Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 5. 2009 17:51

Stačí ty od Nokie. Využití bude jaké?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod toma_s 18. 5. 2009 18:38

no já ještě přesně nevím, já bych to chtěl jako že bych třeba podle toho mohl chodit na určitý místa a podobně no třeba i v autě
toma_s
Junior

Odeslat příspěvekod toma_s 18. 5. 2009 18:44

takže ty co jsou tam už při koupi Nokie N82 akorat asi aktualizovat na novější že jo? jo a od toho obchodum kde to budu kupovat tak tam budu mít na +3měsíční navigace východní evropa zdarma
toma_s
Junior

Odeslat příspěvekod Nakupko 19. 5. 2009 07:45

Zdravim, mam telefon tyden a za boha nemuzu najit hry. Kdyz spustim n-gage jsou tam jen nejake on line, vubec nevim, kde je ten had a tak telefon ma nejnovejsi fw a je z originalniho obchodu Nokia Brno. Jeste se chci zeptat kolik vam vydrzi baterka, ja kdyz dam zahul asi 8 hodin + v tom nejake volani a sms, pak 2-3 hodky netu a hotovo dvacet. Nabijeni trva skoro vzdy hodinu a 40 minut. Za info moc diky ;-)!
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.T 19. 5. 2009 15:08

2 Nakupko: já to měl s hry tak,že jsem tam měl jen Block Breaker deluxe, zbytek jsem si musel buď zakoupit nebo stáhnout někde. Tak to bylo u mě s hry...
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior

Odeslat příspěvekod Nakupko 19. 5. 2009 15:36

Pro Mr.T: No nekde jsem to tam videl nainstalovane, ale nedokazu to vubec najit, jeste by tam mel byt had i nejaky fotbal demo.
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.T 19. 5. 2009 19:13

Tak demo bych vůbec neřešil :-D Demo si můžeš přece stáhnout rovnou přes N-Gage v telefonu nebo z N-Gage na netu,ne? ;-)
No a pokud jsi tam měl nějakou plnou hru,tak si stáhni demo a v balení by jsi měl mít někde aktivační kód :-)
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior

Odeslat příspěvekod Nakupko 19. 5. 2009 20:12

No jo, je to tak, ale ty dny kdy jsem hraval hry na mobilech nebo PDA jsou ty tam :-( :-). Jinak ale ten Quake, co jsem videl na YouTube na N82 je povedena stara dobra hra ;-)!
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 22. 5. 2009 07:46

Ahoj lidi, včera mi začaly blbnout smsky, neinstaloval jsem tam nic, jen jsem jen BaynICQ, přišla smska, tak jsem se přepnul do pohotovostního režimu, ale ona nikde, resp očekávaná zpráva nikde a smska byla v přijatých zprávách. A od té doby, když přijde smska, tak se uloží do přijatých, pokud je screensaver, tak je vidět i počet zpráv, ale v pohotovostním režimu není její příchod vidět tj. nerozsvítí obrazovku a neukáže to okno,že přišla nová zpráva. Nevíte, jak to zas vrátit zprátky? Budu muset udělat tvrdý reset telefonu? Díky
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nakupko 26. 5. 2009 06:48

Ahoj potrebuji poradit, jak zmenit ikony na plose v telefonu a kterak co zapnout aby mi u sms ukazovalo se od koho to prijde prvni jmeno a pak prijmeni, nejsem schopny to nikde najit, u tel. seznamu je to v pohode, ale u sms je to naopak, diky a ahoj ;-) .
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 5. 2009 01:49

Ikony pomocí jiného tématu. www.zedge.net
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Oldisek 29. 5. 2009 12:00

Ahoj. Chci se zeptat Co máš za verzi firmware? Uvažuju o koupi této paměťovky: Transcend micro SDHC 16GB ale nejsem si jistej jestli mi půjde. Mám poslední verzi firmware: V 31.0.016. Dík za odpověď
Oldisek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 5. 2009 12:43

Sice pro jistotu volím vždy SanDisk, ale na 99% nebude problém ani s touto kartou
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bolejo88 29. 5. 2009 13:06

To Oldisek:
Já mám 31.0.016 a mám micro sdhc Transcend 16GB a jede úplně v pohodě, mám tam asi 14gb dat, žádné spomalení, funguje v pohodě
Philips seavy - N5110 - N6610 - N6230 - N6300 - N3410 - N82 - N8
bolejo88
Junior

Odeslat příspěvekod toma_s 29. 5. 2009 15:42

ahoj chtěl bych se zeptat jestli není náhodou nějakej neplacenej program na kreslení do Nokie N82 díky
toma_s
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka