Nokia 6234 - nejde změnit product code na model 6233

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Redneck 30. 9. 2007 07:45

Mám NOKII 6234 fw. 5.43 a chci změnit product code tak, aby ji Nokia Software Updater viděl jako NOKII 6233 a nahrál mi do ní firmware bez (grafické) úpravy od Vodafone. Vše dělám přesně podle tohoto návodu http://www.symbianportal.cz/navody/110- ... nu-nokia-/ ale telefon se stále hlásí jako NOKIA 6234 a i NSU ho stále takto vidí, i když mám product code již změněn. Nevíte kde můžu dělat chybu? Popřípadě mi prosím uveďte nějaké jiné funkční číslo z NOKIE 6233. Já používám 0535752 a nic. Děkuji
Redneck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 10. 2007 08:20

Stáhnul jste si program Nemesis Service Suite ? Dále jsem zde ve foru, našel tento návod :

Po jeho instalaci a spuštění ťukněte na lupu v pravé části (Scan for new device), potom ťukněte na Phone info, kód zjištěný v tomto vlákně zadejte do prvního pole v pořadí Product code, ťukněte enable, write.

Ověřit správnost zapsaného produktového kódu můžete pod ikonou Flash, kliknutím na tlačítko Scan vedle pole Product. Aktuální produktový kód přístroje se zobrazí v levé části programu - Product Info.

Ukončete program Nemesis Service Suite a započněte znovu standardním způsobem flash, přes Nokia Software Updater. Tentokrát vám bude nabídnuta poslední verze software pro váš produkt.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redneck 7. 10. 2007 09:56

Ano dělal jsem to přesně podle návodu, ale NSU mi poté telefon stále detekuje jako 6234.
Redneck
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků