Nokia N82 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 5. 2008 12:46

S největší pravděpodobností si opravu budete hradit sám.

Nemusi byt pravda.Pokud mate original zarucak a doklad z dane zeme,tak vam nokii bezplatne opravi.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valpen 11. 5. 2008 13:01

Levapw píše:Valpen: Podívej se na tento Link: http://pl.youtube.com/watch?v=yrR1kIzzzkU

Diky !
A musim podotknout, ze vycisteni displeje podle tohoto videa neni opravdu zadny problem.
Plastova lzicka ze zmrzliny a stetecek na prach.....a je hotovo :-)
Valpen
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 5. 2008 13:38

Opravdu moc pekne video,tam bych se jen kvuli cisteni displeje ztraty zaruky nebal,pokud budete postupovat opatrne.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Levapw 11. 5. 2008 14:16

Při opatrnosti, si myslím, že se to vyčištění dá zvládnout i bez servisu 8-) Hlavně bez toho, že nemusíš dávat mobil z ruky. :pozor
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Bydliště:49°50'22.74"N, 18°16'57.849"E
Levapw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 11. 5. 2008 14:35

My tam dávali kvůli prachu N82 asi před 14 dny, za 20 minut to bylo hotové, zdarma. 8-) Ale je mi vcelku jedno, co si zvolíte Vy :-)) Video sice hezké je, ale nedborným zásahem do telefonu zůstává. Když jsem se bavila se známým technikem, tak mi říkal, že po těch letech služby to pozná, zda s tím někdo manipuloval či ne.

Jinak je otázka, pokud byste někdy uplatňovali reklamaci, zda to poznají a budou to řešit nebo to nechají být. Já si to nechám dělat v servisu, telefon mám v záruce, tak co bych se s tím patlala doma, když je to hned (i když to samozřejmě umím taky). 8-) :-))
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 5. 2008 15:14

Presne tak,toto je lepsi udelat doma.Hlavne kdyz napriklad v Rubensove v Nokii jsem byl svedkem toho,kdyz preberou telefon,tak maji dole udelany takovy vytah z krabicky,kterym posilaji mobil nahoru a i s tim igelitem v kterem je telefon jim to z toho vypadlo.Slupka to byla,nu co telefon dali zpatky do krabicky a jel nahoru.To ,ze s tim telefonem muze mit zakaznik pozdeji problem ani nedomyslim..V GSMobile jsou take pekni prasatka a dokazou pouhou vymenu klavesnice si zopakovat dvakrat pro neschopnost technika..hlavne ze pak na zakazce je testy o.k
U N95,kde me pro zmenu menili placene klavesnici za ceskou,me orypali plast,ktery me pak s omluvou vymenili.Chvili me o servisech vypravejte.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valpen 11. 5. 2008 17:40

Jeste bych podotknul, ze pro me je nejblizsi servis asi 500 km.
To znamena poslat postou :-] .
To ten displej budu radsi cistit sam.
Valpen
Junior

Odeslat příspěvekod MarB 11. 5. 2008 21:48

Tak jako tak prach pod displayem takového modelu je přinejmenším zmklamání :!: :-( :'(
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Levapw 11. 5. 2008 22:12

To je individuální záležitost. Ono záleží v jakém prostředí se pohybuješ, jak a kde mobil nosíš.Není to přece mobil, prachotěsně ani vodotěsně uzavřený. Přesto, ale je divné že ten displej, má za tak krátkou dobu zaprášený. :hm
Lumia 620 + paměťová karta 16GB.Nokia
Bydliště:49°50'22.74"N, 18°16'57.849"E
Levapw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarB 12. 5. 2008 05:50

Právě proto na to poukazuji. Není to mobil do terénu, spíš pro kancelář. Na podobný neduh kdysi doplácel model 3230, ale to byl vyloženě smartphone pro teenagery.

BTW: myslím že se to tam pak dalo nějak omezit, ne-li odstranit. Myslím že ohnutím nějakých plíšků které pevněji držely kryt a tím došo k lepšímu těsnění.

Nevím jetli se něco podobného bude dát realizovat v našem případě.
Každopádně na tohle by měl myslet výrobce :-(
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stampee 13. 5. 2008 20:02

rad bych se zeptal majitelu co jej maji uz delsi dobu na vrzani krytu. zda se projevuje nebo ne. z tohoto duvodu jsem si kdysi nekoupil N6230i. a neprekous bych to ani u tohoto modelu.
diky za info
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 14. 5. 2008 17:32

Vrzání krytu?? Nevím kde by měl vrzat? Někdo si stěžuje na jiném fóru, že při zmáčknutí 5-ti směrného tl. směrem dolů jim to skřípe či vrže..mě tohle nedělá a žádné vrzání ani nic tomu podobného nedělá..a když píšu sms, zvuk tlačítek je skoro neslyšetelný oproti N73, 5700 které jsem měl... ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 5. 2008 19:29

Zatím též nemám problém s vrzáním,tak snad tomu bude i nadále
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elvisblade 15. 5. 2008 05:22

Pratele, predevcirem jsem si dosel do mesta pro N82 Black. Jsem stastny jako blecha. Uz 2 dny se s nim mazlim...Co jsem dojizdel do brnenske olympie ho kolibat a vykladat mu pohadky ted konecne citim zadostiucineni.

Lewapv: chci se te zeptat na jaky rezim jsi fotil tu svou fotku? Vypada uplne dokonale. To je vse nastaveno na automaticky? a ostrost je tvrda nebo normalni? popis pls jak to fotis....taky jsem si vsiml ze ten telefon s tim ma problemy jak uz tady par lidi psalo...mozna je to jen o tom se s nim naucit zachazet (coz doufam) dole je ten tvuj link...

http://www.uloz.cz/show/file/60428-22.04.08_Hummer.jpg
Naposledy upravil Radek E. dne 15. 5. 2008 07:19, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny.
N82 Black (made in finland)
elvisblade
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetaH 15. 5. 2008 09:00

the-rock píše:Vrzání krytu?? Nevím kde by měl vrzat? Někdo si stěžuje na jiném fóru, že při zmáčknutí 5-ti směrného tl. směrem dolů jim to skřípe či vrže..mě tohle nedělá a žádné vrzání ani nic tomu podobného nedělá..a když píšu sms, zvuk tlačítek je skoro neslyšetelný oproti N73, 5700 které jsem měl... ;-)

Nebylo to na jiném fóru, ale bylo to přímo v tomhle vlákně. A stěžoval jsem si já. Podle videa na youtube (které jsem tady taky postoval) jsem si rozebral klávesnici a vše je už v pořádku. Nebylo to vrzání, ale takové nepříjemné lupání.

Měl bych dotaz. Když mám telefon koupený u mobilky.cz, musím telefon posílat k nim? Neměli by mi to opravit v autorizovaném servisu? Mám strach posílat telefon za 13 tisíc někam 300km daleko, když mám servis Nokia hned za barákem.
Ať se daří a ať to vyjde.
PetaH
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků