Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Housikova 4. 4. 2008 11:33

ahaaa,no a jaká verze je nejlepší?Slyšela jsem,že už to může být celkem nákladná záležitost...podle toho,kolik Ti to stáhne,na základě kontaktů apod:)A nebude mi to vyhazovat žádné chyby?!Jediné,co je důležité,je,abych měla správně nastavený net v mobilu,pokud se nemylím..jinak děkuji za radu:P
Housikova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Housikova 4. 4. 2008 13:11

Tak to je fak bezva :roll: :( zrovna patřík k lidem,kteří mají O2,no tak to je teda na nic...takže rada už žádná neexistuje kromě toho,změnit operátora,co? :lol: :D
Housikova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod muchacho 4. 4. 2008 14:25

Tak jsem zrovna kukal na ty stránky JIMMa a našel jsem tam ke stažení jen English, nebo "Růskij". Nevím jestli sem můžu takhle přímo dát odkaz, ale mě se nejvíc osvědčil tento online konstruktér: http://jimm-icq.ru/online/0.5.2/cz/index.php kde si v češtině vše zvolíš dle vlastní chuti krok za krokem a pak jen stáhneš do PC, nebo do mobilku hotový soubor .jar ....
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Housikova 4. 4. 2008 18:00

:oops: Panové,děkuji...když si jenom uvědomím,jaký jsem v tomhle jelitko :lol: tak se musím zastydět...nejlepší by bylo,kdyby mi to někdo přímo potom nainstaloval do tel a já se nemusela o nic starat :mrgreen: :oboze ...dneska mi jeden známý ještě nabízel SE 580i a SE 880i..a podotýkám,že jsem kdysi patřila do "týmu SE"..ale hold jednou mám Nokii zasebou,tak se mi s ní nějak lépe pracuje...takže pokud mě chcete ještě nalámat na něco zajímavého,tak lámejte :hm
Housikova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Garpik 4. 4. 2008 20:21

Ahoj, sice mám červenou nokii, ale mám v ní témata pro modrou.. :(
Kdyste měl někdo témata pro červenou, dejte je taky na edisk.cz.
Ta modrá temata jsou tady:
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/102 ... .18KB.html
Garpik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasooo 7. 4. 2008 14:19

tuto nokii sem koupil v patek u 02 a sem s ni naprosto spokojeny. Ve skutecnosti vypada mnohem lepe nez na obrazcich. Fotak me take celkem prijemne prekvapil, pri dobrem osvetleni se daji udelat pekne fotky. Jediny mensi nedostatek je nekdy zpomalena reakce.
tomasooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod booroo 7. 4. 2008 17:10

me ten telefon prijde idealni jak ve velikosti tak vybavou akorat me stve ten fotak,fotky co jsem videl mi prijdou strasny na 2MPx, nevite jestli je do budoucna nejaka sance ze to trochu opravi novy firmware?
booroo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minisi 7. 4. 2008 20:20

Barevná varianta 5310 Black má v reálu boční pásky ve stejném odstínu černé barvy jako je klávesnice, takže celkově je na telefonu o jednu barvu méně, vypadá solidně.
Boční pásky na variantě 5310 Pink jsou v reálu spíše bordo než růžové.
Minisi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 20:21

Mnoo co se tyce zpomalenych reakci fotaku..tak ty sou NEJEN po zapnuti..ale STALE..fotak uz moc nepouzivam..ujde...ale zlaty fotak u K750i:D..a pochybuju ze nekdy vylepsi firware na fotak...snad ano
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silag 7. 4. 2008 21:10

Zdravim.Chcel by som sa spýtať ako zmením Product Code. NSS mi ho nechce nájsť.
silag
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 21:30

coz to jo..krom fotaku bezi svizne:-)......koukam mas 8GB kartu... (Fila) ..jak to mobil snasi??..a kolik ukazuje ve Stavu pameti??
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 4. 2008 21:31

Nevíte někdo jestli už je na NSU fw 5.81 ?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 21:35

ten firmware musi byt FAKE...a i kdyby byl..tak urcite neoficialni
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silag 7. 4. 2008 21:38

Keď sa prihlásiš cez NSU tak ti ho zobrazí že tam je.
silag
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 21:48

to je blbost ja to zkousel tak pred tydnem a jeste nic tam nebylo..a nechapu ten skok....5.81
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků