Nokia 6230i - jak odblokovat kód telefonu?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Koblih 4. 1. 2008 20:40

No jo. Tak zitra napis co a jak s tim kabelem. Ale i tak bych jeste jednou zkusil ten mastercode. Problem muze byt v tom,ze po par pokusech se ti kod zablokuje a telefon pak nejakou dobu neprijme ani spravny kod ani mastercode. Zitra rano zkus mastercode a melo by to jet
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 4. 1. 2008 21:03

OK, zatím díkec moc ;)
TomeekHoleek
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 5. 1. 2008 14:24

Tak ten mastercode ani prd :( :( Já snad budu muset zkusit ten LogoManager... ale zkusil jsem ho nainstalovat a chce to po mne vybrat COM port ke kterému bude telefon připojen...já mám samozřejmě USB kábl... kdysi jsem věděl jak to udělat, ale teď netuším, poradíte ?

Jinak na jak dlouho se ten telefon můře bloknout? Zkusili jsme cca 10 pokusů před Mastercodem, a to včera cca v 9.00, a potom až večer ten master. Nemůže se to bloknout na pořád? :|
TomeekHoleek
Junior

Odeslat příspěvekod xxalfxx 5. 1. 2008 16:14

Nokia LogoManager ti nepomuze :-( , neprecte security cod myslim uz od 6210.

Jinak kdyz zkazis trikrat security cod, tak to asi pul hodiny nevezme ani ten spravny, kdyz ho zkazis vickrat, tak to roste geometrickou radou, tj. 0,5h :arrow: 1h :arrow: 2h :arrow: 4h :arrow: 8h :arrow: atd, takze bych ti doporucoval nechat zaply telefon a nezkouset zadny kod minimalne cely den a pak ten vygenerovany a musi fungovat.
5110 :arrow: 6210 :arrow: 6310i :arrow: 6300
xxalfxx
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 5. 1. 2008 16:18

Já vůl ho přes noc vypnul a čekal že to pomůže :mrgreen:

Jinak taky díky za radu, kde já bych bez vás hoši byl :D
TomeekHoleek
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 1. 2008 22:00

Zkusil jsem to asi po 4dnech, ale bez pozitivního výsledku...má ten telefon být opravdu zapnutý ? :hm
TomeekHoleek
Junior

Odeslat příspěvekod 88ferdo881 24. 2. 2008 13:53

ako mam postupvoat a co mi treba pri odblokovani telefonu nokia 6230i???
88ferdo881
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 24. 2. 2008 14:33

To 88ferdo881:
V této diskuzi se hovoří o bezpečnostním kódu (12345 z výroby). Jestliže chcete odblokovat telefon blokovaný operátorem, navštivte diskuzi Odblokování telefonů Nokia - nyní i BB5 - před tím ale čtěte první příspěvek diskuze.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 2. 2008 14:39

Zadaj do prehliadaca http://nfader.z-host.ru a tam do ramceka zadaj imei a pod tym zaskrtni legal alebo cosi take. A klikni na vygenerovanie. A potom po zapnuti telefonu ak to hned pyta ochranny kod zadaj ten vygenerovany. Alebo ho zadaj v menu>nadstavenia ochrana> zmena ochr kodu a ako stary kod daj ten vygenerovany. A novy si daj nejaky 5 miestny aky chces. Alebo si spomen na ten svoj. Ono sa po kazdych 5 zlych pokusoch zablokuje na 2-nasobok predosleho casu(5,10,20min...) takze ak si 5 krat zadal zle hned ti nepomoze ani ten vygenerovany tak pockaj niekolko minut
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 88ferdo881 24. 2. 2008 14:49

dikes
88ferdo881
Junior

Předchozí stránka