Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Duffiii 14. 4. 2008 17:12

no ja to mam tak 12gb hudba cize 3781pesniciek 50gb filmy a ostatne ani newem co do toho mam dat :D :D ale teoreticky sa to da zaplnit ale viac sa mi ani nechce davat lebo aj tak by som to nepocuval(nepozeral) tak je to aj na nic
Na zabavu:PC(niekedy) PS3(Furt) PSP(neustale)
Auto:MHD
Mobili pred tym:Nokia:3310,6070,5310 XpressMusic

Mobil:Sony Ericsson W350i
Karta:512MB M2
Operator:T-Mobile SK
Duffiii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipo7 15. 4. 2008 06:12

no to hej - asi kto kde a ako casto pocuva :)

Mam par otazok na 5310xm ohladom problemu so slabou hlasitostou pri telefonovani:
1. da sa niekde v menu nastavit hlasitost toho repracku pri hovoroch?(alebo je to len pocas hovoru - tym tlacitkom naboku?). (funkcia "zvyraznenie hlasu" je inac zapnuta - ale nic efekt)
2. otec(on ju pouziva) tvrdi, ze niekedy bola hlasitost super - mohla sa po 2 tyzdnoch vyrazne zhorsit?
3. moze to byt zapricinene skratom medzi tym reprackom a zdierkou pre jack?
4. pomohla by obnova firemneho nastavenia(ale nemam ochranny kod - ale mozno by som ho zohnal), alebo uz len do servisu s nou?
:hm
firmware je 5.81.
dik moc
zipo7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiboar 15. 4. 2008 12:02

čaute, neviete nahodou ci O2 - Anglicko blokuje telefony, sestra mi ho chce kupit ako pay&go
tiboar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duffiii 15. 4. 2008 12:37

1.da sa nastavit len pri telefonovani
2.aj ja mam problemi s pocutim toho druheho pri telefonovani
3.mozne to je ale pochybujem
4.cakaj na novu atualizaciu mozno to vyriesi


tiboar myslim ze nie stadila mame nokia n95 a nebola bloknuta
Na zabavu:PC(niekedy) PS3(Furt) PSP(neustale)
Auto:MHD
Mobili pred tym:Nokia:3310,6070,5310 XpressMusic

Mobil:Sony Ericsson W350i
Karta:512MB M2
Operator:T-Mobile SK
Duffiii
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GuzA 16. 4. 2008 08:54

Jak ti už psali použij Mp3Tag. A pokud budeš chtít, aby se ti obrázek v mobilu nezoomoval tak nativní rozlišení obrázku alba je 134 na 134.
GuzA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal032 17. 4. 2008 09:44

Muzete mi poradit, jak si do 5310 prenest jednotlive adresare s MP3. Kdyz to nahraji pres PC SUITE, tak se mi vsechny soubory jen pospojuji a mam v tom chaos. Jde to nejak udelat, tak jako u MP3 prehravace?
Otevrit si slozku hudebni soubory a tam si potom otevirat adresare?

Zkousel jsem to i nakopirovat pres pruzkumnika, ale to asi zase kopiruju nekaj jinam, protoze to pak skoro ani nevidim.

V navodu psali o nejakym seznamu skladeb, chapu to tak, ze musim vytvorit seznam skladeb a pak k tomu priradit subor? Poradite?

Mam prvni "lepsi Nokii" a moc z toho nejsem moudry :shock: , diky
Muzeme se domluvit i pres ICQ, napsite cislo, ozvu se
michal032
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondris9 17. 4. 2008 13:06

To by mělo jít přes dodáváný USB kabel, podporuje to přece Mass Storage, nebo se pletu?
HP 430 G2
Xiaomi Mi A1
ondris9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal032 17. 4. 2008 16:23

    to jo, otazka je kam to presne nahrat (do jakeho adresare) a jak rict telefonu "nedavej to do jednoho baliku, ale ukaz vzdycky adresare).
    Pravdepodobne to jde, jen jsem bohuzel jeste neprisel na to, kam to dat a jak to rict MB ;-]
    michal032
    Kolemjdoucí

    Odeslat příspěvekod martinsip 17. 4. 2008 17:48

    Přehrávat podle adresáře to šlo ještě u 6234. Tady mě to taky dost se.e :grr:
    Pral jsem se s tím, jak to udělat, aby mi telefon nepřehrával skladby z alba podle názvu (abecedy), ale podle čísla tracku. :grr:
    Taky mě štve, že po přehrání jednoho alba nepokračuje přehrávání dalším albem. :grr:
    Nebo když dám "Všechny skladby", tak se přehrává opět podle abecedního názvu všech skladeb ze všech alb. Což je tedy při 3,6GB = 900 skladeb, dost na pi.u :grr:
    To, že po každém restartu telefonu (což je třeba i 3x během 2 hodin) nebo po každém vypnutí či vyndání paměťovky, načítá paměťovka (aktualizuje knihovna) znovu cca 5 minut jsem se už smířil :'(

    Přes PC Suite jsem tenhle foun ještě nepřipojoval. Obávám se krytky USB. Paměťovku plním v PC.

    Alba se mi zobrazí pouze poslední složka pod kterou jsou už skladby. Pokud tedy potřebuji přehrát několik alb, musím vytvořit v "Seznam skladeb" "Vytvořit seznam", ten si pojmenuju a tam nahážu alba od jedné skupiny. ALE POZOR. Pokud chcete přehrávat písničky úpodle pozice v albu a ne podle abecedy, musíte vkládat alba stylem : Přidat interpreta - najedu na album a to otevřu. Zobrazí se mi první skladba a dám "Přidat". Potom jsou skladby poskládané jak mají být. Je to ale hrozně zdlouhavé a pokud často měníte hudbu na paměťovce, tak je to na prd. Ještě, že jsem si nechal N6234. Tam je to v poho a ještě hraje suprově přes stereorepráčky. :-D

    Jestli to jde jde v PC Suite nějak lépe, tak se omlouvám a kdyžtak písněte.
    martinsip
    Pokročilý
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod Apofiz5310 17. 4. 2008 20:53

    tak mam prvni problem..mam SW 5.81 ten new a sekl se mi mobil zkusim ho flashnout ty jo ale newim....:-(
    to je divny nechapu to:-((aktualizace se nezdarila mi to pise:-((..cim to muze byt??stalo se to nekomu z vas???:-(...nebo newim...uz se mi flashnu..a mazu sms..mam jich tam pres 1800 muze to byt tim ze jich tam mam tolik????hmm a porad se seka:-((
    Naposledy upravil seterwohipikule dne 18. 4. 2008 10:03, celkově upraveno 1
    Důvod: příspěvky sloučeny
    Nokia 5530 XpressMusic

    4GB MicroSD Kingston

    Nokia Headphones
    Apofiz5310
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod ondris9 17. 4. 2008 21:15

    Hele jak je na tom tenhle mobil s rychlostí javy?.. Je to alespoň na úrovni SE K750i, abych si vůbec něco zahrál? :) ...A neposlal by jste mi někdo na icq fotky které jste s 5310-kou vyfotili?
    HP 430 G2
    Xiaomi Mi A1
    ondris9
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod Apofiz5310 17. 4. 2008 21:18

    vypada to ze teefon je mrtvej!!!..na 90% sem presvedcenej ze to je tou aplikaci Vodafone LIVE....asi si zacnu stezovat tohle uz prestava vsechno!!!
    Nokia 5530 XpressMusic

    4GB MicroSD Kingston

    Nokia Headphones
    Apofiz5310
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod Kudli3 17. 4. 2008 22:27

    No zkuste prosim nekdo hru gravity defied, a plaman extreme running dik. Jestli to jde plynule nebo ne.. :-D
    Kudli3
    Mírně pokročilý
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod Apofiz5310 18. 4. 2008 01:08

    tag hlasim uspesne nabehnuti nokie:-).....zrejme to bylo opravdu temi sms pze sem promazal pamet a uz jede zatim v poho..tagze bacha na vodafone live....je zakernej...:-)a dopredu radim promazte si smsky:-)..staci jedna sms v: neznamyformat. aje to v haji:D
    Nokia 5530 XpressMusic

    4GB MicroSD Kingston

    Nokia Headphones
    Apofiz5310
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod michal032 18. 4. 2008 06:57

    Tak hlasim dojmy z nahravani MP3 atd. z telefonu, na ktere jsem prisel po dvou dnech zapasu (pokud mate nekdo jiny nazor nebo zkusenosti, opravte me :-) )
    1) jak jsem psal minule, nejde prehravat MP3 podle adresaru :-(coz je opravdu na dve veci, muzete si udelat seznam skladeb a k tomu priradit MP3, ale je to vopruz, delat to na phonu.
    Takze system, prijit, nahrat MP3, a jen poslouchat konkretni adresar nejde, musite udelat "seznam skladeb" a pak poslouchat. Jeste jde se rucne podivat na obsah pametovky a tam si prehravat MP3 po jedne, ale to vam nepujde pres hudebni prehravac
    Takze se k tomuto osvedcilo Nokia PC Suite, ktera MP3 prekope a pak si muzete udelat z vybranych MP3 "seznam skladeb". Tak trochu, ale nechapu, jak to budu delat, az budu mit treba 1gb songu a budu je chcit nejak prirazovat, ten vyber bude silenej, nejde to nejak castecne zobrazovat. Neco jako schovat jiz pouzite MP3 a zobrazit jen nove a stavajici seznamy skladeb.

    Myslel jsem, ze kdyz to mam byt hudebni phone, tak bude ovladani a prehravani MP3 jak prehravac, ale je to fakt krkolomne. To i muj Creative Muvo (dva roky stary) je jednodussi.

    2) druha vec co me desne stve je krytka USB, nejde normalnim zpusobem vyndat a ani zandat, zatim jsem ji pouzil 2x a pocitam ze do desateho pokusu ji zlomim :-( Nehlede na to, ze ji muzete klidne ztratit
    Nechapu proc to neni udelane jako treba u 6300, kde se jen krytka ohne a kabel se v pohode zastrci.
    Jde nekde koupit nahradni ?

    3) muzu porovnat s 6300 a myslim, ze je 5310 vyspelejsi, originalni design, fakt high styl, bohuzel obcas se trochu bojim neco poradne zmacknout, vsechno prijde takove "krehke"
    6300 je fakt telefon co opravdu neco vydrzi

    4) trochu mimo, jak se nahravaji JAVA aplikace vetsi nez 1mb ? Jde to vubec? Nedari se mi to tam normalne nainstalovat pres PC Suite, ani to tam nakopirovat :-(

    5) pokud chctete nekdo vyzkouset nejakou aplikaci nebo hru, dejte odkaz a ja ji vyzkousim a reknu dojmy :-§
    michal032
    Kolemjdoucí

    Předchozí stránkaDalší stránka

    Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků