V galerii Nokia N73 je místo fotografií jen černo

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Moolker 10. 9. 2007 23:30

Mam takovy zahadny problem se svou N73. Kdyz do ni nahraju fotky v JPG formatu a otevru galerii, vetsinou se mi nezobrazi, zvlaste kdyz jsou tkomprimovany. Mam tam misto toho jen cerno. Kdyz ale jdu do spravne souboru, tak tam uz se to normalne zobrazi, jenze listovat mezi nima se tam da jen stylem otevrit - zavrit, coz je vopruz. Zajimavy je i to, ze kdyz ty fotky zkomprimovany nejsou, tak se normalne zobrazi. V cem je tedy problem? Diky.

//Radek E.: upraven název vlákna.
Moolker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 9. 2007 00:53

Spatne zkomprimovani?
spatna pripona?
nebo treba nedostatek pameti?

U N73 mi to nikdy nedelalo
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moolker 11. 9. 2007 02:02

Pameti je dost (po nahrani vseho mam porad asi 40 MB volno), pripomna je vsechno JPG.. ale co myslis tim "spatne zkomprimovani"? To by prece pak blbnuly vsechny fotky, ne? Komprimoval jsem je programem JPEG Resampler a to vsechny najednou.
Moolker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 11. 9. 2007 08:43

nejsem si ted jist co vsechno N73 umi za pripony nicmene foto.jpg a foto.jpeg neni stejne, ale je to asi blbost

A nemas nainstalovany nejaky oblbly program? Ktery by to nejak blokoval, nebo nepracoval tak jak ma?

Kdyz to vezmu logicky, a blbnou jen komprimovane fotky, tak to bude tou komprimaci

Zkus tu fotku zmensit a nahrat ji tam rucne v nejakem malovani nebo nejakem jinem grafickem programu, melo by to moci a potom uvidis...
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 11. 9. 2007 09:03

A není to třeba tím, že galerie neumí soubor rozbalit a správce ano?
Jinak si myslím že pro S60 3rd jsou na prohlížení lepší programy než vestavěná Galerie.
toxic_woxit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Moolker 11. 9. 2007 23:36

S tim malovanim to zkusim, ale jinak to nechapu. Nektery zkomprimovany fotky to otevre, jiny ne a dneska jsem si vsim, ze fotku, co tevrelo minulej tejden, to tedka neotevre. Coz je uz vazne divny.

Nemate teda nejaky tipy na jiny prohlizece? Jedno jestli freeware nebo placeny, ja si to klidne koupim, jen at to za neco stoji..

A jinak proc by galerie neumela rozbalit soubor, co normalne "rozbaluje"? Nijak zabaleny to ani neni.. nebo jak jsi to myslel?
Moolker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 12. 9. 2007 07:06

Myslel jsem to tak, že jsem si nebyl úplně jistý které fotky vlastně galerie neumí otevřít. Napadlo mě, že umí jen rozbalené. Takže tahle možnost padá.
Na prohlížení jsem používal Resco Photo Wiever a zdál se mi dost dobrý, pak vím že je na to Splash Photo a ještě pár dalších. Já těch fotek v mobilu moc nemám a otevírám je přes Xplore, takže jsem po formátu telefonu Resco ani znova neinstaloval.
Tenhle problém je docela zajímavý, zkus ho řešit na forum.n73.eu , tam jsou docela odborníci.
toxic_woxit
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků