Nokia 6500 slide: diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod čamlík 9. 2. 2008 12:40

Jo, bohužel, nevím čím to může být, jestli to nebude šedivkou, protože když jsem si úspěšně aktualizoval FW (04.81), tak mi tam naběhla angličtina+záp.jazyky (čeština zmizela), neměl jsem odvahu na změnu produkt. kódu, tak jsem musel zajet do kamenné prodejny, kde mi na počkání nahráli češtinu. Ještě mám problém při přehrávání některých věcí přes reprák ve wma, např. Smetanova Vltava a některé další hlavně "vážné" věci - takové nepravidelné přerušování a kolísání tónů a špatný zvuk, přitom přes sluchátka to hraje báječně. Má někdo podobný problém?
čamlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod G-Father 9. 2. 2008 21:16

Ale jsem dosti zklamán dobou zvednutí telefonu pomocí vysunutí....umíte to někdo urychlit či je to pouze problém ve firmware...prtože opravdu hlas to chytne až po 3 sec
G-Father
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TTV 9. 2. 2008 23:07

No práve som dočítal celých 35 stránok ale mám v tom teraz tochu guláš.

Nakoľko som sa dnes čiste náhodou v obch. centre zastavil v Orange tak som skoro spadol na zadok 2x
Prvý krát keď som zbadal N 6500 Slide v čiernej farbe v ponuke Orange a druhý krát keď som sa dozvedel že nakoľko som VIP 250 tak nemusím čakať do mája ale môžem už hneď brať nový telefón.

Strašne ma to láka (nakoľko som čakal a tajne dúfal že sa objaví v ponuke Orange ) len asi počkám trochu lebo mám obavy či nebudú mať v Orange problémy s soft. ako pri N 6280 ktorú som kúpil už vyše roka po známych problémoch.
Preto najzaujímavejšie sú postrehy Papi-ho nakoľko ho porovnáva s N 6280 ktorú mám aj ja a až na problém že sem tam mi zmizne Orange menu a pripojitelnosť na internet ktorý nevyriešila ani 3x nový soft. teraz V 6.10 jediný liek vypnúť a zapnúť potom je všetko OK ale ináč som veľmi spokojný.
Pred dvoma týždňami som sa s ním"hral" v vo Viedni v Media Mark a menu mi prišlo viac menej (bola to nemecká verzia) rovnaké čo mi vyhovovalo len po 35 stránkach som si neni istý lebo sa mi všetky info zlievaja dokopy
- pri prímaní hovoru využívam aj tlačidlom, ale na 90% vysunutím dá sa prijať hovor aj takto s malým omeškaním (ak som to dobre pochopil) či nie?
- s tom kartou to nejak moc nechápem, ja mám teraz v N 6280 1G San disk a ide zatiaľ bez problémov a nakoľko ju dosť využívam pri natáčaní videa na youtube som ich dal viacero preto vie mi to vysvetliť viac po lopatečo to je za problém?
Po vysunutí karty si ani N 6280 nepätá nastavenia, tapety a zvonenie, nastavené z karty.
- Jimm sa Vám podarilo rozbehnúť ? Lebo mne na N 6280 NIE hoc Opera mini funguje bez problémov (pokiaľ nezblbne telef. ale reštart pomôže ako som písal hore).
- pri videu ktorý sníma pohybujúce sa objekty to skosí "kolmice" na pohybujúcom sa objekte ako N 6280?

Fotky sú lepšie ako na N 6280 bez debaty aj nočné sú dosť OK ako som ich pozeral

Vďaka za odpoveď

PS Nedá mi nezareagovať na pár príspevkov ohľadne SE K 750 a SE všeobecne menu N je podľa mňa lepšie ako SE jednoznačne. Mal om T 610 a vac menej spokojný (syn s ním šaškoval donedávna ) potom som si zobral SE 750 a za 14 mesiacov 4x v oprave kvôly vypínaniu sa ( bez reštaru ako na T 610) a po 4-tej oprave som ho odmietol prevzaiť a zrušil zmluvu u Orange a zobral N 6280 s ktorým som v podstate spokojný.
TTV
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 9. 2. 2008 23:25

to: TTV
to ze ti Orange umoznil zobrat mobil o par mesiacov skor za to ze si VIP je sice pekne, ale v T-Mobile ti umoznia zobrat mobil o 6 mesiacov skor ako ti skonci viazanost. A nemusis byt VIP.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 2. 2008 23:46

Jak dlouho nabíjíte váš telefon ? Já jsem ho měl poprví nabitý za 45 min. a na další pokus tak za hod. 10 min. zdá se mi to nějak málo. Thx
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod TTV 10. 2. 2008 11:49

No u orange ja som mal viazanosť do Júna ale nie 24 mesiacov ale 18 a oproti tomuto číslu mi to skrátili. :mrgreen:
TTV
Junior

Odeslat příspěvekod moty123 10. 2. 2008 12:29

tento system funguje zřejmě u všech operátorů, máme na firmě O2 a když beru novej mobil tak můžu už 6 měsíců před koncem předchozí dotace, ale další dotace není na 24, ale na 30 měsíců
takže to opravdu není proto že jsi VIP :D
moty123
Junior

Odeslat příspěvekod mmmm. 10. 2. 2008 22:25

Ohledne toho nabíjení - je to nestandartně málo,není to obvyklé,někde je chyba.
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 2. 2008 23:16

mmmm. díky uvidím po pár cyklech schválně :)

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Hamík 10. 2. 2008 23:59

carreaum17: mne trva nabijeni +- 1,5 hod.

Jinak prepnuti do GSM modu me neprestava prekvapovat, nabijel jsem v patek rano v praci a ted v nedeli vecer mi baterka ukazuje 3/4 kapacity.... mazec :)
Hamík
Junior

Odeslat příspěvekod jedi 11. 2. 2008 21:05

Čafte... mam problém... nejako mi v poslednej dobe cca 3 dni blbne slúchadlo na telefóne a neviem prísť na to čím to je. Keď s niekym volám, tak počujem v slúchadle akoby ozvenu a taký plechový zvuk to má... neviete čím by to mohlo byť?
N3310 --> N6230i --> N6500 slide
jedi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 12. 2. 2008 11:59

K tomu nabíjení. Dodávaná nabíječka od Nokie to zvládne většinou za +- 1,5 hod. Neoriginální nabíječka, kterou jsem pořídil přítelkyni k N6288 to nabíjí +-2,5 až 3 hod. To samé nabíječka, kterou mám v autě.. :wink:
Mr.Semtex
Junior

Odeslat příspěvekod Papi 12. 2. 2008 13:11

je to tak, mám stejnou zkušenost, spíš s neor. nabíječkama ještě horší, mě to nabíjí klidně i 4h neorig. nabíječka
Nokia 3330 -> Nokia 6280->Nokia 6500 slide(4 GB)
Papi
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 2. 2008 17:54

Že bych Nokia dávala nový typ nabíječek ? express nabíječky, jinak stává se vám, že když máte telefon připojený k nabíječce a jen s telefon zahýbáte, tak telefon přestane nabíjet ? Dík

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod deglaser 12. 2. 2008 18:14

Nic takoveho se mi nestava. :)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka