2009 22:00

To si nemyslím. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Odeslat příspěvekod teplice 24. 1. 2009 22:03

Možná to je pravda, ovšem více pravděpodobnější je, že to je prostě vadný kus ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod Kkozi 24. 1. 2009 23:23

Je to rozhodne duvod k reklamaci. Tohle neni normalni chovani telefonu. Vomlat jim to tam o hlavu :-)
Kkozi
Junior

Odeslat příspěvekod Dunan 25. 1. 2009 00:10

Nahral jsem ukazku vypadavani signalu na Youtube, na konci je uplna ztrata signalu.
http://cz.youtube.com/watch?v=oWxMCpW2DbU

Nokii vracim a cekam na cernou variantu, snad vychytaj "mouchy", protoze 3 vadne kusy za sebou je moc. Nema nekdo obdobny problem? Staci chvilku kroutit rukou. :-)

Jak se da zjistit rok a mesic vyroby na E71?
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 25. 1. 2009 00:30

Vyzkousel jsem, ale zmena signalu se nekona. To proste musej bejt asi serie nebo kusy vadny. Ja jsem tuhle Nokii kupoval par dni po tom,co byla uvedena na trh. Prvni kus mel vadny pixel na displeji a zadni kryt nedrzel na jedny strane. Takze jsem jim to vratil, vymenili mi ihned kus za kus, ten jsem na miste vyzkousel, vsechno bylo v pohode a ten mam do ted. Jedinej problem, se kterym jsem se setkal byl, ze obcas jsem chtel vlizt do zprav, kterejch jsem tam mel jen par a vypsalo mi to,ze je nedostatek pameti, at zavru nektery aplikace...pritom zadna aplikace nebezela a zprav tam opravdu bylo malo. Jo a taky se mi stava, ze kdyz pripojim telefon k PC a pak odpojim,tak mi nejdou vibrace. Ale nestane se to vzdycky, jenom nekdy...vubec nechapu. A uz vubec nechapu,co s tim tam v ty Nokii delaj :-D
Kkozi
Junior

Odeslat příspěvekod Dunan 25. 1. 2009 00:44

Jestli financni krize donuti Nokii setrit, budou podobny zmetky standardem. Stara zlata 6230i, to je vecny drzak. Nastesti softwarove mouchy se daji odstranit aktualizaci, ale spis bych bral novoty nez upravy chyb.
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 25. 1. 2009 01:21

Dunan píše:Jak se da zjistit rok a mesic vyroby na E71?

Normálně pomocí kódu *#war0anty# (*#92702689#), bohužel u E71 to ukáže pouze sumu hovorů.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod m3power.sk 26. 1. 2009 11:14

vizitix píše:Mezerou také netrpim, ale zatím mi vadí dvě věci.

Občas musím vytáhnout pam. kartu, přístroj si o to sám zažádá. Je to maličkost, ale trochu mi to vadí. A druhá věc, dnes se mi stalo, že se telefon nechce dostat do menu. Pomohl až do restart.. Přístup do zpráv pomocí Today obrazovky fungoval, všechno fungovalo, jenom celé menu prostě ne.. :) A to tam mám nejnovější FW. :)

problem zo vstupom do menu ma aj moja - fungel nova s fungel softom - vyrobena 01/2009.

dalsi problem. ako setri obrazovky mam digitalny cas. priklad. zamknem klavesy o 10:05 za pol hodinu sa pozrem na display - a ten stale ukazuje cas kedy sa spustil setric tj hodiny a stale ukazuje 10:05 - dost nasere ne? takisto ma problem s prehadzovanim casu na setrici . resp, pri stlaceni navi tlacidla sa ukaze cas - povedz opat 10:05 ale na pohotovostnej obrazovke je len 10:04... ze problem?:
[img]http://www.peppo.sk/power.gif[/img]
m3power.sk
Junior

Odeslat příspěvekod Dunan 26. 1. 2009 16:15

Treti E71 vracena, nyni budu vyckavat na cernou variantu nebo na jiny model, protoze na testovani nemam cas ani penize. Kazdopadne dalsi model nebude ze site O2. Snad Nokia nedela ceske verze v cine, nekdy to tomu odpovida.
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod stanislavhrdlicka 26. 1. 2009 22:25

Tak do dnešního dne nemám e71 zpět ze servisu (reklamovanáno 7.1.2009). Asi servisu moje závada pěkně zamotala hlavu.
stanislavhrdlicka
Junior

Odeslat příspěvekod gfalk 27. 1. 2009 15:32

Posunutý kalendár.
Používam E71 s firmware 200.21.118.
Oproti predádajúcemu FW sa mi vyskytli nasledovné nedostatky:
1. Niekedy (neprišiel som na to kedy) sa mi sám od seba posunie dátum v kalendári o 2 dni dopredu. Stáva sa mi to tak 2-3 krát do týždňa.
2. Nedá sa vypnúť zvuk fotoaparáru (tóny výstrah mám vypnuté)
Vie niekto poradiť?
gfalk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dunan 27. 1. 2009 16:16

Z toho co si jeste pamatuji, jsem mel problem s kontakty obsahujici hacky a carky. Jmeno zacinajici na "Č" slo napriklad najit z uvodni obrazovky, ale jiz se ho nedarilo najit primo v SMS jako prijemce nebo byl seznam o nektere lidi ochuzen. To stejne plati u jiz probiraneho "Ch". Zkouseno na poslednim firmwaru 200.21.118.
Dunan
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 27. 1. 2009 16:27

Jak to tady tak čtu, začínám mít pochybnosti, jestli si E71 kupovat. Zdá se mi to, nebo ten telefon nezvládá základní věci?
790511
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 27. 1. 2009 16:38

Však na to mají měsíc. ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod discoteca 28. 1. 2009 06:20

mám dotaz zda již někdo reklamoval tu škvíru mezi diplejem a klávesnicí, u mého kusu je to nesouměrné, na pravé straně je větší mezera, vadí mi to hlavně ve tmě to prosvítá celkem dost, jo a ty dva dny v kalendáři jsem měl taky :-)
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka